Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.364
Локација
.
Đilas je imao 1000 mesečno, ne verujem da će i ovaj nesrećnik imati više ako potpiše
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Ovo je realno dobar transfer. Dosao za 0, sad ide za 4, 5 miliona.

Jedini problem je sto ce kao zamena stici onaj balvan iz Vojvodine, za sicu, a razlika ide za smanjenje dugova (citaj u dzepove VVV).

Epilog kao i uvek :
1. Tim drasticno slabiji
2. Dug drasticno veci
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
znaci padavicar prva opcija u napadu?
 

Pop

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2007
Порука
38
Reaction score
42
Ne treba mnogo zaliti za Markovicem. Mozda je moglo da se uzme malo vise para, obzirom koliko je vremena provodio na terenu ali takvih stopera klinaca imamo na gomili.
Ono sto zabrinjava je sto je Pavlovic samo srecnim okolnostima dobio sansu u prvom timu, a daleko je ozbiljniji igrac od Markovica.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Koliko je vremena provodio na terenu i koliko smo golova primili preko njega, milion i po evra, je puna kapa.

Znaci, vec smo uzeli 6 miliona, pretpostavljam da cemo uzeti jos 2-3 za Miletica, Nikolica, Skekica... i uz plasman u ligu evrope, eto otprilike 15 mil evra zarada, znaci, obezbedjen godisnji budjet, plus ostaju neki 3-4 miliona kako bi pokrili minus koji je ostao iz prosle godine u kojoj smo jako malo zaradili.

U prevodu, eto prilike da se odbiju sve ponude za Pavlovica, da se konacno probije ta granica od 5-6 miliona koji strani klubovi nam nude za najtalentovanije, znajuci da nam gori pod nogama i da nismo u stanju da to odbijemo, epa, sada mislim da jesmo u takvu poziciju da sacuvamo ovo dete jos godinu dana i tako mu dupliramo vrednost.

Ali plasim se da od toga nece biti nista, mislim da cemo ovo leto dostici djurinih 20+ miliona evra, i da cemo na kraju opet, kao i tada, biti na pozitivnoj nuli. I sve tako do neka sretnija vremena.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Ima dosta komentara po portalima, greska sto je Zakaric odstranjen.

Decko nista posebno nije pokazao. Cenim da ce forsirati Lutovca desno onda.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Meni je jedino krivo zbog Valijentea. Za njega nema mesta, verovatno zbog toga sto je stranac.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne želi da troši mesto stranca na štopera.
Suma i Ožegović su planirani da ostanu celu sezonu, kao i golman Stevanović. Da li će pripreme promeniti tu odluku, videćemo.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Realno svako od nas bi isto ovako presekao,verovatno i jos gore.Ne docekasmo da vidimo Iglicinu "bombu" Musu...Postavio nam je pravu nagaznu minu.E sad,pitanje je sta ce dovesti,za sada su lose pocel sa onim kombinacijama sa Pesukicem...
 
  • Like
Reactions: Oki

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ako zelimo u Evropu morali bi na veci broj stranaca od 4, a za domacicu neka se rotiraju. Ne vidim ko bi od nasih igraca ozbiljnijeg ili pak pristojnog renomea mogao da iskoci kao opcija za nas...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne želi da troši mesto stranca na štopera.
Suma i Ožegović su planirani da ostanu celu sezonu, kao i golman Stevanović. Da li će pripreme promeniti tu odluku, videćemo.
I ako je od Save glave mnogo je.
U JSL mogu i ja da igram stopera, a u evropi naši stoperi sto imaju dva moda “svi u 16” i “kampovanje na sredini” kurca nam ne vrede.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
To sto je stranac ne znaci da je bolji od domaceg fudbalera, moze uglavnom da znaci samo da je placen vise, pa eto mi navijaci ocekujemo odmah vise od njih. Nisu stranci vanzemaljci pa sad da su mnogo bolji. Problem je sto igrace mlade a talentovane ne skolujemo kako treba a onda ih se lako resavamo, pa ih posle kupe cigani il ostali za sitne pare. Problem je sto nam je skauting u kurcu, a eto imamo jos uvijek taj teleoptik pa ajde nismo totalno najgori (ne daj boze da cigani stvore bolju skolu za mlade perspektivne igrace, otisli bi mi u kurac)... Problem je sto cigani sve sto valja pokupise jer im se moze.... i zadnji problem je ujedino i najbitniji faktor koji vec svi mi znamo je da imamo upravu koju generalno boli kurac za neku organizaciju i razmisljanje o buducnosti, trpaju nemilice i koliko su u mogucnosti dok su tu, jer jebiga sutra nova vlada, stranka, predsednik, ko zna ko ce trpati u dzepove.. nemaju ideje, nemaju vizije, nemaju iskustva, al znaju da kradu... Seme im se zatrlo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top