Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Убеђен сам да ће неко транге-франге да се деси, само је питање кад...

Паре ћемо имати зависно од тога кад ће неко коначно да оде, а куповину ћемо извршити кад падну цене, значи кад некоме ,,омакну,, све друге исплативије и боље опције, па се накани да дође чак и у егзотичну Србију међу дивље Србе (Трибале)...

Јер немогуће је да нам баш нико битан из Партизана не оде, и просто је немогуће да чак и ми не ,,упецамо,, бар неког странца/црнца...

Само што бих ја, а верујем и Сава волео да тог ,,Убицу,, видимо што пре не само на промоцији, него и на терену...
А не да ми дође на пар дана пред меч са Острвљанима па да каже да би он врло радо играо, али да га боли метатарзална кост, Ахилова тетива и Ђока, па не може баш одма'...

За пар дана је и друга припремна утакмица, ми уигравамо неке првотимце са резервистима и онима који неће бити близу ни трибинама ЈНА, а камоли клупи или терену...
Време брзо иде када је у питању снажење Партизана и тај Евро-квалификациони дуел, али споро када чекам наредну утакмицу...други Партизан немамо, надам се да ће бити пренос уживо и да ће наши да ,,прораде,, па макар против тог недораслог ривала (ако се испостави да нам је недорастао)...

Дакле, нек се припреме Але Але Сума, Ожегол, Дека Тошић, Ђоле Орач и Партизанове Бебе-Тинејџери да погађају мрежу а не све око ње!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.768
Reaction score
19.388
Локација
Nickname
Očekuje li se ozbiljnija uloga Lazara Pavlovića ove sezone?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Георгијевић се вратио у Ференцварош.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Kokir potpisao za Vojvodinu, bez obestecenja, 10% od naredne prodaje... Šteta...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Кокир има фудбал у ,,малом прсту,,...природан, урођен, велики таленат...
Физикалије му нису биле на нивоу да издржи дуеле ПЛС, али је бар тамо давао неке голове...
...а на припреме Партизана је Саво повео његове колеге из Телеоптика са мање талента од Кокира, са мање голова у ПЛС од Кокира и који такође нису имали физикалије да издрже дуеле ПЛС...
Зашто њих а не њега, ајде, волео бих да ми неко каже?

У реду...неко од ових поменутих момака можда некад и очврсне и постане прави играч (негде)...али неко можда неће никад...

У реду...можда Партизан више верује да ће ,,магична десетка,, пре од Кокира постати Л.Павловић и Ф.Стевановић, али питање је како би и њих двојица ,,прошли,, дрил Телеоптика и филтер ПЛС, и да ли би и они били у стању да тамо издрже више дуела и дају више голова од Кокира...исто мислим и за Ђерлека...

У реду, имамо и Суму, који такође има нешто од фудбала, да ли у ,,малом прсту,, или у ,малом мозгу,, али има негде...нешто...али ни он не би издржао баш све дуеле у ПЛС...можда ни већину...
А да не причам о томе да се Партизан такмичи не у ПЛС него у Пинг-Понг Супер плус у Европи, где су ривали још тежи, а дуели још чвршћи и оштрији...

У реду, у тиму не може да има 4-5 ,,магичних десетки,, него само једна...али имам утисак да смо прерано отписали Кокира а предуго задржали, рецимо Ђерлека, који нема толико талента као што га има Кокир...
Није Кокир тренутно за Партизан, али брате, ако почнемо да гледамо ко све није, ми не би ни могли да саставимо тим од 11 играча...

Али, хајде, шта вреди што ја то знам и ,,булазним,, на Форуму, кад је питање ко Сави уопште даје ,,стручну анализу,, и колико је пута Сава уопште гледао неке од играча које ја помињем...
Мање од мене сигурно, кад Кокиру није дао шансу неком позајмицом бар још 6 месеци или годину дана. Ако ништа друго, бар из економских разлога, јер је ваљда лакше продати талентованог клинца од рецимо Лоле Смиљанића...
Или бар да су, хајде, дали Кокира Војводини, али уз услов да нам од следећих продаја иде знатно више од тих бедних 10%!

