Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Sad ispade da i Scepanovic radi sa upravom protiv Partizana.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.401
Локација
Novi Beograd
Win-win situacija za Ostoju, mislite da bi bio tu gde jeste i imao to što ima da nije namazan svim i svačim.

Za široke narodne mase: "Uprava je uradila sve po zahtevu struke."
Za nas, kojima je IQ nešto malo veći od broja cipela, rasterećuje budžet, koji i ovako i onako nije obezbedio.

Šta god da se desi, naš brod plovi vođen čvrstom rukom limenog kapetana koji visi na marionetskim koncima, koji su upravljani zna se od koga.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.618
Локација
Zemun
Jel problem sto Rasa voli da dune, ne razumem? Pa nek u svoje slobodno vreme radi sta god hoće. Ako je stvarno koristio supstance koje mu nisu dozvoljene(propozicijama takmičenja i ugovorom) odmah raskid i ćao!
Ja imam utisak i da su ga prošle sezone krili par nedelja od testiranja(ko se seca misteriozne povrede).
Nije ovo NBA još uvek, pa da Fil Dzekson trpi Rodmanova izdrkavanja, jer pruža ono što se očekuje od njega na terenu...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Duvao je Gist dzakove svaki dan, pa je ejakulirao po ciganskim i ostalim facama svojevremeno... Ja sam stvarno imao velika ocekivanja od Angole, mislim da momak nije dobio pravu priliku i da ce biti velika steta ako se ovako nastavi sa njim.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Win-win situacija za Ostoju, mislite da bi bio tu gde jeste i imao to što ima da nije namazan svim i svačim.

Za široke narodne mase: "Uprava je uradila sve po zahtevu struke."
Za nas, kojima je IQ nešto malo veći od broja cipela, rasterećuje budžet, koji i ovako i onako nije obezbedio.

Šta god da se desi, naš brod plovi vođen čvrstom rukom limenog kapetana koji visi na marionetskim koncima, koji su upravljani zna se od koga.

Mislim da grešiš u vezi našeg predsednika, ne bi on tako...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.618
Локација
Zemun
Duvao je Gist dzakove svaki dan, pa je ejakulirao po ciganskim i ostalim facama svojevremeno... Ja sam stvarno imao velika ocekivanja od Angole, mislim da momak nije dobio pravu priliku i da ce biti velika steta ako se ovako nastavi sa njim.
MA nemam ja nista protiv rekreacije:)
Ali kad bude dozvoljeno u Evropi nek cepaju(stvarno ne vidim kako je to vrsta dopinga). Do tad, pravila se moraju poštovati, da u suprotnom, klub ne bi trpeo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Duvao je Gist dzakove svaki dan, pa je ejakulirao po ciganskim i ostalim facama svojevremeno... Ja sam stvarno imao velika ocekivanja od Angole, mislim da momak nije dobio pravu priliku i da ce biti velika steta ako se ovako nastavi sa njim.
Gist je bukvalno igrač koji nikada nije smeo da zaigra u tom post DV Partizanu po svim osobinama i ljudskim i igračkim.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Moze biti. Inace, te sezone se videlo sta znaci trener. Imas petorku koja bi sa iole ozbiljnijim trenerom morala biti kandidat za F4, a ispalo da su nas pocistili u drugom krugu. Ako se ne varam samo jedna pobeda je bila i to kad je vec bilo gotovo. Lucic, Milosavljevic, Veseli, dosao Bogdan (mlad doduse), Dzerels, Gist, Kecman... i jos nesto se videlo, to jest potvrdilo, Partizan nikad nista nije uradio ako nije imao dobrog centra, a mislim da je te sezone sa dva prosecna (Katic i Dzavai) uz trenera pocetnika zajebao veliki potencijal.
E upravo mi se aktuelna sezona cini preslikanom. I zato nemam prevelika ocekivanja. Nadam se da gresim.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Jel problem sto Rasa voli da dune, ne razumem? Pa nek u svoje slobodno vreme radi sta god hoće. Ako je stvarno koristio supstance koje mu nisu dozvoljene(propozicijama takmičenja i ugovorom) odmah raskid i ćao!
Ja imam utisak i da su ga prošle sezone krili par nedelja od testiranja(ko se seca misteriozne povrede).
Nije ovo NBA još uvek, pa da Fil Dzekson trpi Rodmanova izdrkavanja, jer pruža ono što se očekuje od njega na terenu...
Nadam se da imas potvrdu za ovakav post.
Tacno se zna sta se dobija za pisanje laznog izvestaja..

Imas jedan dan...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.674
ljudi, to je bila fora sto sam rekao za Rasu.. vise u smislu ako ce Partizan da igra dobro, onda nek Rason sjedi kod kuce i cita knjige.

Privatno me ne zanima. Za Gista je bitno da je silovao ove sto ne postoje, a zamjeram mu samo to sto je uveo nas tim u probleme onim pozitivnim testom na doping.

Raso samo nosi dredove pa izgleda kao rastaman i to je to.
To je isto kao da nas smatraju ratnim zlocincima samo sto smo iz Srbije ili Bosne.

