Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
i, ako je Suma AMC, Bambi Tosic/Lutovas RM/RW sta ce da igra Asano?

ili prelazimo na igru jednim DM?

Ja vam lepo kazem, Asano ide na krilo, i to levo.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Osnovna asocijacija na ovog kosookog mi je Koreanac Kim Che Woo - Kim Či Vu, a odmah posle njega onaj Asprogenis kiparski golman Grk, valjda zato što su igrali u istom timu, a i zbog egzotike imena tj. prezimena jebem li ga.
Elem, Kim Či Vu, kako je to bio tehnički doteran bek gledajući sa ove distance i s obzirom ko to danas igra neverovatno.
Pored Lomića najškolovaniji bek u novoj modernoj eri Partizana koju računam od 2000- te.
Bek koji je loptu jeo, centaršut kifla.
Generalno igrači iz Azije i sa tog geoografskog područja mogu da budu pun pogodak.
Pre svega zbog radne etike koju svi bez izuzetka imaju.
Konkretno Asano može da bude pun pogodak.
Venger ga nije dzabe kupio i davao pare, englezi su tvrdi na funti.
Drugo dobro je što je prilagođen na evropski fudbal koliko toliko, jeste da nije igrao mnogo ali to otvara prostor da eksplodira kod nas.
Imam dobar filing.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Teško može da igra krilo,gledajući ove klipove laički zaključujem da mu je najveći kvalitet napadanje prostora i solidna završnica,svakako bolja od Sadikove. Ne vidim neki šut i centaršut dovoljan za krilnu poziciju,takodje fizički deluje inferiorno tako da se ne mogu igrati duge lopte na njega sigurno.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Sumnjao jesam u pozajmicu, transfer ni u ludilu nisam ocekivao, jos ako je za ove pare sto se pise(milion evra na rate) onda stvarno pun pogodak.
Dobro nam dosao Takuma Asano-Makoto Nagano!!!
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
mislim da bi svim snagama trebali da napadnemo l.markovica ovo je prilika da mu ozviimo karijeru a anama bi puno znacio

Poeni za iznošenje ličnih želja...
Pazi, ok poeni ali decko je apsolutno u pravu. Platu ko Bambiju i da peva. Nego mi jedva zavrsimo igrace koji u svom klubu nemaju mesta ni na treningu mladjeg tima.
Teško može da igra krilo,gledajući ove klipove laički zaključujem da mu je najveći kvalitet napadanje prostora i solidna završnica,svakako bolja od Sadikove. Ne vidim neki šut i centaršut dovoljan za krilnu poziciju,takodje fizički deluje inferiorno tako da se ne mogu igrati duge lopte na njega sigurno.
Aj u pare da menja Ivanovica. Ko igra FM, pozicija inside forward. Desnonog sa leve strane. Ali dzabe ako nam Kopitovic zaigra kao starter, igracemo na gol vise i u pingpong ligi
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ako je stvarno dosao Asano ja bih Sumi ciste papire i puno srece u nastavku karijere,minimizirati gubitak.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Sta igra brat japanac? :D Mislim na kog igraca podseca. Injesta,roben ili isco za sirotinju...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.734
Pre će biti posle prve plate, one na "dođem ti". :D

A sad bez šale, nije čovek pametan šta da misli. U Nemačkoj se ili nije snašao ili nema kvalitet, a zašto ga je matori dajguz doveo u Englesku možemo samo da nagađamo. Tamo papire nikada dobio nije pa nije ni stigao da pokaže šta ume.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako je stvarno došao, želim mu dobrodošlicu i da nas izvadi napadački. To što ga je Arsen doveo u Arsenal znači samo da ima nešto u njemu a ja verujem da na ovakvom nivou fudbala koji mi igramo itekako ima šta da pokaže.
Centralni vezni i levo krilo još.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Super vest, ali bez eksplozivnog krila i krštenog napadača, japanac je samo dobra kvota za potencijalnu zaradu mrcina iz uprave.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top