Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Rajković dogovoren. Palermo puko finansijki.

Sad samo treba smisliti kako ga registrovati za LE, pošto u suprotnom nema potrebe dovoditi igrača sa tolikom platom za domaću ligu.

Ne slažem se Tuljo.
Rajković nam baš treba.
Jer vrlo lako Pavlovića mogu da prodaju na zimu, a i pitanje dal će Ostojić igrati one tamo naredne sezone, pritom je u godinama i povređuje se.
Idealan potez.
Uzeti ga odmah da ga ne uzme neka Malatija jer ko iz šale može zabosti ugovor tamo u Turskoj.

Dugoročno dobar potez.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
122
Reaction score
257
Imam utisak da ni Markovic, a pogotovu Rajkovic nisu bili bas planirani ( posto ne gori na tim pozicijma). Ali kada se stvorila mogucnost da ih potpisemo to smo uradili...spic se takav realno nije pojavio, a to sto mi pamtimo neke iz ranijih dana pa bi voleli njih mislim da bi prosli kao cigani sa Ailtonom.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ne gori, ali nije da nam ne treba kvalitetniji od postojećeg, osim na poziciji Stojketa i Natha. Mislim da će na zimu Pavlović da pokrije sve ovo uloženo u pojačanja. Zato Rajko.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zavisi iz kog ugla gledamo za krila. Asano decko nije krilo njegova prirodna pozicija je napadac ili poluspic ako ga Savo stvarno pomeri na spica mi dobijamo Markovica/Ficu i Bambija/Lutovca. Cak je Markovica mozemo koristiti i po sredini gde je mozda i najbolji tu je u Benfici nekad i igrao. Moze i Bambija da zameni na desnom. I ne znam sto se sekirate za 17 godisnjeg Stevanovica jel vi stvarno mislite da bi ga ova uprava gurnula u drugi plan? Igrace momak ima sasvim dovoljno utakmica tokom godine.

Stoper pozicija je itekako goruca. Ostoja je pokazao da nazalost u nekom ritmu jakom ne moze bas da igra zbog malih povreda sto zbog godina sto zbog toga najvise sto je proslu godinu presedeo i sad to dolazi na naplatu. Mali Pavlovic ide sigurno po mom misljenju na zimu uvalice ga negde mozda za iste mozda za vece pare i sta ako ode ostajes sa Vujacicem i Dingom? Pri tom Rajkovic je takodje levonog kao i Pavlovic nama za sledecu sezonu visi mesto stopera Ostoja penzija i mali Pavlovic odlazi na zimu najkasnije na leto.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Ovaj prelazni rok baš pokazuje šta treba da se dovodi i kako treba da se radi

Putokaz

1. Instant kvalitet stranci poput Natha,Leonarda,Moreire
2.kvalitetni povratnici naši bivši igrači ko Lazar,Krstajić
3. Svi reprezentativci koji još mogu i imaju kvalitet i dostupni su nam ko Rajkovic
4. Sve što valja iz domaće lige,za šta nemam primer :D
5. Talenti svih vera i nacionalnosti koji mogu da eksplodiraju
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.330
Reaction score
10.972
Локација
underground
Mi inače nemamo popunjenu kvotu igrača koje možemo da prijavimo. Mislim da ima pravilo da 24h nakon isteka roka za registraciju za LE može jedan igrač ili da se naknadno prijavi ili da zameni jednog već prijavljenog. ako sam dobro razumela...
Na A listi moze da se prijavi 25 igraca samo ako su bar cetvorica u periodu id 15-do 21 godine proveli bar tri sezone u klubu. Ako ih je npr samo trojica onda se moze prijaviti samo 24 igraca itd. Ja mislim da ne postoji vise mogucnost da se naknadno prijavi igrac,do zime ali nisam sto posto siguran
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Meni se iz ovog finiša prelaznog roka čini da je neko upravi dojavio da postoji neki sajt koji se zove transfermarkt.com, da na njemu ima opcija filtriranja nacionalnosti, free agenta i onda se deca zaigrala... Svakako bi dovođenje i Rajkovića bio dobar potez, da ne brinemo svaki put da li je Ostoji otpala noga ili troši vreme, da li će Strahinju da zavaljaju odmah ili sad...

I samo još jedna informacija za upravu ako čitaju forum.... Napadač se kaže centre-forward na transfermarktu.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Rajkovic je koliko se secam DLC,ono sto igra Kalaba a nama je potrebniji onaj sto menja Ostojica posto je Ostoja stoper sa kojim mi ne mozemo na Man.Utd, a bogami ni protiv TSC se nije proslavio. Verujem da Rajko moze da igra na obe pozicije ali ja se nadam da dolazi sa Kalabom u paru da igra.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Da ponovim, ranijih sezona je uvek mogao jedan dodatni igrač da se prijavi van roka.Jedino ako je promenjeno to pravilo.Ja nisam bio član foruma ali sam čitao forum, i uvek kad ne dovedemo do 1 septembra igrača, bila je priča i na forumu i po portalima da može još jedno pojačanje van roka.Zato sam se i obradovao kad je Markec registrovan u roku.
Špic je neophodan, ne bi se bunio da dobijemo i iskusnog Rajkovića.Veoma je važno graditi tim i da se napadne titula već ove sezone.
Od prvog dana treba vršiti pritisak na savez, sudijsku organizaciju i sektaše iz sns.Samo pod pritiskom imaćemo normalnije uslove za titulu
Sa ciganima ni u crkvu!
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Poslednje sto zelim je da branim debile iz uprave, ali koga mi sad da dovedemo u spicu kad je ponuda nikakva...Meni se tu niko ne svidja...To je trebalo mnogo ranije uraditi, ali tad spic nije bio u prvom planu, a LE nije bila obezbedjena...Mozda je bolje sacuvati pare pa dovesti nesto sto valja u zimskom prelaznom roku...Jeste da cemo mozda zbog toga izvisiti u grupi LE, ali niko ne moze da garantuje da bi nam neko od ovih slobodnih mogao pomoci da prodjemo dalje...A jedno je sigurno, svi traze dobre pare...
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
122
Reaction score
257
Vuletic na twiteru potvrdio da je taj jedan igrac kojeg smo mogli da registrujemo Markovic...sta to znaci dalje za Rajkovica videcemo.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Sto dalje implicira da Rajkovica ne mozemo da registrujemo sto dalje implicira da ce na taj nacin pokusati da nam objasne zasto nismo mogli da ga dovedemo. Nadam se da grijesim, bas bi nam valjao.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.330
Reaction score
10.972
Локација
underground
Ne mozemo vise ni jednog igraca da registrujemo na A listu,mozemo samo na b listu do 24 sata pre utakmice,sto znaci u praksi da to moze da bude samo neki junior koji nije do sad registrovan,proverio sam u pravilnicima uefe,na guglu.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.942
Локација
NBG
Rajković dogovoren. Palermo puko finansijki.

Sad samo treba smisliti kako ga registrovati za LE, pošto u suprotnom nema potrebe dovoditi igrača sa tolikom platom za domaću ligu.

Ako postoji mogućnost da se dovede kvalitetan igrač treba ga dovesti jer je nama glavni prioritet Ping-pong liga (iako imamo čitavu mašineriju protiv nas). Valjda ne treba da se elaborira zašto je tako.

Isto važi i za špica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top