Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Jel ovo sad povlaci nesto,to jest hocemo li do veceras do ponoci dovesti nesto ili jok?!
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Samo da ne bude neka opcija 2 za Pavlovica i decko ode danas odmah , a da nam je ovaj crnac stoper zamena za njega .
Ponavljam se da ako postoji sansa treba dovesti Leonarda , verujem da onda mozemo i bez spica :-D
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Poznavajuci nase poslovanje, ne bi me cudilo da sa ovim propalim transferom Pavlovica gubimo nekog drugog igraca do kraja prelaznog roka, samo sto ne znam koga bi mogli za iole slicne pare da prodaju sem malog Stevanovica...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Budzi Mandara cenu, prodace nam ga taj i za 700k + neke procente od naredne prodaje, kako su i pisali slovenski mediji.
Pitanje je hoce li se kvislinzi otvoriti...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Без продаје Павловића, сигурно неће потписивати тог штопера из Олимпије.
А и да продају Павловића, не верујем баш да би гмазови пљунули 700 хиљада евра на њега; а камоли 2 милке.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Vjerujem da ce ovaj tim igrati do zime u ovom sastavu, pa cemo dalje vidjeti kako ce se odvijati stvari. Mislim da je ovo trenutno dovoljno za uspjesnu polusezonu u domacem takmicenju. Ne vidim neke domace opcije za napadaca. Mozda bi se moglo isposlovati nesto za Skuletica. Nevjerujem da su u Monpeljeu nesto prezadovoljni sa njim a on realno i nije kvalitet za ligu 5. Jedino bi volio njega da vidim u spicu, jer sa svih strana ima igraca koji moze da mu stvori sansu ili sa kojim bi mogao da odigra nesto. Ling long pojacanje ne dolazi u obzir!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sad sam čitao vesti oko Palovića. On je prošao lekarske preglede ali im je neko kao dojavio da ima srčanu manu pa neće da rizikuju? WTF?

Po meni još bolje. Ako je njegovom prodajom trebao da se kupi Haskić i dvomilioniti štoper onda bolje ovako. Puno zdravlja želim Pavloviću, neka mu pada cena što se mene tiče pa neka ostane ovde kod nas do kraja karijere. Povećati mu platu i svi srećni!
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Мени ово бескрајно смрди, к'о септичка јама...

Као, Павловић до сада није био на прегледима, па се сада открило. Могуће, али чини ми се мало вероватно, видећемо.

Сећам се једног прелазног рока када су "навијачи" једног клуба спречили прелазак Здјелара, а други је био таква морална громада да је одбио 2 милиона јер је "обећао да неће да игра за други српеки клуб".

Некако се гомилају ове случајности...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Ma kakva 2 miliona da daju, i još za štopera... Haskić je teška niška prevara. Ako ostaje Pavlović(daj boze, je alo vas 5 miliona koji će da ispare) pokriveni smo na stoperu. Valjda I Dinga može nešto da odigra... Dumbija bre, imamo i Gigića fantoma.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ma kakvih 2 miliona,za 2 miliona dovedemo i Lea na sezonu i stopera i napadaca. 700-800 hiljada u vrh glave bi dao za ovog.

Ma 300.000 ili još bolje džabe. Vi hoćete i kvalitet i da nas ne košta... To skoro da nije moguće. Za Haskića sam pisao u prošlom upisu i on bi se vodio kao stranac ako ga dovedemo...

Inače ne verujem da ćemo samog igrača platiti 2M €, ali ako zaista vredi ja nemam problem sa tim da čak i toliko daju za njega.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Samo nek je Pavlović zdrav jebeš milione mi za tih 5 miliona propasti nećemo. Štoper nama treba kao zamena Ostojiću ne Pavloviću. Dajte tog špica više sa ovom dvojicom se ne može napasti i titula i igrati kompetitivno evropa.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Ma kakva 2 miliona da daju, i još za štopera... Haskić je teška niška prevara. Ako ostaje Pavlović(daj boze, je alo vas 5 miliona koji će da ispare) pokriveni smo na stoperu. Valjda I Dinga može nešto da odigra... Dumbija bre, imamo i Gigića fantoma.

Jel ima neke šanse ili je preskup ko što pričaju ljudi?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.526
Локација
Beograd
Kalaba, neka tebe u Partizanu, da pokidaš ti ovu sezonu i Ligu Evrope, pa da se posle tuku za tebe i daju Partizanu bar 10 miliona evra, PLUS procente od daljih prodaja!
Nemam vremena da pišem o Sadiku, ima on svojih vrlina, ali, realizacija mu je mana (bar zasad), a Ožeg-Fire-ović je pokazao šta je i kako je u Norveškoj kada nije rešio utakmicu, a morao je...šteta je da nemamo špica koji bi mogao da realizuje ono što su ovi oko njega u stanju ove sezone da mu pripreme...
Ograničenje broja stranca koje forsira FSS je najveća moguća glupost, ali, još veća je glupost da se Partizan obazire na to, dakle, svaki stranac bi nam pauzirao možda tek 5-u utakmicu, a to bi mu se ionako desilo zbog kartona, umora, nekog udarca kojeg je dobio, taktičkih razloga...
Jebeš ga, ako nema love od Kalabe, teško da stižu par igrača, možda jedan, možda ni jedan, al ako je jedan, ja bih, kao izraziti ,,ofanzivac,, radije špica nego štopera... :D ...ne napadača, to imamo, nego baš špica, nešto kao Kleo, Tejgo, Rikardo, Đurđević...
Svi u napad!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Opet ponavljam ako neko zna koji problem ima Pavlovic neka kaze i reci cu vam odmah koliko je to ozbiljno. To sto su rekli srcana mana je isto kao da ti majstor kaze pokvarena ti kola a ne sta tacno.
Ja sam rekao da je haskic za sadika i firea Van Basten licno i stojim iza toga bar po onom sto sam ja gledao. Ne kazem da nema boljeg niti da je vrhunski napadac.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ako ima i 1% istine oko ovog Haskica ovi nas tacno namjerno jebu. Pa za koji ce ti kurac, doveo si vec Gigica, za kog ne znam kakav kvalitet posjeduje, ali mogu glavu na panj staviti da ovaj nije nista kvalitetniji od njega.
Bolje nista ne dovoditi, nego ga dovesti samo reda radi i da bi mogli reci eto doveli smo napadaca.
Ovog Mandarica odjebati u tri pm.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Ja mislim ponekad da je najbolje da vratimo onog Fofanu,navijački puk je samo njega voleo. Haskić sa svim lažnim golovims koje je dao je izmislio fudbal za ove naše zamlate.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Isteko edit. Rece Savo na konferenciji da je od juce na telefonu, sto znaci da ganja pojacanja.
Nije odgovorio novinarima ni na kojoj poziciji ni koga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top