Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Sezona 98/99, kidali smo i evropu i domacicu. U nekoliko dana Njukasl i ciganka. :)
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Neka se javi moderator koji je pustio buvu ljudima za Prijovića i neka objasni (onima koji niau skapirali post) koliko nam je "maaaaaalo" nedostajalo da dovedemo istog. :D

Savezu je vise odgovaralo da placa pola plate za Markeca, nego li za Prijovica..

Prijovic polako ispada iz reprezentacije, dok Lazar ima samo 25 godina :D
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
@Oplenac Jeste, posle Rusa dosli nama na JNA, pa Bisevica izvodio bekovske, a Dostanic 0:0 posvetio Dzajki. Dobro se sjecam, bas su se izvukli. Nije Vermez znao da ih rijesi.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Hvala gospodinu Markovicu pre svega jer nas je POCASTIO svojim potpisom.
Hvala gospodinu Markovicu sto je uradio ono sto bi i svako drugi od nas i odbio govnare i LS
Hvala gospodinu Markovicu sto je uradio ono sto bi i svako drugi od nas i odbio kroasane i LS

Ono sto treba svakom od vas koji ga pljujtete da bude jasno je da i ako bi ga prodali za mesec dana Partizan bi zaradio na ovom potezu. Covek je potpisao ugovor na tri godine sa nama, kako god se prica zavrsi Partizan ce dobro proci.

Sto se tice napadaca evidentno je da nam fali jedan i da smo tu tanki, ali Sava insistira na Sadiku i veruje u njega i Sadik je sto se tice trenera prvi napadac ove sezone i to se nece promeniti. Asano i Markovic su igrali i na toj poziciji tako da ce uskakati kad je potrebno i to je nasa realnost trenutno.

Na treneru je da uklopi sve to i da namesti igru tako da nam krila budu opasna koliko i napdaci, onda nece biti problema i da Sadik ne proradi.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
U ozbiljnom fudbalu (Bundes!) nadavao se Asano golova.. kida momak 1 na 10 utakmica.. ja ne znam sta je sa vama ljudi, Scekic je pre spic nego Asano... to sto bi on zeleo da je spic to je drugo.
Trece “flying striker” ili “seckond striker” ono sto je on igrao nikako nije - centarfor.

To sto je igrao u Jay nema dodirne tacke sa evropskim fudbalom. Odbrane slicnih konstitucija i uopste pristupa fudbalu, pa Asano na centarsutu bude medju najvisima.. a i najbrzi medju brzima.

Studgart&Hanover.. 60 utakmica 6 golova
CF ?

Bolje Markec.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Sto se mene tice, ja generalno ne volim ekipu koja nema SPICA.
Mislim na onog za koga znas da u nogama ima 20ak golova sigurno.

Rikardo bi sipao golove uz ove igrace. A jbg, kad smo mi imali SVE?

Ono stoji da Suma, Asano, Tosic, Markovic, svi oni znaju da daju gol. Nama treba igrac kome je to glavna karakteristika, da gleda samo gol. Mrsomuda imamo dosta.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Predstavaljanje Lazara Markovića u 15h.

Mogu da se ne slažem sa Pantićem oko mnogo stvari ali svakog grobara treba da je sramota što je slao onakve bljuvotine Petru Gigiću alo momak nije ni debitovao nije odigrao ni minut ali stručnjaci iz fotelja već negoduju pa jebemu miša daj prvo da odigra jedno 15 utakmica pa onda daj sud o njemu da li zaslužuje da nosi dres ili ne zaslužuje. A vređati momka koji nije ni odigrao ni minute je sramno. Gigiću ja ti želim da se što pre uklopiš u ekipu i da kreneš igrati prvu postavu i da se nadavaš golova!

Edit: Uzgred Marković je u Benfici igrao i po sredini i po krilu tako da i tu dobijamo dosta prostora i kombinacija, jedan tip igrača Đurđevića, Škuletića bi dao 25 golova u sezoni.
 
