Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Brežančić raskinuo ugovor sa Malagom i potpisao za nas na 3 godine.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
U odnosu na ove sadašnje bekove ovo i jeste pojačanje.. Koliko god želeo nekog daleko boljeg na toj poziciji, kao napr Obradovića..
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Naravno da se Savo pita, i da zna sta radi, videlo se to odmah kada je seo na klupu Partizana. I pustite nek covek radi svoj posao, za samo dva meseca, uspeo da preporodi ekipu, isamarao u kupu i cigane i onog djukca lalatovica. Valjda je zasluzio da bar u narednih sest meseci radi u miru, da pokaze koliko zna i koliko moze.

Sto se pozicija levog beka tice, stvarno je ponuda mizerna, ovaj je bar stekao iskustvo igrajuci u jakim ligama, verovatno moze da pomogne, ako ne, tu je mali Sehovic, pa daj Boze da pokaze da je kvalitetniji od Brezancica.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Brezancic i Sehovic vs Miletic i Urosevic...jasno je koja je kombinacija mnogo bolja. Dobrodoslica Rajko valjda si nesto naucio u inostranstvu
 
  • Like
Reactions: Oki
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
U ovim okolnostima Brezancic je top resenje za levog beka, Nemanja Miletic je odlican desni bek(pod uslovom da se neproda), e sad da vidimo ta dva stranca u ofanzivi ! Nadam se da ih je Sava birao, verujem u njega, sigurno mnogo voli Partizan.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.397
Reaction score
4.613
Локација
Zemun
Cekajte, ovaj komesar Aga ispade relevantan izvor na kraju? Znam da se pisalo ovde da lupeta i nagadja samo...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Брежанчић је био и остао играч за Телеоптик. Сумњам да је и од Урошевића бољи сада, поготово после неиграња.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ne znam mnogo o igrackim kvalitetima doticnog,secam se da je bio deo AZ-a kojeg smo tukli i secam se da je pomogao naseg brata grobara koji je ostao sam u Holandiji bez love,sto je gest za svaku pohvalu.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Cekajte, ovaj komesar Aga ispade relevantan izvor na kraju? Znam da se pisalo ovde da lupeta i nagadja samo...

Ne zna taj slinavko ni kada je gladan a ne ko dolazi u FKP, trudi se da liže dupe ovima iz uprave a možda je i dao isto profi koliko je iskompleksiran .

Postaje zabrinjavajući broj fudbalera koje smo poklonili Čuki a sada ih vraćamo neko tu ne radi kako treba ili se mi srozavamo sve više a verovatno oba.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
polako tako isto se pljuvao Celavi Miletic kad je dovodjen, pa se ispostavilo da nam je najbolji odbrambeni igrac u kontinuitetu
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Cekajte, ovaj komesar Aga ispade relevantan izvor na kraju? Znam da se pisalo ovde da lupeta i nagadja samo...

Nametnuo se decko kao jedan od najpopularnijih twiterasa u Srbiji, pa ovi mu salju informacije kada i ostalim medijama i portalima, samo sto je ovaj verovatno 24/7 na netu, pa u istoj sekundi objavi tu vest, pa tako momak ispada kao neki insajder koji prvi dolazi do informacije.

@Laze

Bitno je da ne radi kompromise koji mogu biti fatalne po klubu, sitni kompromisi kao to dali ce decko da putuje na bazicne pripreme ili ne, nisu problem.

Inace Musa ne putuje na pripreme.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
E jebiga zemljace @vukMKD od brdo takvih sitnih kompromisa smo dosli do ovakvu situaciju. Zato i mi okrece zeludac kad se dogodi opet neki novi.
Nemam ja nista protiv da pokusa Savo da sastavi ono sto je zamislio i nadam se da ce ovako malo da im popusti pa opet na kraju isterati svoje. Nadam se da ce se dogoditi opet cudo i nekako upesno sastavimo solidan sastav ko ce da izdominira sugavu kokeza ligu i cigane ali se onda setim kakva su sve govna i nasoj upravi i ko pali i gasi u drzavi.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
O pomenutom "tviterašu", možete pisati samo na Nuklearnom otpadu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top