Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ЦСКА Софиа

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
Утре, неделя, ЦСКА "гостува" в София на Славия, няколко дни след отпадането от Купата на България. Днес лудогорец победи с 8:1 и скъси дистанцията до нас от 4 на 1 точки.
Другия понеделник, веднага след Великден, е вечното дерби с Левски. Трудните мачове за нашите тепърва предстоят.
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
ЦСКА победи Славия с 2:0 и след празничния уикенд, в понеделник играем вечно дерби с левски. продължаваме да водим с 4 точки пред лудогорец. до края на редовния сезон остават 4 мача общо, в плейофите - още 6.
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
В понеделник, 17 април, втория ден на Великден, играем вечното дерби.

Статистика - последните 10 мача между двата отбора само за първенство:

���������


Желая всички да сте живи и здрави, весели празници от България и ЦСКА!

Успех на двата братски столични отбора на България и Сърбия !
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
слаб и страхлив футбол и 0:0 в дербито. левски изпуснаха дузпа в последната минути. водим в класирането на лудогорец с 2 точки, след 2 седмици играем с тях като домакин.
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
Вчера ЦСКА победи Пирин от град Благоевград с 1:0 като гост и отново води с 2 точки пред лудогорец 3 кръга преди края на редовния сезон. В неделя, на 30ти, сме домакини на лудогорец в дербито на кръга и реално в първата пряка битка за титлата. Очаква се стадиона да е пълен докрай и да успеем да победим, за да завършим сезона първи. По този начин в плейофите, където играят първите 6 отбора, ще играем всички мачове само в София, като ще бъдем отново домакини на лудогорец, в може би директния тогава двубой за титлата.

Междувременно, днес ЦСКА представи проекта за новия стадион, заедно с представители архитекти и представители на Столичната община. След почти 20 години на гледане на стадиони само на проекти и картинки, този път проекта изглежда реален и напълно постижим. Според хората от клуба, бюджета от 40-45 милиона евро е подсигурен и само се чака края на сезона и разрешителното за строеж. Ще поживеем - ще видим.
343213547_536448291898156_3311368010354708026_n.jpg
343058599_225146920136838_8630846776676639498_n.jpg
343023965_901594757618423_3417110720087751150_n.jpg
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
Скъпи приятели, гробари, утре, неделя, ЦСКА излиза 3 кръга преди края на редовния сезон в пряк двубой срещу лудогорец на нашия стадион. За по-малко от 72 часа всички билеги бяха продадени, а към момента "допълнителни" билети ще се продават само на касите на стадиона, което не се прави за пръв път. Това означава, че на стадиона ще има повече хора, отколкото е капацитета му, по подобие на финала за Купата на България през месец Май, 2022, срещу левски, когато на националния стадион в София, който е 43 000 капацитет, имаше в двете агитки повече от 46-47 000 души.
В момента разликата е 2 точки в наша полза на върха. При победа за нас ще увеличим преднината си на 5 точки и 2 оставащи кръга в редовния сезон. След това предстоят плейофи, между първите 6 отбора, общо 5 мача, като важното е да бъдем първи, защото по този начин отново в тях през следващия месец ще сме домакини на лудогорец и ще имаме само 2 гостувания, едното от които ще бъде може би срещу левски, "гостуване" отново в София, на националния стадион.
За утре се очаква отново много интензитет на буквално препълнените трибуни, хореография и пиро.
Според букмейкърите лудогорец има съвсем малко повече преднина пред ЦСКА. Коефициентите за победа са 2,85 за ЦСКА и 2,50 за лудогорец.
Според мен двата отбора към момента имат 50% шанс да станат шампиони, като при победа, на който и да е отбор, шанса ще се увеличи на поне 75-80 %.
Очаквайте ново мое включване след мача.
Успех на всички !
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
Приятели от Сърбия, ЦСКА днес победи в предпоследния кръг на редовния шампионат като гост аутсайдера Хебър с 4:0.

През изминалата неделя, на 30 април, загубихме в София дербито от кръга с лудогорец с 1:0, пред повече от 16 000 на нашия стадион.

Към момента разликата е 1 точка, като лудогорец е вече на първо място. Остава още един мач до края на редовния сезон, след което още 5 мача в плейофите. Ако завършим втори, както е в момента, ще гостуваме в плейофите на лудогорец в разград, като останалите 4 мача ще са в София, включително символично "гостуване" на левски.
Разочарованието от загубата с лудогорец бе огромно, след като те отбелязаха гол от корнер с една сигурно втория си удар във вратата за целия мач, а ние пропуснахме 3-4 чисти голови положения. На трибуните беше невиждано за последните години и на стадиона имаше малко повече хора от капацитета на сегашния стадион.

