Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Ne mogu biti objektivan kada igra Partizan, pogotovu kada izgubi i to KK koji nas je navikao i pobede i slobodno mogu napisati razmazio. Ali vecu bezidejnost, apatiju, dekoncentraciju zatim nedostatak energije i motiva nisam skoro video u KK u ovako vaznim mecevima. Individualno smo jaci od Cedevite, ali kao tim nismo.

Ovom timu mora neko reci kao sto je Murinjo u sezoni 2009-10 usao u svlacionicu Intera i rekao posle katastrofalnog poluvremena i rezultatskog zaostatka protiv Dinamo Kijeva: "Vi ste odlicni pojedinci, ali ste kao tim nula. Dokazite mi suprotno na terenu."
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Bez zelje, bez agresivnosti, bez muda, bez glave... Eto kako smo mi danas igrali... Kad je doso Dzejms, posle par meceva sam mislio da ce mozda biti pravi naslednik Bo-a, a sad vidim da on ne moze da bude bolji ni od Lo-a!!! :banghead Slobodna bacanja-TRAGEDIJA! Nije mi jasno da ne mogu da pogode slobodno bacanje!!! Stojis potpuno sam, znaci niko ti ne smeta, i ti promasis! Ja razumem da se desi jednom, ali mi danas konstantno promasujemo slobodna! :pop Dobro je i sto smo dosli do ovog Fajnal fora, jer po meni mi nismo medju 4 ekipe u ABA ligi... pa jbt nas Radnicki jebe dje god stigne! Ekipa nije losa, ali nemaju motiva, nemaju zelje, to se vidjelo danas, neko je za to kriv... :confused
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Могу лагано да се своде утисци сезоне.
Неко ће рећи, "а домаћа лига" њу рачунам као освојену, а ако је не освојимо у овој "конкуренцији" то ће бити невероватна катастрофа.
Не бих откривао топлу воду речима да имамо курац од игре што је кулминирало овим срамоћењем грба кошаркашке институције, али бих искоментарисао пар појединаца.
За почетак Рашко и Радуљица. Коментарисати њихова слободна бацања је траћење речи, времена и живота.
Радуљица још се држао у првом полувремену са неким поенима, Рашко ни то, обојицу је уништио полуаматер билан.
Милосав је на терену провео више од судија.
Контајући тако нешто рекао би човек са стране, имамо јелте проблема са одбраном у нападу цветају руже.
Ал у јајима. Ја овог момка готивим и капирам његову улогу, али да ме јебеш не капирам вечерашњу минутажу.
Ако смо желели чврстину где нам је био Чакар, дечко је покидао у одбрани.
Даље Џејмс, не бих га коментарисао, већ сам нагласио да је чист просек, лимитиран играч, али смешно ми је како се Лоу бројао сваки напад а он једва лопту води са оним његовим ставом као да је на чучавцу па је готиван јер зна да скочи. Али ајд то, обојица нису показали шта нам је требало.
Али најгоре ми је да се Анђушићу свака грешка у одбрани пише, а код Џејмса дува промаја.
Да ме јебеш не капирам шта сви они доносе више од рецимо Миљена, јеботе сада би већ имали играча за "следећу сезону" (трејдмарк бај весић) и бар на нешто да се ослонимо.

Анђушић.
Реално, држати овог дечка на клупи када јуриш 9 разлике, а при том противник ништа у нападу не показују, је па, да не кажем нешто теже, равно оном потезу да ти против Арманија не остане ниједан тајм аут у задња 2 минута.
Лучић, за њега само и када погреши зајебе, не могу да му замерим дечко заслужује сваки минут ниједан не добија :respect
Мачван, о овоме сам већ писао када је долазио, није нам потребна таква четворка, треба нам неко много скочнији, али јбг, то је шта је, само не капирам брдо његових фејдавејева и курчева, тотално непотребно.
Морам рећи и да би горенаведеном центарском пару било нешто лакше да имају такву четворку поред себе, али опет то их не вади.
Кецман, какав играч, какав кошаркаш.
Да нађемо бре неки еликсир младости да га задржимо још мало. Мислим реалније је то него да научимо неке играче и чланове стручног штаба неким кошаркашким стварима.
На крају Влада.
Дефинитивно је ово курац од кошарке што играмо, да отварамо причу кокошка или јаје(тренер или играчи) не бих, али за мене је увек први одговоран тренер, у сваком спорту.
Тужно је да смо од одласка Дулета од ф4 дошли до испадања у првом кругу ел, краја доминације у нлб а у нашој лиги се надам да смо бар толико јаки да одбијамо још ове полуаматере сељачке.
Не кажем да то није донекле реално итд, али опет када се окренемо мало уназад када се сетимо неког константног напредка три топ8 за редом, пре тога један топ 8 замало пропуштен. Није реално, али није баш ни случајно, постојала је ту ма колико људи порицали нека нит, план који је та чуда претвара у реалност.
Ја сам такав, ја сам за резове.
Влада је фантастичан теоретичар, помоћник тренера, тренер, не знам све ми се виши чини да је једноставно рођен за помоћника. И то није лоше, нити негативно, ти људи су у кошарци невероватно битни.
Рекао бих да смо заслужено изгубили, само да је са оне стране била иоле поштена екипа.
Без Смодиша, они нису ништа посебно, а данас су приказали још мање.
У ел ће бити само месо осим ако се не искеширају као луди.

