Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Cirkus se nastavlja.
Ovo mi oci videle nisu. Da se sutiramo u dupe ako izbacimo i ove konane varvarine u cetvrtak, i to je to.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.766
Reaction score
55.408
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Grejvdiger87

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
35
Reaction score
213
Ja ne znam da li ja dobro shvatam šta se dešava.

Ti imaš sasvim dobrog štopera od 18 godina kojeg po svaku cijenu želiš da prodaš sad, kako bi ga zamijenio igračem za kojeg njegov klub traži 1,5 miliona eura, jer rezonuješ da mu je pala cijena pošto su ISPALI iz lige.

A ako to ne prodje, nema problema, tu je igrač iz domaće lige koji je pet puta jeftiniji, ali zato se vodi kao stranac. A već si pustio da ti ode sasvim dobar igrač na toj poziciji zato što je stranac.

I navodno se čitavo ljeto ubi da pozajmiš igrača, iako nema logike da ga njegov klub pusti na pozajmicu u poslednjoj godini ugovora. A već na pozajmici imaš igrača projektovanog za prvi tim, a probaćeš još jednog da po treći put dovedeš. Jer je valjda svima jasno da su igrači na pozajmici najbolji i ekonomski najisplativiji.

Kakvi vizionari...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.251
Reaction score
2.917
Sustina svega je da bagra hoce da proda sve sto valja,stavi veci deo para u dzep,a ostalo kako bude bude...boli njih k...za Partizan...
Ne pamtim da su bili losiji prelazni rokovi od ova dva poslednja...
Dobar prelazni rok za mene je (trenutno) da se dovedu u japanac i argentinac,da dovedu onog Natha ,svim silama da se potrude...ali njima je sve jedno...
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Kopitović je igrač za donji deo superlige,spor,slab u duelima jedino solidan tehnički,plus je stranac a imali smo boljeg stranca kojeg smo šutnuli??. Mislim da mu je Rajo menadžer pa je tu neka kombina po sredi,njegov eventualni dolazak je dosta gori potez čak i od mogućeg dovodjenja Aksentijevića.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.664
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Ko koga ovde jebe više????
Čas dolazi ovaj,čas onaj,čas ni jedan...
Daće Bog da se ovaj prelazni rok što pre završi i da se ne ponovi!!
10 kutija bensedina je malo za ovo što se dešava

Ponavljace se iznova i iznova dok god su ove njuske u upravi.Savo vidno nezadovoljan,a opet umesto da se pokupi i ode on se ponizava time sto trpi da mu oni kroje tim i misljenje.Ova uprava je najgora ikada i nece odustati dok nam klub ne razjebu nacisto ,ono kad je Djura frizura malo dete za njih :banghead:
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nije Rajo no Igor Gluscevic. Nije mi jasno sto ne uzmemo u paketu i Bogosavca kad je ocigledno da ne mogu da ga uvaljaju nikome. A dati Cukarickom da odabere 3 nasa igraca koje ne koristimo.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Kopitovića sam samo jednom gledao. Kvalifikacije za EP, Češka - Crna Gora. Igrao svih 90 min u tandemu sa našim Vujačićem. Upisao je jedan gol... ali u svojoj mreži. 3:0 završeno. Lik pojma nije imao. Ne vjerujem da oće njega da dovedu.
Zna li neko ima li šta novo u vezi Japanca? Koliko vidim jutros, jedino je MaxBet objavio na svom sajtu da je posao gotov, i par portala ih citiralo.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Nije da imam neka nenormalna očekivanja od Asana (niti verujem da će doći), ali jedna mala paralela - Čuba Akpom je procvetao igrajući za našu grčku braću kad je otišao iz Arsenala (takođe štoper Salina u Sent Etijenu). Možda ima tu nečeg kosmičkog...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa takve igrače i treba loviti iz pl primere na pozajmice ili iz tih većih klubova iz omladinskih selekcija igrače koji su škartirani ali za to treba skauting i da nije menadžerska kombinacija pa zato ne može. Eto imaju taj Teleoptik pa da ubace po nekog afrikanca ili da skautiraju argentince brazilce ta latinoamerička krv dobro dođe. Nama ako bi došao Kavaljaro on bi bio prvi argentinac u našem klubu i to je propust treba loviti i španske veznjake iz donjeg dela primere svi bi oni igrali za malo manju ili istu platu koju imaju Suma Bambi Stojke..

Što je neko rekao nama su potrebni i Asano i Kavaljaro da bi napad izgledao na nešto i onda taj centralni vezni da zakrpi ekipu i možda bismo onda izgledali na nešto..
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Jel problema sa registracijom Lutovca i Brežančića nema? Oni su nekako idealni za tu levu stranu. A onda bi Asano i mogao u špic mada je pametnije da ga gledamo po boku.
Bez napadača i centralnog veznog nema nade.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top