Въпреки това, борбата продължава, ще гоним победи в следващите мачове и ще се надяваме лудогорец да сбъркат някъде в мачовете си.

Репортаж и атмосферата от двубоя с лудогорец на 30 април има в достатъчно клипове в ютуб.

Поздрави !!!!
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
Приятели, редовния сезон в България завърши.
1. лудогорец - 74 точки
2. ЦСКА - 73 точки
3. фалшивото цска 1948 - 59 точки
4. левски - 54 точки
5. Черно море - 53 точки
6. Локомотив Пловдив - 50 точки
...

До края остават 5 мача от плейофите между първите 6 отбора:

ЦСКА ще играе 4 мача в София по програма, единственото гостуване е в град Разград срещу лудогорец на 20 април. Ако бяхме завършили първи, щяхме да сме отново домакини, но уви, не стана, след като миналата седмица загубихме в София с 1:0.

Все още има шанс, програмата е удобна и ако не загубим в разград, мечтата е жива. Всички стискаме палци на момчетата и Саша Илич !

Успех и на Партизан !
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
В първия кръг на плейофите вчера, ЦСКА победи с 2:0 Черно море Варна, като двубоя бе игран на чужд терен - стадиона в град Пазарджик, близо до Пловдив, заради наказание.
лудогорец победи като домакин с 1:0 Локомотив Пловдив.
По този начин, към момента водач е лудогорец със 77 точки, ЦСКА е втори със 76 точки.

В събота, 20 май, ЦСКА гостува в Разград срещу лудогорец в пряк двубой, който може би ще реши първенството на повече от 80 %.
След него, остават още 3 двубоя.

Ще ви информирам за развитието в битката за титлата на нашия любим отбор и Саша Илич.

Успех и поздрави !
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Luda gora- CSKA 2 2, moglo je i bolje za cetu Sase Ilica. Lepi golovi a fudbal kao u ping pong ligu sa prekidima i incidentima.
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
2:2 в разград и 3 мача преди края класирането е същото, водят ни с 1 точка.
На тях им остава по-трудна програма:

гостуват на фалшивото цска, домакини са на левски и последния мач гостуват на Черно Море Варна. И в трите мача имат шанс да загубят точки.

Ние сме домакини на Локомотив Пловдив, домакини на фалшивото цска и последния мач на 7-ми юни е дербито с левски, където може да празнуваме, ако има справедливост и късмет.
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
Кръг 33/35

лудогорец завърши 2:2 като гост на фалшивото ЦСКА 1948.
Вчера ние победихме трудно 1:0 локомотив пловдив.

2 кръга преди края сме първи вече, с една точка пред лудогорец.
Предстоят до края 2 мача в София. домакини сме на фалшивото 1948 другата събота, а на 7-ми юни, сряда, е вечното дерби с левски.
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
Лош развой на събитията в кръг 34/35:

1:1 с цска 1948 на нашия стадион и пропусната дузпа в 98 минута.

В разград лудогорец бие левски с 3:2 и повеждат с 1 точка в класирането.

За съжаление, отборът ни този сезон играе малко по-добре и по-успешно от предшините, но има и друг факт - Саша Илич не е спечелил нито един важен мач този сезон. Няколко пъти имахме луд късмет и максимум по 20-25 минути супер футбол, който ни помага да победим или обърнем резултата срещу по-малките отбори. Но в дербитата нямаме победа.
Въпреки това се надявам Сале да остане и другия сезон и да му се вземат по-добри футболисти.

В сряда играем вечното дерби с левски от 18:45 българско време / 17:45 сръбско време.
Лудогорец гостува на Черно Море Варна.
Единствения ни шанс за титлата е ние да бием, а лудогорец да направи максимум равенство, което е възможно.
Според мен невъзможното е ние да бием левски.
Ще информирам отново и дано Сале остане при вас докато ни направи шампиони, след това може вече да се прибере при вас... ха ха.
Успех !
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
левски - ЦСКА 0:2
Черно море - лудогорец 0:1

Крайно класиране

1.лудогорец - 85 точки
2. ЦСКА - 84 точки


Благодарим за всичко на Саша, за страхотния сезон, емоции и драма.

