Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd

Stvarno preterujete. Trinkijeri je rekao (od 10:15 na klipu iznad) i Tegeltija takođe. Udarac u kvadriceps ume da bude nezgodan pogotovu ako je došlo do neke rupture. Ostavite se teoretisanja. Mene isto nervira što ne igra, ali početak je sezone. A ako ne možemo bez njega da dobijemo Primorsku i Mornar onda i ne moramo da imamo velika očekivanja od ove sezone.
Ja pre svega hocu da verujem Tegiju i Trinkiju. Ali opet sve mi se čini da se u slučaju Tomasa izbegava doping kontrola posle tekme.
Ti si tek zalutao.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ljudi i da je kazna kao što neki pričaju zašto bi oni to trebali reći javno? Ostavite se teoretisanja, udarac u kvadriceps može biti ozbiljan.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.737
Локација
Onda neka tegi napise sta je povredio kad pauzira mesec dana a ne da se ovako pravi pametan.
Nek napisu slomii je prst ili izvrnuo skocni zglob (ne daj Boze) i onda znamo otprilike kolika je pauza. A ne od udarca u misic ga odmaramo 20 dana.

Ja sam sredinom prošle godine zbog udarca kolenom u moj kvadriceps osećao bolove 3 meseca. Zbog posla se malo odužio oporavak i trajao toliko dugo jer nisam odmarao adekvatno, ali sve u svemu, ozbiljna je to stvar, a nisam ni modricu imao (barem vidljivu).

Matke me je preduhitrio.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
449
Reaction score
2.548
Локација
Novi Beograd
Ako tolikom broju portala, koji samo čekaju iskru da bi pravili bombastične spekulacije, nije palo na pamet da izmišljaju tenzije, štaviše navode i vrstu povrede, ne bi trebalo ni mi da se bavimo senzacionalizmom. Čak i da postoji problem sa ponašanjem nekog igrača, a niko se iz kluba nije izjasnio na tu temu, sigurno da postoji razlog za to i baš nema potrebe da se o tome diskutuje, čak ni na našem forumu.
Tomasu brz oporavak!!
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd

I ja se nadam da jesam. Samo mi je cudna ta blaza povreda koja se prolongira od utakmice do utakmice. To sve navodi na dalja razmisljanja. Mada opet nije da se takve stvari ne dešavaju, posebno ako se uzme u obzir da je početak sezone i da nece da rizikuju da se nesto pogorša. Dobri rezultati na početku i širina rostera daju prostora tome.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
A šta očekujemo da Tegi napiše sa bukvalno klupskog profila? Trener kaže da je povreda, svi ostali (uključujući i Tegija koji je sad deo svega toga) su tu da potvrđuju.
Da se razumemo, možda dečko i jeste povređen, ali na Tegija da zaboravimo.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Ja ovu poslednju rečenicu ne razumem, u kom smislu da na Tegija zaboravimo? Misliš li na informacije koje smo od njega dobijali, neulepšane i neumotane u šarene papire, dok se nije prihvatio ovog posla? Misliš da je time, na neki način, kupljen da ćuti i ne pominje "neke" stvari?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.317
Reaction score
10.904
Локација
underground
Meni stvarno nije jasna ta fama oko Tomasa.Kao da jedva cekamo neke tabloidne vesti kojih trenutno nema u tabloidima pa kriziramo posto ih nema..Kao da je prvi povredjeni igrac u pitanju.J eto ko da su duzni da nama prezentuju lekarske kartone ili bilo sta drugo,i kao da mozes uvek da predvidis tezinu povrede i duzinu pauze.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja imam utisak da ljudi jedva cekaju da izgubimo da bi se opljunulo. U redu ni ja ne volim Ostoju, ali verujem u Trinkija i ekipu.

Screenshot_20191012-155514_Instagram.jpg

Edit: Evo Rasinog storija.
 
Последња измена:

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ja ovu poslednju rečenicu ne razumem, u kom smislu da na Tegija zaboravimo? Misliš li na informacije koje smo od njega dobijali, neulepšane i neumotane u šarene papire, dok se nije prihvatio ovog posla? Misliš da je time, na neki način, kupljen da ćuti i ne pominje "neke" stvari?
Apsolutno. I ni u kakvom lošem smislu to ne kažem, ali niti je normalno da mi očekujemo da on seče granu na kojoj sedi, niti bi bilo normalno da podržava i potvrđuje ono što Ostoja i Andrea pričaju.
Meni to nekako logično i normalno.

EDIT: Eto, i Rašon je živ. Ajde, oporavak pa na teren.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

Trinki na pitanje kakva je zdravstvena situacija izjavio da je loša i u šaljivom tonu rekao da ne zna da li će svi putovati za Litvaniju.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Aj malo statisticke najave vecerasnje utakmice u smislu medjusobnih duela sa Ritasom. Odmah da kazem da stojimo jako lose.

U 10 utakmica sa njima od 2009 godine do danas imamo tek dve pobede i cak osam poraza.

Poslednji put smo dobili jos 2012 godine u Beogradu sa 75:74.

A u poslednjih 6 medjusobnih duela svih 6 pobeda Ritasa. Porazavajuc podatak.

Zanimljivo da smo ih jedan mec na svom terenu dobili cak 30 razlike (97:67) 2010-te godine.

Ali isto tako losa vest je da smo tamo sve utakmice gubili i to uglavnom ubedljivo osim poslednjeg meca tamo u januaru ove godine (80:74) a pre toga bili su porazi od -22, -8, -27 i -18.

U njihovoj ligi Ritas startovao ubedljivo sa svih 5 pobeda iz 5 kola a u Evrokupu polovicno 1 pobeda ( Lokomotiva Kuban kuci 92:86) i 1 poraz ( Limoz u gostima 82:61).

Sta ce biti veceras? Nadamo se rusenju ove lose tradicije i pobedi ali morali bi da odigramo bas bas angazovano i da budemo u utakmici do samog kraja da bi se nadali necemu...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ja se ne secam te utakmice gde mi igramo protiv Ritasa, a da oni nemaju neko sutersko vece..

svaki put nam ubace svu mogucu belu tehniku u kos, od frizidera, sporeta, pa sve do mikrotalasne...

tesko protiv tradicije..


Vidimo se u Beograd :D
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.705
Reaction score
23.152
Локација
Академија
Било би лепо да их убијемо њиховим најјачим оружјем. Мало Мутиног старог доброг "run and gun"-a. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top