Последња измена:

igor4202

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
45
Reaction score
115
Локација
Beograd
Idealna pozicija za Asana je SS ali samo ako je Natko iza. U toj varijanti je ne potreban AMF u vidu Sume.
Markovic ce sluziti za rotaciju jedno 2 meseca jer je daleko od forme. Ali kad uđe u top formu bice to slatke muke.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vidim da su navijaci Liverpula u fazonu da nije imao dobar tretman kod Klopa,da je njihov Lingard,da mu zele da razbije Man.Utd i slicno. Verujem da je i dalje u pitanju veliki igrac, nego smo mi grobari skepticni po difoltu. A ovom izjavom da bi pre zavrsio karijeru nego igrao za Udbanu me je kupio. Na zimu vratimo i Jovetu pa da se pitamo za zdravlje :šal
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Ovom timu fali napadac. Nisu mogli da ga dovedu jer su nesposobni i onda su potpisali Markeca da bi smirili masu.
Lepo je sto se nas igrac vratio u Partizan ,ali mi krila imamo na pretek,fali nam scorer ,a Markec to nije. Ovim potpisom dobijamo opciju vise ,ali ne i resenje problema efikasnosti.Ovom timu bas fali igrac tipa Doumbia ,jak kao bik i da zna da da gol.
Imamo laku konjicu i da znamo da igramo kontranapad a ne znamo pokidali bi. Jbg ko zna kako ce ovo sve ici. Jos jednom Markec dobrodosao u svetinju
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
Sad ni Lazar Marković ne valja?

Očekujem da mi vrati 5 godina života te noći što mi uzeo na Meaci.
A loša ti bila piletina na sred auto-puta? :D

Šalu na stranu, čitam komentare i stvarno ali stvarno mi nije jasno u šta su se to Grobari pretvorili. Jbt pre 7-8 godina da je potpisao nekig drugi igrač sa Lazarevim karakteristikama to bi bilo masovno slavlje, tek poneki pesimista bi se javio da kuka kako je on loš (ko se seća Pop-a iliti Korleone-a?) a sad svi bi da Partizan dovodi "zveri". Poenta je što za naše uslove u kojima životarimo Markec i jeste zver... Moram da budem malo bezobrazan, ako želite špiceve tipa pavkov, boaći, ben, pojačanja tipa marin, kafu, degenerik, slobodno pređite na drugu stranu brda ...i stvarno sa tim nemam nameru nikoga da uvredim, samo morate shvatiti da sad u prilikima kakvim jesmo moramo dovoditi ovakve igrače... onu Maretovu titulu ima da otplaćujemo bar 10 godina....neće nam dozvoliti da onako dovedemo igrače kao što su Evi, Leo, Tavamba i Đuka...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ma gde loša, jeli smo kao siročići.
Ali taj njegov promašaj me bacio u infarktno stanje :D
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.289
Reaction score
10.769
Локација
underground
Ma sve je to ok,samo sad kad imamo igru,nama bi posao odradio i neki osrednji spic,tipa Milonja Djukic.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Sve si u pravu samo nije fora da ljudi imaju nešto protiv Markovića već imaju protiv toga što nemamo špica i dalje.
Jbg, Grobari smo, nikad nismo bili realni, možda je i Sadiq ok za nas, odnosno za naše uslove, ali mi hoćemo više. :D

Да пробам и ја да дефинишем:

када је 2004. било навијачима јасно да фали само један шпиц да искористи једну од 10 мртвих шанси против Петржалке, то управи клуба није било јасно
када је 2011. било навијачима јасно да фали штопер за ЛШ, продат Савић дан пре утакмице а Рнић чекао екипу у Белгији, јер је већ био тамо, то управи клуба није било јасно,
када је 2015. било навијачима јасно да не може само са Јевтовићем на задњем везном да се прође БАТЕ, то управи није било јасно
када је 2017. било навијачима јасно да са Кљајићем на голу не може да се прође нико, па ни Олимпијакос, то је управи постало јасно тек након пораза

У овој 2019. је навијачима потпуно јасно да Партизану недостају два шпиц-играча, два нападача. У тиму је Садик (који само да зна да игра фудбал, био би солидан играч, али мученик појма нема) и Гигић (?, 1997., "залог за будућност"?) За који су онда курац залог били Шапоњић (исто 1997.), Ђ.Јовановић (1999.), Влаховић и Новић (2000.)?

Нападачи као што је био Рикардо. Јер, како дати гол Јавору у Ивањици са петорицом играча од по 60 кила? Да нећемо да истрчимо неку контру против њих?

Нико нормалан нема ништа против Маркеца, лепо је што се вратио, озбиљан је играч, дете клуба. Проблем је што никоме из управе није јасно шта би оваквој екипи значио Шкулетић, или неки намазани нападач из португалске или аргентинске друге лиге. Оно - не зна ништа, осим да да гол.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top