Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.697
Ако је истина да ови плаћају обештећење, мислим да је то то што се тиче појачања...
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Hvalim te Bože!!!!
Svaki dan dolazi ne dolazi dolazi i sad izgleda da konačno DOLAZI!
Dobro nam došo,ti je jebeš sledeći!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.770
Reaction score
19.399
Локација
Nickname

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Padace sekire ljudi, ovi dadose milion za obestecenje jbt :D Salu na stranu, drago mi je sto je dosao Japanac, vise mi se svidja od Kavaljara...Ako ispljunu jos malo para za Natha, bio bih relativno zadovoljan...Mislim da bismo, uz malo srece, mogli sa takvim timom da stignemo do grupne faze...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.731
Apropo obeštećenja, dali su oni mnooogo više za žonglera pa smo videli... Nekako sam sigurniji kada dolaze za dž, maksimalno onih Đurinih 30k. :D
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Malo ga skautiram,deluje mi fino,ali nije mi baš jasno koju poziciju igra,a mislim da nije ni njemu baš,vidim da se šetao od utakmice do utakmice.Nama najviše fali realizacija u špicu i desno krilo,videćemo koliko može da doprinese tu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top