Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.380
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Eto vidiš jedan nije u Partizanu tako da nije isto
I recimo Natko šutira da asistira ili da da gol a Ožegović trči za loptom kako bi pao. Tako da nije isto
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Tako je. Ima nas na krilima za 5 frontova a u spicu zive duse nema. Bitno da svi vi strucnjaci ubacujete Asana u napad. Ne znam po kojem rezonu,gde ste ga gledali da igra kao centarfor. Strasno
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Kako bih voleo da svi mi ovde samo podrzavamo FK PARTIZAN.( pa i u kritikama)
Pola clanova su kao muzevi koji vole svoje zene a ubijaju ih nocu od batina jer ih kelner gleda u kafani.
Oj zivote skote, oj zivote idiote....
Koliko god nam je klub slabiji u odnosu na slavna vremena koja smo imali navijaci su mnoooogo vise propali- kao ljudi i komunisti da ne budem drzak pa kazem ko mudo kroz cepane gace
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Evo statistike sa Transfermarkt dok je igrao u Japanu za Hiroshimu na poziciji CF.
18 golova i 7 asistencija na 52 utakmice. I ja sam misljenja da ce Savo staviti Asana kao najisturenijeg.

I dobrodoslica Markecu. Da ponovi igre iz prvog mandata.
 

Прилози

  • asano.JPG
    asano.JPG
    153,6 KB · Прегледа: 49

igor4202

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
45
Reaction score
115
Локација
Beograd
Ne zaboravite da je ovaj prelazni rok usledio nakon sezene u kojoj smo ostali i bez titule i bez lige evrope.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Tako je. Ima nas na krilima za 5 frontova a u spicu zive duse nema. Bitno da svi vi strucnjaci ubacujete Asana u napad. Ne znam po kojem rezonu,gde ste ga gledali da igra kao centarfor. Strasno
Izvini ali Asano je u Japanu igrao centarfora 2014 i 2015.Posle toga i u Študgartu je igrao centarfora i drugog špica.Ima mnogo više utakmica na poziciji centarfora nego krila ako ne laže transfermarket.A transfermarket kaže da je kao centarfor odigrao 63 utakmice i dao 19 golova uz 8 asistencija.Kao polušpic 34 uz 3 gola i 6 asistencije.Desno krilo 17 utakmica uz 2 gola i 1 asistenciju.Kao levo krilo na 16 utakmica 3 gola i 2 asistencije.I kao ofanzivni vezni na 16 utakmica ima 2 gola i 3 asistencije.
Faktički je najviše golova dao kao klasičan špic
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Onda sam ja lud. Mada malo ko je onda i znao da je napadac ako se samo sadik,gigic i do juce ozegovic spominju kao opcije. Sve je nesto budjavo u svemu ovome.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Dobrodoslica Markecu i da nam doneses puno radosti i uspeha!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.289
Reaction score
10.769
Локација
underground
Niko ne kaze da Asano nije igrao u Japanu spica.Ali tamo ni u napadu ni u odbrani nema puno visih igraca od njega.Ne kazem da ne moze,verovatno bi bio bolji nego Ozegovic,sto i nije tesko,samo kazem da mi nismo ovim resili problem realizacije,a to nam je najveci problem u dosadasnjem delu sezone,jer za razliku od prosle sezone gde smo igrali hrkljus,sad ovo i lici na fudbal.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.623
Ala ga vi sad zakomplikovaste, te jeste CF, te nije CF. Poenta je u sledećem: Ako se Sadik može nazvati napadačem, onda što ne bi mogao i bilo ko drugi iz trenutnog sastava? Ja se samo nadam da dok mi ovde habamo tastature ekipa vredno radi.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Kao prvo da pozelim dobrodoslicu nasem detelu Lazaru Markovicu.
Trebace mu vremena da ponovo zaigra fudbal.
Onu epizodu u Fulamu necu ni da komentarisem.

Gde ce da igra, posto je desno krilo njegova prava pozicija?
Doveli smo zamenu za Tosica.
Nismo se pojacali tamo gde treba i nisam zadovoljan.

Ovo uopste nije pojacanje u uvom trenutku, vec za neka buduca vremena.
Neka me demantuje Markec, pa da pojedem ovo.
Igrace umesto Asana a Asano će u špic.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Jedna stvar je sigurna
Natko pored svih kvaliteta zna da pošalje odlične duge lopte
Suma ,Tošić pa i sam Asano znaju lepo odigrati na malom prostoru.
Lazar i Asano mogu pretrčati protivnika...

Pa neku će ubodemo majku mu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
U ovom momentu je bitno da zaredjamo pobede, treba nam niz, dobar niz, zbog samopouzdanja, zbog atmosfere medju igracima, zbog navijaca...
Nadam se da ce Savo uspeti sve to da poslozi, kiksevi se vise ne smeju desavati.
Red bi bio vise.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
U svjetlu svih onih koji pišu kako će Lazar da igra umjesto Asana a da neće biti mjesta za F.Stevanovića, kanda se zaboravlja da je Lazar desno krilo.
Kako god, mislim da u svakom slučaju Filip neće ispaštati, barem ne više nego do sada.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
U ovom momentu je bitno da zaredjamo pobede, treba nam niz, dobar niz, zbog samopouzdanja, zbog atmosfere medju igracima, zbog navijaca...
Nadam se da ce Savo uspeti sve to da poslozi, kiksevi se vise ne smeju desavati.
Red bi bio vise.

Ma kikseva ce biti, kao i uvek kad smo igrali evropu. Što bolje igramo u evropi, to više kiksamo. To se desavalo i kad smo imali timove jake ko zemlja, i sa slabijim sastavima. To je neminovno. Problem je ako kiksiramo zbog ležernosti, zbog manjka želje i borbenosti. Ako igramo kao sa tsc onda se nema sta zameriti ekipi vec samo govnima iz uprave za ostavljanje na cedilu strucnog štaba, od kog se očekuje da sa jednim i po špicem izgura 50 utakmica u sezoni!

Da ne pricam sto igramo nenormalnu ligu u kojoj konkurent ne kiksira ni kad izvede ceo novi sastav od rezervista sastavljen!!
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top