Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ТСК 3:3 Партизан, играч утакмице

ТСК 3:3 Партизан, играч утакмице

  • Александар Филиповић

    Votes: 0 0,0%
  • Светозар Марковић

    Votes: 0 0,0%
  • Михајло Илић

    Votes: 0 0,0%
  • Никола Антић

    Votes: 0 0,0%
  • Алдо Калулу

    Votes: 0 0,0%
  • Данило Пантић

    Votes: 0 0,0%
  • Самед Важдар

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    70
  • Poll closed .

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Belic ...steta zbog povrede bio je najbolji.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Белки честитка за гол и борбеност, па да ускоро честитамо и кад постане ћале! Прелепа је била она прослава гола са ,,трудним стомаком и бебином цуцлом,,!

Матеус је (само му име каже!) страшан играч. Улазак на терен, прва лопта и пенал за нас! Гол га хоће, лопта га хоће. Зна да игра фудбал. А то је данас у нас реткост, раритет!

И то су моја два гласа за ноћас...и не спава ми се уопште...па дај да кажем још нешто...

Натхо је имао и гол и асистенцију, штета што није искористио пенал...давао их је раније као на траци, а сад, у релативно кратком року, није дао већ два...ако хоће да их шутира и даље, нек их шутира, има право на то, али ако има неко од ових новопридошлих странаца да мисли да је непорешиви пеналџија, нек се јави...па да видимо...

Што се игре и утакмице тиче...
Голман Пироман нас спасао пар пута, одбранио пенал, није одбранио голове...
О одбрани боље не бих.
Кануте...ризично се понаша позади, солидан је напред, ради посао, нема снаге за целу утакмицу.
Дача Пантић је на нивоу резерве...у неком клубу...хтео би он, али...корнер му је добар.
Баждар...ништа конкретно...
Шћекић....као и у претходном мандату, али сада је нешто старији...
Николић...сидраш...спор је...враћа се у средину да помогне, али онда немамо никог напред...
Мениг...нећу му заборавити ону фрљоку од шута уместо да асистира! Има у ногама (да трчи) нема у глави да доноси праве одлуке. Где је да помаже оном несрећнику на радном месту левог бека!!!
Северина...тип играча какве виђам у Телеоптику...некако тамо увек има занимљивих младих крила...продиру, пролазе, знају са лоптом, али...нешто им фали... Севе данас ни гол ни асистенција, млад играч, чини ми се мало и импресиониран чарима Њивалиге - много се намешта на леву ногу, ја сам га већ прочитао...ипак...увек може да прође...
Калулу...тотално без снаге, оно једном кад је сакрио лопту види се да зна...
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Belić igrač utakmice, da se oporavi što pre, onakva energija i zalaganje, nadam se da je povreda lakša.
Tatko treba da dobije kapitensku traku jer ovo zahvaljivanje Sveti na dobro obavljenom poslu od prošle godine ne ide uz parolu Poljska i Partizan nikad nisu dali kvislinga.
Igračima ništa ne zameram više, igrati u Partizanu u ovakvim uslovima, mora da si lud ili glup ili da ga voliš više od života. Ja sam pomalo ili malo više sve od ovoga.
Smrt Fašizmu, Živeo Partizan!
 
Top