Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ma naravno, nadali smo se kao i uvek. Tri nova igrača do 10.7 ili neko LSL pojačanje ipak 01.09...ipak ono drugo, kao po navici. Uprava napolje! Kvazi novinarstvo srbije nek odjebe od clickbait naslova.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.935
Reaction score
7.335
Локација
Banja Luka
Ništa od Kavaljara. Potpisao za Union.

Ajde :D
Sad cemo da izvisimo i za Japanca, i onda rajo vadi keca iz rukava u vidu buraznovica ili marka vesovica da se popale mase. Pu krovom kocili
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Za Asana se izgleda stvarno krčka nešto. Sad, koliko ima istine u sajtu koji citira sajt volimpartizan, pitaj boga. Mada tviter gori od sprdnje na temu Asano. U fazonu, ovaj još kod nas? Loan with option to buy for free i tome slično :D:pop


Daj gol bilo ko. Živo me zanima koga vide na krilu pošto je Argentino otpao.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Cinjenica je da nismo skoro nikoga sem Rikarda uspeli da utalimo. Svim snagama pokusavaju jedini mir u odbrani da oteraju i da uzmu koji euro, Milenkovica, a dok to ne urade nema nista novo. A ako gledamo i godine unazad, tek onda kad budu naslutili da nam se mozda smesi liga evrope, onda ce u zadnje minute da dovedu koje pojacanje il ce nam prodati pricu kako zele da rade planski i da nisu hteli da uzimaju igrace tek tako... Sve u svemu najbolji se prodaju, pare nestaju a mi propadamo kao klub. Suma sumarum
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ili priča još nas jebu Đurićevi kosturi iz ormara, dugovi za Viktora Uga iz 2008 i Vazurin bonus za letovanje.

Sa svakim novim trenerom se nadaš da će doći do nekih promena u poslovanju, Savo kao engleski menadžer i ostale šarene laže. U slučaju da mu ne dovedu nikoga, da sam na njegovom mestu, pakujem kofere i vozdra. Šta treba da se desi da bagra popije pedalu? Retoričko pitanje.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Posle Labrina i Markinjosa, ove godine saga Asano/Kavaljaro. To su ti unikatni, neviđeni igrači koji jedini svojim karakteristikama mogu da odgovore na visoke zahteve Pfc.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Tošić bi bio solidna prva ili druga izmena u poslednjih pola sata i to je to davno je on odigrao svoje. Pitanje je koliko se ugrađuje uprava u njegovu platu ako se ugrađuje svejedno to je previsoka plata za njega, Navodno za Nikolića pršte ponude iz Norveške i Mađarske kao i iz Spartaka ali on nije zadovoljan ponuđenim uslovima tj ovde ima platu 200 hiljada evra da 200 hiljada evra i neće da ide ispod nje kakvu platu ima vamo nigde neće imati takvu.. Izvor sportske net
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Kao nenormalan refreshujem forum non stop u nadi da cu procitati nesto pozitivno. Onda se zapitam sta ocekujem od idiota, unistavaju nas iz dana u dan, nesposobni ikoga da dovedu.

Aksentijević, Kopitović, Asano, Kavaljaro...
Kvazi novinari barataju imenima, prva dvojica Boze sacuvaj, druga dvojica (misljenja sam da ovi nisu realno ni poslali te ponude o kojima se prica).

Da li je realno da su toliko retardirani, bezobrazni, sta Savo radi, da li pokusava bilo sta?

Ovo ne ide na dobro...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Meni samo nije jasno da vec par nasih bivsih igraca/trenera propustaju priliku da se u ocima navijaca Partizana pozicioniraju kraj samog Boga.
Da sam na mjestu Save sazvao bih neocekivanu konferenciju u sat vremena do tada se zakljucao u neku prostoriju i iskljucio telefon.
Potom izasao na konferenciju jebao majku VVV, objasnio lijepo sta su pricali a sta radili, izvinuo se navijacima Partizana sto sam vjerovao govnima i lagano napustio prostoriju.
Posle toga Savo je Bog!!!

Posle toga Savo je sjeban. Za bilo šta. Dobijao bi pretnje, ucene, sjebali bi mu bilo koji biznis koji ima, ako ga ima, pravili bi mu razne spletke...
Dajte malo realnosti ljudi, ozbiljna mafija je i u manjim sportovima, i razne se prljave igre igraju, a kamoli u fudbalu u sljamu zvanom zemlja Srbija!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.180
Reaction score
6.953
Локација
NbG
Nesposobni...? Ljudi ajde jednom da skapiramo da su ovi itekako sposobni i da vrhunski rade to za sta su postavljeni. Mi ovako razjedinjeni, pocepani smo nemocni da ista promenimo i zato kuckamo i kukamo u nadi da ce se nesto promeniti. Ali budite sigurni da se samo od sebe ovo zlo nece promeniti.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Ovi su toliko nesposobni da ne mogu ni free igrača da dovedu.... Pod tim ne mislim na neki krš, ima veoma dobrih igrača bez kluba...
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Koga god da kontaktirajte i ponude nešto na pipiru, dovoljno je da dotični ukuca u Google fk Partizan i počne da pljuste naslovi: oprostio dugove ovaj, oprostio dugove onaj, "Ilijev ne može da veruje koliko je janković para oprostio" ... Samo zatvori laptop... Dalje znate... Reputacija nam je 'Nate takva...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Oplenac U stanju "nadam se da će možda nešto da bude bolje".
Uvek dajem šansu pre nego što ću da osudim. Ono što sam poverovao je izjava Save (mrtav ladan) do Bordoa se kompletira ekipa, trebalo bi da stignu (tri igrača) i ti pomisliš, hvala kurcu, verovatno bagra nije imala kud. A logika zašto sam verovao u suprotno -
1. Jedino je on prihvatio da preuzme klub
2. Već je očistio pola kadra
3. Transparentno najavljivao pojačanja sa sve pozicijama i da su u pitanju stranci

Naravno, imao sam dozu sumnjičavosti, pogotovo kod zatišja oko Rikardovog transfera. Nažalost, sve po starom, uz nadu da će govna možda rešiti nešto pre sledećeg meča nakon Velšana.

:napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top