Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
A ti sediš sa Savom u sobi i slušaš sa kim i šta priča telefonom? Pa onda znaš i ishod i kraj prelaznog roka u Partizanu?
Možda je i tako (ili nije tako), ali onda napiši odakle ti informacija!

Dokle više sa tim pesimizmom i defetizmom i malodušnjošću na Forumu navijača Partizana (ne mislim samo na tebe), 'aj' sačekajte bar da se prelazni rok bar završi - NIJE još završen! Ima igrača koji nisu pod ugovorom, a za njih prelazni rok još traje...
Ovde se kukalo kako NE dolaze Sadik, Asano, Dinga, Brežančić, Natho - svi su došli.

Realno, treba nam još neko, dođe li, lepo, ne dođe li, sigurno neću da kukam, plačem ili besnim još večeras, sve dok IMA ŠANSE da Partizan pobedi ili da nešto osvoji ja u to VERUJEM!
A ima šanse!
Igraće štopera po potrebi Vujačić, Miletić, Dinga, Šćekić...ako zatreba igraćemo bez klasičnog špica ili ,,sidraša,, a igraće napred Asano, ili ko god već...

Idemo korak po korak, ne možemo 30.avgusta ni da osvojimo ni da izgubimo titulu. Ligu Evrope takođe.

Sutra je utakmica Partizana i lepa prilika da se dođe na JNA (ko je to u mogućnosti). Lepa prilika da se, kako dolikuje, pozdrave fudbaleri i stručni štab. Lepa prilika da se uzmu tri boda, da se daju neki golovi, vidi neki dobar potez, neka lepa igra.

E to ja očekujem za sutra!
Vuletic na twiteru napisao. Samo bez nervoze. Nisam ja kriv za ovakav ishod.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kako to ide da li možemo da pozajmimo igrača jel za pozamljene igrače važi do 31. kao i kad kupuješ ili može do 3.? Ima jedan što bi nam legao sa našim pasošem, pitanje je samo da li se hoće ući ambiciozno ne priznajem reči nema se para. Pa pobedi 2 utakmice u ligi evrope i eto ti kvalitetnog špica otplaćenog.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Kad nam je uprava sastavljena od grupa saboterskih jajara I pilicara sve je ovo bilo ocekivano.
Sacekamo jos malo strpite se dovesce gmazura nekog slobodnog napadaca ubijcu. Aha da evo samo sto nije.
Bice ovo seci usi krpi dupe i u odbrani i u napadu.

@Matke22 prosao voz i za pozajmice samo slobodni igraci mogu da se potpisu
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Mora deo kolača od LE da se da matičnoj organizaciji to jest sns-u.. Naravno da nam ništa nije ostalo za transfere , sve je ovo već viđeno x puta.

Samo se što manje nervirati dok ne prođu ova najteža vremena za našu državu
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Evo domacih slobodnih spiceva.
Nema ni na vidiku krstenog normalnog napadaca


Ovo je ipak tačna pretraga.


Tvoj komentar na žalost stoji da tu nema materijala za nas.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Skroz ocekivano da se nece dovodit igrac uz obestecenje, ocekujem nekog slobodnog igraca u naredna 2-3 dana. Dajte pare Lazaru Markovicu, slobodan je, a Asana na spica, Ozegovic drugi spic, Sadik nek ulazi sa klupe u kupu kad imamo rezultat, i rijesen problem u napadu. Onda nam preostaje samo da nadjemo zamjenu celavom, pod uslovom da mladi Lazar Pavlovic moze da odmijeni Natka kad ovome bude trebao odmor.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
I svu dobru volju koju su dobili su upravo prosuli, ako ne dovedu nekog dobrog napadaca sutra ce na stadionu da im 20 000 ljudi skandira uprava napolje...neverovatno kakvi skotovi
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
I od 150 skautiranih igrača od strane Ivice, mi nismo uspeli da nađemo ono što nam treba.... :whistling: Savo spasavaj, zovi.... Budemo li igrali u napadu sa dosadašnjim igračima, biće to veoma stresna polusezona.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Mnogo mi se priziva Asano u špic za nekoga ko je dao jedan gol a ispromašio više šansi,mislim da smo ga mi ugasili sa ovom dvojicom na špicu. Iako znam da se većina možda neće složiti ali i taj Haskić je svemirac za naš mučeni tandem gore,jedino ako se Gigić ne pretvori u Van Bastena nekako.
 

Mr Cempi

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
48
Reaction score
35
Локација
Kragujevac
Leonardo potpisao za Al Ahli Dubai tako da od njega naravno nista. Ostao je samo Lazar Markovic, ali svi znamo da ni on nece doci, jer trazi vise novca, a i ko zna i u kakvom je on stanju.

Kao sto sam juce vec napisao, znalo se da nece biti dolazaka, iako je izgleda svima jasno osim Save da Sadik nije ni za Prvu ligu Srbije, a kamoli Partizan.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Znači na tri fronta sa Sadikom i Ožegovićem, tipično grobarski i partizanski. :D Šta nam je sledeća nada? Ah da, Rikardo je krenuo da trpa tek kad je umočio u komšinicu ciganku , pa da se nadamo da će tako i Sadik. Tu je i Asano da po potrebi igra špica. Po meni, bolje i ne dovoditi nikoga ako već nema odgovarajućih na tržištu, a ako nam napad bude jalov i ako ne ostanemo u trci za titulu do kraja jeseni nadam se da će krivac snositi posljedice.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mnogo mi se priziva Asano u špic za nekoga ko je dao jedan gol a ispromašio više šansi,mislim da smo ga mi ugasili sa ovom dvojicom na špicu. Iako znam da se većina možda neće složiti ali i taj Haskić je svemirac za naš mučeni tandem gore,jedino ako se Gigić ne pretvori u Van Bastena nekako.

Asana na spic a Stevanovic na njegovo mjesto jer zasluzuje. Asano ce sigurno nesto da ubode za razliku od one dvojice. Imamo li kakvo dijete u omladinskoj pobogu...na sta smo spali.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.281
Reaction score
18.373
Локација
Kej Republika
Asano u špicu, u Ling Long Ligi? Teško da bi ušao u priliku, a kamoli dao gol. Nije on igrač koji razbija bunkere.
Nama je trebao golgeter, centarfor, prava 9ka.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Ako je tacno da je Markec trazio Dinamu 900.000 platu valjda bi kod nas igrao za manje. On se bar namlatio para sedeci na klupi i tribinama. Da mu damo 700-800 kao Bambiju verujem da bi dosao. I njemu bi dobro doslo da ozivi karijeru, a nama brzo krilo sa suprotne strane Asana lezi kao kec na 10
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top