Издржаћемо ми сезону без Кокира (он је још клинац), надам се да се ни Пантић неће више враћати (јер није оно што Партизану треба), али знам и да Партизанова ,,десетка,, мора да има много више од неког ,,дабл-дабл,, учинка, јер 10 голова и 10 асистенција је премало чак и само за Пинг-Понг лигу, а камоли за све остале утакмице које у сезони следе...
Па ко год нам био на месту бр.10...нек зна да нама треба много више од ,,дабл-дабла,, а што би и за Кокира, али и за Стевановића, Ђерлека, Павловића, Пантића, Суму, био поприлично тежак задатак...

Шта да се надамо да ће неко од њих да ,,процвета,, или да СТВАРНО долази неко ко је већ ,,цвећка,,?
Ајде бре људи, ,,потерајте,, мало тај прелазни рок, ,,убрзајте,, се...
Сећа ли се неко још оног Леонарда и Ђурђевића и какав им је био учинак за сезону?
Такве бре тражимо!

Ево Свети Марковићу мала плата у Олимпијакосу, вероватно и он, као и многи ,,клинци,, из Телеоптика или млађих категорија Партизана, мисли да само њега ОДМАХ негде чека нека велика лова и неки велики клуб...
А нико од њих да помисли да се, заиста, то некоме и оствари, али већини - не.
Неко као Света добије бар прилику да буде ,,у излогу,, Партизана, али за већину ,,клинаца,, који су ,,на преласку,, из тинејџерског доба у ПРАВИ Партизан тај ,,излог,, остане заувек затворен...

Момци, ево лопте, ево терена, ко да 25 голова по сезони, или ко не киксне ни једном на 35 утакмица, лако ће бити примећен, а не оно, дао сам гол по сезони, или кикснуо сам 15 пута на 30 утакмица, ал тренер ме мрзи и ја заслужујем већи клуб, виши ранг, велику лову...
Да, да, како да не, оће то...ево све трчи...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Ja se uvek nadam najboljem...tako da verujem da ova tzv. rekonstrukcija tima nece ici na gore...vec na bolje...
I corav vidi da nam je potreban krsten levi bek,jos jedan kvalitetan stoper (iako gotivim Ostojica,mislim da je za evropi jako tanak) jedan znalac i veznom redu ,osim ako suma ne proradi ,jedno kvalitetno levo krilo,i jedan spic..pod uslovom da kostur tima ostane...
Pod tim kosturom racunam Stojketa ,Celavog Pavlovica,Bambija,Rikarda.

Ali nemo od toga nista...bar dva od gore pomenutih 5 verovatno idu...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Zar nisu najavili neke strance ove nedelje? Ništa a?
Ma oslanjamo se na sopstvenu školu.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.181
Reaction score
6.963
Локација
NbG
Pa koga ce da dovedu i od kojih para kada nikoga nisu prodali... Zna se da je to preduslov iako nasi i zamene kada dovode preduslov je da se ne placa obestecenje. Od silne muke i dugova i sa Ostojom produzise ugovor. Ne toliko sto misle da nam je potreban vec sto nece da im oprosti dugovanja. Lakse je odloziti placanje istih kroz novi ugovor nego zavuci ruku u dzep... Koja su to govna!
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Aj dace bog, da je istina o ovolikoj kinti za Rikarda, s tim novcem bi prodisali, isplatili igrace i doveli ostale strance koji su nam potrebni za kompletiranje tima !
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Bojim se da je za ovog Sadika,Oźegović igrač ipo.Čovek pronenio tuce klubova a nigde nije ostavio zapaženiju ulogu.Neznam,daj bože da grešim,ali sve oko F.K. mi u poslednjih godinu ipo dana ide na onu stvar.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.804
Локација
Храм фудбала
Sve su prilike da ce Savu iznenaditi pocetak sezone, a on mukica ne dovede ni jedno pojacanje.
Pa ce mu posle natovarati jedno 2-3 stranca koji nisu igrali par godina.
Tako da ce uvijek moci pozvati se na onu cuvenu "nisu prosli pripreme", vidjecete vi nevjerni Grobari kako ce rasturati kad prodju zimski dril na nekoj egzoticnoj lokaciji.

Repriza reprize iz godine u godinu.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Ovo je vrlo neozbiljno, agilniji su u prelaznom roku Vozdovac i Cukaricki od nas. Od ovih sto su dosli, mozda je samo Lutovac pojacanje, ovo ostalo je enigma. Mi ulazimo u novu sezonu prakticno bez gol igraca, tuzno i smesno. Ozegovic moze da igra u Mladosti iz Lucana, a i to je upitno. Ne pamtim da smo ovako nekada pali.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top