Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Kao što je i većina ovde primetila Tomas je napravio jedan veliki upgrade u vidu fizikalija i to mnogo znači što je pokazala njegova igra juče, bitno je samo "ludu glavu" da kanališe. O tome šta smo dobili a šta izgubili sa novim igračima u odnosu na one koji su igrali prethodnu sezonu moglo bi dosta da se polemiše i da se pored negativnosti koje se potenciraju nađe dosta pozitivnih stvari osim u jednom slučaju a to je Stefan Janković. Njegova nonšalancija u igri je toliko iritantna da se plašim za ekrane preko kojih smo ovu sezonu osuđeni da gledamo utakmice.
Ono što je sigurno je to da je još uvek rano za neke prognoze kako će sve to da izgleda, kako Stojanče reče i Huventud i Venecija se lomilo bukvalno u 2-3 napada tj lopte. Da je protiv Huventuda Jaramaz pogodio jedan od dva otvorena šuta za tri ja garantujem da tu utakmicu ne bi izgubili, tako i sinoć Tomas uzima odgovornost i daje neverovatne koševe za 2+1 i kreće ludilo, a da je bilo suprotno..... Nabitnije je da materijala za napredak i kvalitetnu igru ima, sada ga samo treba pametno iskoristiti.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Tačno u svakoj generaciji postoji igrač koji iritira pojavom pa se ljudi nakače na njega. Fazon usro tekmu iako nije bio u protokolu, iz trećeg reda. Čovek treća opcija na četvorci, čemu potreba da se posebno ističe, inače poznat je kao veliki radnik i korektan momak. Ne zaboraviti obavezno da nije odbranio četvorokorak Berona. Koncentracija upitna, ali koristan igrač.

Ako ništa čovek ispalio cigane zbog nas, ali jes' vala Danguba slađi...

Čestitam pobedu Šćepanoviću i igračima. Raduje što su se trgli.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.444
Sta je sa Angole? Jel povrijedjen?
Ne nadjoh nigdje
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Konacno da @Стојанче Ристевски napise neku analizu,dugo se time nije bavio...Batali rasprave na fuci,pisi Brate o kosarci...Ide ti najbolje od ruke...
Nadam se da ce ova pobeda uticati I na ekipu,a Boga mi,I na forumase...Pozitivno naravno...
Neke kolege se dohvatile kasika,neki su za 180 stupnjeva okrenuli pricu...
Voleo bih dezurnu baba-vangu(olicenje kuknjave I mracenja) @Србин Подгорица da pitam sta bi?Dobismo li Veneciju?Nadoknadismo li cak 14 razlike od prosle sezone?Da ne nabrajam dalje....Samobanuj se druze...
Razumem I nervozu Posle poraza,I ogorcenost "radom" uprave...Nekako je normalno da se u pobedu VERUJE ma protiv koga da igramo...I da ponovim savet,kladza,Ili Agenciju za vracanje pa se obogati Kad vec"znas" sta ce se desiti...
Glavni utisak ove price oko Venecije,nije pobeda...Vec izjava romuljage da im fali publika ..Urnebesno....Pa cija mu publika fali?
Jos jednom,cestitke svima na pobedi...Masina se pali...
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ovde je uspostavljen trend menjanja misljenja i stavova od cetvrtine do cetvrtine.

Steta ili sreca sto nema komentarisanja u toku utakmice? Imalo bi se tu svasta procitati i nauciti..

Cekajuci kraj 1/4 protiv Buducnosti...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ma najbolje da forum bude Severna Koreja. Svako jutro modovi da se okupe, izbace zvanične stavove sajta, ljudi isklikću da se slažu sa tim i problem rešen. Bez polemike.

Ja se nisam pronašao u rečima iznad, ali ću se nadovezati.

Nisam prestao da navijam posle toliko godina i slomova, ali uvek ću da iskritikujem kad smatram da treba, kao što u životu volim da i mene kritikuju. To ne znači da bilo ko ovde ne voli Partizana, samo su temperamenti i percepcije drugačije. A, pri tom, nisam primetio da ljudi prelaze granicu pristojnosti, niti da je nekome krivo što nije bio u pravu i što se situacija promenila na bolje.

Svako ima pravo da bude u krivu, ali to ne znači da je cigan, objektivan, prevrtljiv, šta god.

I da dodam, tri put ću se ujesti za jezik pre nego što kažem lošu reč za bilo kog igrača, pa i za SJ, dok je Dangubić u timu.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.444
Jos je rano, ali ovi sto su rekli da ce da pojedu svoje rijeci, nek polako stavljaju portikle, posto se posle pobjede i dobre igre ne oglasavaju, ali zato su tu da smjenjuju trenera i pljuju igrace posle poraza. Od mene toliko.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Najbolje da se i kosarkaska tema zatruje kao fudbalska pa da lecimo komplekse i frustracije iz privatnog zivota i ovde. A onda da se pozivamo na pravo na misljenje i kritiku, nismo Severna Koreja.
Postoji razlika izmedju konstruktivne kritike i pljuvanja.
Posle prvog poraza, u prvom zvanicnom mecu sezone nakon 6 meseci pauze izveo se zakljucak da nista ne valja. Zelimir ne bi pohvatao i poslozio, a ovde se vec sve zna.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Gledam sad Burg - Huventud. Ima na Sportklubu 6 prenos. Kako je moguće da se tamo igra pred dupke punom halom?! Skoro sam čitao da je u Parizu ogroman skok zaraženih, da uvede nove mere, itd. Ok, možda se ne odnosi na celu Francusku ali mi je opet ovo jako čudno.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jos je rano, ali ovi sto su rekli da ce da pojedu svoje rijeci, nek polako stavljaju portikle, posto se posle pobjede i dobre igre ne oglasavaju, ali zato su tu da smjenjuju trenera i pljuju igrace posle poraza. Od mene toliko.
Prvi ću da pojedem govno lopatom i bez portikle samo neka ovako nastave! Večito mračim i kritikujem al volim Partizan i nikada neću biti od onih što se raduju jer su eto bili u pravu. Meni je srce puno da se najedem govana a da oni osvoje sve!
Možda se pitate zašto uopšte jedem govna? Zato da se ne bih drogirao!!!! Jbt, pojedu mi sve živce, 3x osedim za vreme samo jedne tekme! Spadam u grupu onih koji moraju nešto. A jedino konkretno što mogu je klopanje kake!
Mada, nije sasvim nemoguće i sasvim nelogično sve što sam pisao. Ipak sam ostao dosledan i rekao da se crta podvlači na kraju
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top