Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ta sirotinjska verzija Aguera neka bude Asano ako ga mogu dovesti ili neko sličan njemu, Argentinac na bok a neko iskusan na centralnog tipa Natko sa ta tri igrača bi verovatno dobili obrise solidne ekipe.

Mada šta ćeš onda sa Sumom i Sadikom to je 5 stranaca a nama je ograničenje 4 koje glupo pravilo.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
@morrel sigurno!!! Ja sam stvarno generalno optimista i iskreno verujem u Savu i njegovu metodologiju rada, tako da to sto si naveo i racunam da ce se kad tad izraziti na ove nove igrace... najbitnije je da Savo ima ideju i filozofiju i potpisuje igrace u skladu sa tom filozofijom :) Pozz!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Za Argentinca se nadam da nije potpisao, ona vest sa argentinskog portala (link) od pre 13 sati je da transfer nije gotov.
S druge strane, transfermarkt stoji da je potpisao za Union, takodje nekoliko tvitova sa istom objavom (link)... Kome verovati, sapunica.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Poucen iskustvom ranijih prelazni rokova ove a i predhodne uprave, samo se plasim da nisu ovo naruceni tekstovi, lozenje navijaca dok pominjani igraci ne potpisu za neke druge klubove, a onda neka alternativna resenja ili oslanjanje na nase mlade igrace.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
@morrel sigurno!!! Ja sam stvarno generalno optimista i iskreno verujem u Savu i njegovu metodologiju rada, tako da to sto si naveo i racunam da ce se kad tad izraziti na ove nove igrace... najbitnije je da Savo ima ideju i filozofiju i potpisuje igrace u skladu sa tom filozofijom :) Pozz!
Koja metodologija, koji novi igraci, kad samo jedan igra u prvih 11 i to poluvrijeme pa leti napolje, jer je vise smetalo, nego igrac? Kakve, druze, ideje sa Djordjem Ivanovicem i Slobodanom Urosevicem? Mi smo uzas, tuga, cemer i jad.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
@kontraAV - pa naprimer filozofija da odbrana igra jako visoko, da stoperi imaju dobar pas i pregled igre i da se igra izgradjuje od stopera... zbog toga su uzeti Dinga i Vujacic, zato sto imaju brzinu i siguran pas. To ti je prvi primer. Te igrace koje si napomenuo su igraci koje Milosevic nije doveo i oni igraju zato sto nemamo bolje. Ko da igra levo krilo mesto Ivanovica? Ja? Brezancic jos nije spreman, pa zbog toga i igra Urosevic... A i zahvalio bi se Urosevicu za borbenost protiv Velsana i koristan centarsut koji je rezultirao golom :)
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Vi što pljujete Uroševića (često sa pravom) - setite se da je alternativa kosati Miletić. U poređenju sa njim, Urošević je Maldini lično. Ima li neke nade za Šehovića da možda igra malo ofanzivnije?
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.633
Reaction score
8.502
Локација
Македонија
Kako vam malo treba da se nalozite te Asano te Argentinac te ovaj te onaj. Jer vama jos nije jasno da mi necemo dovesti krsteni igrac u ovom prelaznom roku. Mozda eventualno ako izborimo ulazak u LE (sa ovim igrackim kadrom veoma tesko) pa da dovedu nekog.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
FK Partizan(i celo JSD) je trenutno u situaciji u kojoj su bili jevreji u logoru Aušvic(ili srbi u Jasenovcu) za vreme II sv.rata a mi ovde raspravljamo o maksimalno sabotiranom prelaznom roku od strane ovih prinudnih upravnika, besmisleno do bola...
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.193
Reaction score
7.044
Локација
NbG

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
@marinho94 Vujacic je dobar stoper ali brzinu koliko sam ga ja gledao nema. Ivanovic je toliko los i nesiguran da su on i Djerlek pata pata, tako da mislim da je bolje ovom mladjem da se da sansa, kad vec niko ne dolazi. Sto se tice kreiranja akcija od stopera to se pokusavalo i ranije ali mi od Krstajica nismo imali takvog jednog igraca do prosle sezone kad smo doveli Valijentea, a sada ga ponovo nemamo. Ovo sto sad stoperi imaju loptu nesto vise u nogama to je zato sto nemamo vezni red, pa ga zato i preskacemo. Ovim nacinom igre ne vidim mogucnost za neke vece rezultate, mi smo jedva amatere iz Velsa dobili, a tek treba da igramo sa Slovanom ili nekim Turcima koji igrace placaju papreno za svaki prolaz dalje, sto je motivacija koju mi ne mozemo da priustimo.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Sunce ti žareno,pa na tog Pauljevića sam i zaboravio da je ikada postojao.Sastav Partizana iz 84te bi znao da u pola noći napamet izdeklemujem,ovo u poslednjih 10tak godina daj bože da bi mogao onako na prvu da nabrojim igrača za jedan tim sveukupno.Imam ponekad osećaj da sam prespavao 5 godina u cugu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top