Надявам се да ни води и другата година.
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
Скъпи приятели от Сърбия, през последните няколко месеца, благодарение на администратора на вашия форум, получих достъп до форума. Всички мои постове и коментари, основно и предимно свързани с ЦСКА София в тази тема, както и коментари за Саша Илич, ги правя от сърце и желание да ви запозная с настоящите събития около нашия клуб.
Сезона приключи преди няколко дни, но отново започва на 15 юли. До тогава ще имаме подготовка в Австрия и няколко контроли. Засега чакаме нови футболисти, засега знаем, че Саша остава при нас и чакаме развитие по строежа на новия стадион, на мястото на сегашния ни, в парк Борисова градина в центъра на София.

Благодаря на всички, които четат и харесват постовете ми, за мен е удоволствие.

Както във футбола, така и в живота нашите държави са свързани завинаги, въпреки политическата обстановка и политиките ни. Радвам се, че мога и имам повод най-вече да коментирам във вашия форум за всичко, свързано с нашия клуб.

Братя завинаги !

България и Сърбия !
ЦСКА и Партизан !

Ще се видим отново съвсем скоро, през новия сезон, след само един месец !
Приятно лято и успех !
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
Скъпи приятели от Сърбия, през последните няколко месеца, благодарение на администратора на вашия форум, получих достъп до форума. Всички мои постове и коментари, основно и предимно свързани с ЦСКА София в тази тема, както и коментари за Саша Илич, ги правя от сърце и желание да ви запозная с настоящите събития около нашия клуб.
Сезона приключи преди няколко дни, но отново започва на 15 юли. До тогава ще имаме подготовка в Австрия и няколко контроли. Засега чакаме нови футболисти, засега знаем, че Саша остава при нас и чакаме развитие по строежа на новия стадион, на мястото на сегашния ни, в парк Борисова градина в центъра на София.

Благодаря на всички, които четат и харесват постовете ми, за мен е удоволствие.

Както във футбола, така и в живота нашите държави са свързани завинаги, въпреки политическата обстановка и политиките ни. Радвам се, че мога и имам повод най-вече да коментирам във вашия форум за всичко, свързано с нашия клуб.

Братя завинаги !

България и Сърбия !
ЦСКА и Партизан !

Ще се видим отново съвсем скоро, през новия сезон, след само един месец !
Приятно лято и успех !

В допълнение към коментара ми, не знам кога точно започва вашия сезон в първенството, но мисля, че отново трябва да е около юли-авгест месец тази година... В тази връзка, имам един много добър приятел, от най-близките ми. Има приятелка от Белград и ходи почти всеки месец в Белград и съм му обещал да отидем заедно до Юна на мач на Партизан. АКО СЕ НАЛОЖИ И ИМА НУЖДА, ще си позволя да се обърна към форума за съдействие за билети поне.
Благодаря предварително !
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
Скъпи приятели,
здравейте отново, след кратка пауза от мен и моето присъствие във вашия форум :)

Като втори отбор в България, ще участваме в Лига на Конференциите.

Жребия вече е изтеглен.

Първия ни съперник е носителя на купата на Румъния - ФК Сепси, който разбрах, че е доста мразен в Румъния, заради това, че е определян, като леко унгарски клуб. Всички знаем за враждата между двете държави и за влиянието на унгарците в Румъния.

В първия двубой сме домакини.

Междувременно, утре, събота, отбора ни ще представи новия екип и тези дни чакаме нови футболисти, които според всички медии ще бъдат най-скъпите за нашия отбор за последните минимум 10 години. Говори се, че само новия ни нападател ще бъде минимум 2.5 милиона евро и е национал на Колумбия, мисля. Според някои медии и слухове, ще имаме поне 6-7 нови играчи, които да бъдат на много по-високо ниво от преди и да се борят директно с лудогорец за титлата, както този сезон, когато го направихме на чудо и мускули и мотивация, и пак завършихме на 1 точка зад тях...

Всички се надяваме Саша да е одобрил новите попълнения и те да помогнат за новия сезон, който започва след само 20 дена.

Както досега, последните 4-5 месеца, ще ви информирам за всичко около нашия отбор, тъй като имаме нашата твърда връзка и в крайна сметка сме два братски народа, без значение от неприличната лицемерна политическа обстановка, каквато винаги е имало през годините......


Поздрави от София !
 
Top