EDIT:
znaci posle rusije 1-4 u prvih 5 utakmica Partizana.
Sjajan start, nema sta.
Ni coki u najvecem ludilu mu se nebi nadao
A i nekoliko narednih utakmica je tezak raspored. Ne mogu da zamislim poraz od fmp2.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Neverovatno šta se radi i sa Tomasom i sa Gordićem, Angolom kao i sa Pejdžom i Trifunovićem. Nadam se da neće biti kao na fudbalu, stranci koji nemaju emocije prema klubu kao što ih imaju naša deca. Sve bih dao da Šćepanović uspe ali to je pod ogromnim znakom pitanja.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Rašon nam je lično doneo pobedu protiv Venecije. Da nije eksplodirao u trećoj i doslovno povukao ekipu, verovatno bismo gledali isti meč kao protiv crnogoraca. Kazna izbacivanja u sred meča i odstranjivanja iz narednog/narednih (?) apsolutno je sankcija protiv Partizana!!
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Mrzim banovanja i bilo kakvo ogranicavanje kritickog misljenja, ali BELI BG za ovakvu glupost treba da odes lepo na hladjenje. Veze nema sa istinom, a jedino sto moze je da naskodi klubu u ovoj i ovako losoj situaciji.

Problem postoji, nije ni Tomas nevin, ali Scepanovic je definitivno krenuo pogresnim smerom. Opet trener mora da ima autoritet, samo ne verujem da na ovaj nacin to moze da se postigne.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Sezona je sjajna. Prvo smo se oslobodili debelog zabara, pa smo komsinici prepustili voldena, pa vratismo zalutalog izdangubljenog potencijala, pa dovedemo Miku, pa sad lepo da oteramo Rasona i Angolu, sto daje prostora da u skladu sa rezultatima i povecanim dugom oteramo jos ponekog nezahvalnog bezobrazog sa poprilicnim ugovorom, mislim da tu Mekintajer narusava mir u svlacionici, tako mi deluje, pa kad zakucamo na vrata bivsih asova, tipa ciganskog svadbara i slicnih potencijala.... Ihhh, Bog da nas vidi! Coki, spavas li mirno!? Konacno, ubiramo plodove borbe kroz institucije!
Bravo ostoja :clap
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Jel problem sto Rasa voli da dune, ne razumem? Pa nek u svoje slobodno vreme radi sta god hoće. Ako je stvarno koristio supstance koje mu nisu dozvoljene(propozicijama takmičenja i ugovorom) odmah raskid i ćao!
Ja imam utisak i da su ga prošle sezone krili par nedelja od testiranja(ko se seca misteriozne povrede).
Nije ovo NBA još uvek, pa da Fil Dzekson trpi Rodmanova izdrkavanja, jer pruža ono što se očekuje od njega na terenu...
Ne bih da se mesam u tudja posla ali kolega nigde nije tvrdio da je ovo za Tomasa istina. Samo je konstatovao da ako je vec istina da ovaj voli da dune i ako to zvanicno nije dozvoljeno, onda treba da se sankcionise po kratkom postupku. A utisak je samo utisak, svako od nas ima neki utisak.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.618
Локација
Zemun
'ajde da ne pravimo sad od ove priče show!
Neko napisa Rasa sedi gajbi i duva. Ja se nadovezah da imam utisak da smo ga čuvali od doping kontrole prošle sezone, čest slučaj sa košarkašima koji dodju sa one strane bare(naravno nemam dokaze).
Spejs mi preti odbrajanjem tajmera od 24h, tako da evo, sam cu se skloniti na neko vreme. Priznajem grešku, iako nisam imao nameru da opanjkavam ili nešto treće, posebno ne prema košarkaškoj sekciji našeg SD-a, koju volim najviše na svetu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Ne bih da se mesam u tudja posla ali kolega nigde nije tvrdio da je ovo za Tomasa istina. Samo je konstatovao da ako je vec istina da ovaj voli da dune i ako to zvanicno nije dozvoljeno, onda treba da se sankcionise po kratkom postupku. A utisak je samo utisak, svako od nas ima neki utisak.
Dodatno sam razmislio. Post moze da se shvati na dva nacina..
Prvi deo posta je napisan kao sigurna stvar, da Thomas duva i da to radi u svom slobodnom vremenu. Drugi deo posta je fazonu, ako stvarno to radi za vreme sezone treba da bude kaznjen..

Kako god, ne trebaju nam ovakvi postovi.. docice ovi insajd debili, procitace post i okaciti na tviteru da je Rasha suspenovan zato sto je volio da duva. Ostoji samo jos to treba, neki razlog koji ce prodati mutavim navijacima i konacno se otarasiti igraca koji je jedan od boljih u timu.

@BELI BG za sada upozorenje, bez frke :ziveli
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
BELI resiste ! Samo je izneo svoje misljenje, pogresno je interpretirano sve i prenaduvano.
Mislim da je jasno da je Rason Tomas svojom reakcijom protiv Buducnosti dosao u konflikt sa Scepanovicem, tad je poslat u svlacionicu i to je bilo u tom momentu u redu, sankcija cista. Ali da ga ne vodis na najteze gostovanje u grupi Evrokupa,tu vec nesto debelo smrdi. Nemoguce je da nesuglasice sa Buducnosti nisu resene. Sto se tice cele price oko vutre mislim da tu nema ni govora, covek se ove sezone zategao na max, deluje sportska prica 1/1. Pre ce biti da je Vlado zadrt, tvrdoglav. Tako i deluje. E sad videcemo sta ce mu to sve doneti. Cinjenica je da ga poraz tamo stavlja pred skoro svrsen cin.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top