Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Sta je bitno gde je domaćinstvo ako nema publike?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.689
Reaction score
23.013
Локација
Академија
Публике дефинитивно неће бити али боље је играти у Арени из милион других разлога. Ми смо и тако предност домаћег терена обезбедили у такмичарском делу, тако да то не би био поклон.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
u92 prenosi da je Đordi na sastanku predložio suspenziju EL-a i Ek-a.

"Bertomeu je kao razlog naveo veliku opasnost o povreda igrača te da tekuća sezona zbog okolnosti ne može da bude privedena kraju po ranijem planu. "


Iz ugla sportiste gledano, po meni je ovo jedino ispravno i logično rešenje. Spremati se opet zarad mesec dana takmičenja, pa potom opet pauza i spremanje bio bi veliki rizik i za ovako već prenatrpanu EL. Što se tiče EK-a jasno je kao dan, mi i Unikaha po rezultatu prikazanom u takmičenju zaslužujemo 2 pozivnice kao 2 najbolje plasirane ekipe... Ne trebaju nam titule ni u abi ni u ek-u za zelenim stolom ali ono što smo zaradili na terenu to nam niko ne može osporiti i prema tome trebamo biti nagrađeni.
 
  • Like
Reactions: BaX

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.689
Reaction score
23.013
Локација
Академија
Тек треба да се одлучи како ова "суспензија" утиче на наредну сезону. Ништа још није готово. Да је решено да се сезона настави имали бисмо шансу да ЕЛ изборимо на терену. Овако ће се о свему одлучивати ван паркета а то је подлога на којој се обично боље сналазе они којима нико не може да забрани како ће да се зову.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Predviđam da će se desiti sledeće:

1. EL se igra po principu "resetovanja". Sve ekipe od prošle godine ostaju u EL (na žalost) a ista se proširuje za +2 kluba iz EC-a po ostvarenom plasmanu do trenutka prekida (na sreću);
2. Dodeljuje se još 2 pozivnice i EL 22 ekipe.

Zašto ovako? Prvo, borba za 8 je bila vrlo aktivna i tesna. Bilo bi nepošteno zamrznuti sve pre kraja regularnog dela sezone. Oni nisu u poziciji kao ABA gde je ostalo jedno kolo, mada i to jedno kolo bi moglo mnogima da znači (iako nama ne znači).

Drugo, EC je završio regularnu sezonu i nekako se mora kompenzovati gubitak Partizana za neorganizovanje utakmica koje bi do kraja EC-a sigurno bile dupke pune iako nema formalne garancije da bismo stigli do finala, nema garancije ni da ne bismo.

Zato mislim da će se to sve ovako dogoditi. E sad... Ako je Bartomeu rešio da ima samo jednog ABA ligaša onda će da ispuši FMP jer je COVIC-19 rekao da se bori za 2 predstavnika ABA i nemojte sumnjati u to koji je siguran a za koga se govno bori.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Pošto će biti pozivnica (Virtus), tu u startu otpada ideja da iste ekipe igraju... Što se tiče druge (ili drugih) pozivnica ne vidim kako govno može da pozove bilo koga pre nas (šijemo sve po oba osnova - najbolji i u EK i u ABA)...

Tako da fabrika fekalnih proizvoda kojoj niko ne može da zabrani kako će da se zove može da igra EL samo ako se od sledeće sezone bude zvala Virtus, tad su sigurni...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Logično je da se ne nastavljaju takmičenja EL i EC ali sada zato sledi cirkus oko organizacije naredne sezone. Moje mišljenje je da katalinski cigan može da pristupi nekoj novoj organizaciji EL s tim da samo oni timovi sa licencom budu sigurni učesnici i tako ispegla situaciju.

Očekujem live prenos zasedanja ABA lige biće zanimljivo to ispratiti :D

Nego razmišljam da je FMP bio kojim slučajem prvi u EL po trenutnom plasmanu dal' bi im 'nezavisno' srBsko sudsvo dodelilo titulu EL ? Ma šta u stvari ima i da razmišljam prišili bi oni zvezdicu i da su bili među prvih osam...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@Илић-Капитен

Ček ajd pojednostavi? Nisam baš razumeo? Virtus bi svakako bio jedan pozvan. Partizan i Unikaha po plasmanu => to je onda 21 ekipe i ostaje još jedna pozivnica. (Ako sam ja dobro izračunao).

Kakve veze ima Virtus sa tim da li učesnici od prošle godine ostaju ili otpadaju? Mada, više bih voleo da otpadnu to se podrazumeva i ne moram da objašnjavam valjda :D :D :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.788
Mi smo u svakom slucaju danas izgubili, a realno drugaciji ishod i nismo ocekivali.
Cak i da nas usrani spanac pozove za EL, istu cemo igrati sa mutantom, a cilj nam je bio i dobro nam islo da ih skinemo sa kicme i ugasimo po ko zna koji put.
Popisam se i na takmicenje i na Evropsku smejuriju od kosarke, ovo je dokaz da je ovo takmicenje kad je organizacija u pitanju jedna velika NULA!
Ostajemo uskraceni za trofej Evrokupa, za koga sam siguran da bi osvojili, mutant bi za isti dupe dao, a Aba liga bi konacno pripala i vratila se nama.
Usran dan je svanuo:banghead:
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Pa ima veze, ako ubaciš Virtus to onda više nije "restart sezone" sa istim ekipama. Znači neko mora da leti. Nas "mora" da zove da ne bi potpuno obesmislio svoje drugo takmičenje. A puca mu da ima dve ekipe iz Beograda. Doduše ova druga nije baš iz Beograda, više je predgrađe, al razumemo se :D

@Ilyasova Siguran si da bi nešto osvojili nakon 3 meseca pauze i bez publike? Daj da se ne zajebavamo... Ko zna na šta bi to ličilo, skenjali bi ovakvu sezonu ni krivi ni dužni...

Sve mi govori da igramo EL naredne godine, a šanse da dva tima iz Srbije igraju istu su mi ravne nuli.... Samo moje mišljenje, videćemo šta će biti. :napred-partizan:
 
Последња измена:

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Evo turci kazu da sledece sezone isti timovi nastupaju.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ispušismo ga mi žestoko kao malo kad i malo ko. Ne vjerujem kakvi gubitnici ispadosmo a sve je bilo u našim rukama. Ova odluka je ubjedljivo najgora po nas. Restart iz početka, cigani u EL, mi u EK, sve jovo nanovo.
 
  • Like
Reactions: BaX

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jebem mater ciganinu, evroligi i sve sto ima veze sa njom !!!

Terajte se u kurac. Daj da odjebemo ova govna vise jednom za svagda.

Zabole me kurac za tu ligu vise.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Restart restart samo cigani pominju taj restart jer im je to slamka spasa, i niko drugi. U EL postoji 11 sigurnih ekipa sa A licencom, niko drugi nije siguran, kakav crni restart... Biće 11 + ovi ostali kako Đordi odluči po raznim kriterijumima (svi znamo glavni). Ta priča o nekom restartu je samo vlažan ciganski san, restartovali tako klub pa misle mogu sve... Neka ih nek seru...

EDIT: U PIČKU LEPU MATERINU!
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top