Неко пита ко?
Имам ја пар имена, али не бих да лицитирам, и даље поштујем Владу.
Све у свему скоро смо имали прилику да видимо групу великих имена окупљених око Партизана. Сести , видети, рамислити шта и како, затражити савет питати за мишљење. То је наш највећи квалитет.
Огромна породица.
 
Последња измена:

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Prvo sam jedva cekao da utakmica pocne,a posle sam jedva docekao da se zavrsi i prekine to mucenje...Katastrofa!!!!
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Kako bre Cedevita losa ekipa? Pa mi osim one Kecmanove trojke nismo imali nijedan otvoreni sut celu utakmicu. Totalno su nas zatvorili i zbog toga se i unela nervoza u ekipu. Nije slucajno sto smo se toliko ispromasivali sa svih pozicija.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nije uvek lako biti navijač Partizana...Ovde nije bilo ni "s" od samopouzdanja,trunke žara...Bilo me je strah od ovoga da uđe voda u uši kada je najpotrebnije da se zablista,ali toliko puta smo bili u toj situaciji i uvek smo imali muda da se izvučemo.
Nažalost taj Partizan nigde ga nije bilo .
Opljuvao bih VJ,Kecmana,Mačvana,Jamesa,Katića...Ali nekako bih se baš pokenjao na organizaciju ABA lige ikoji su napravili pičvajz u kojoj je najviše stradala psiha naših igrača stvorena emocionalna i finansiska blokada našim navijačima tj. pogonsko gorivo našeg tima.
Jednostavno -sve je otišlo u kurac.
Pljuvaću ih kada se sezona završi,ali sada...
Mora da grmi Pionir od podrške protiv KG,toliko puta je to bio proveren recept za uspeh u narednom periodu,a i toliko puta nas je KK Partizan zadužio.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Toliko o tom tempiranju forme za f4 , a odigrali smo najlosiju utakmicu ove sezone sada kada je najbitnije...
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ovo je zaista sramotan poraz.Ne pamtim kada smo ovako lose sutirali slobodna.Izgubljene lopte nasa rak rana.Trenerovo (ne)umece ne zelim da komentarisem :prekrsti
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ovo je pokazatelj da nekim igracima u KK Partizan nije mesto. Najverovatnije ce to Danilovic i Todoric preseci na kraju domace lige. Mada mislim i da je Vlada izgubio kompas u poslednje vreme, verovatno neznajuci sta da radi sa tim igracima koji nepokazuju ono za sta su tu. Nisam pametan, da smrdi to stoji i to je delimicno pocelo u Evroligi pa u nekim utakmicama Jadranske lige,pa kasnije protiv Mute u Kg i Vojvodine u NS.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Kratko i jasno. Igra bez motiva i energije, gde ekipa u celini izgleda kao da je van forme je odgovornost jedne i samo jedne osobe. Necu reci da nije za Partizan, ali da je los los je.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Izbaciti ovog POD HITNO,ekupu do kraja naseg sampionata moze da vodi i Bozic.
Ovaj covek nas je vratio na pocetku.\Greska je bila sto smo ga uopste postavili za trenera(kao sto je Dule bio greska '88).
Vratiti Obradovica pod hitno.:D
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Šta znam odgledao sam utakmicu nekako mirno. James, Raduljica i Katić nisu za nas kad se nadoveže njihova očajna igra koja tokom sezone je bila uglavnom ovakva +brdo promašenih bacanja, očajan šut izjednačeni skokovi, izlazak Keca i Lučića... Drugačije ne može a isto ni Cedevita nije slab protivnik bez obzira što smo milslili smodiš ne igra, gube u ligi pa će sami sebe da pobede, a ljudi koliko su slab videli smo na njihovoj odbrani.

Kolikjo god branio Jovanovića zbog rezultata očito je da večeras nije uradio šta je trebao, oni nas biju 10ak razlike u četvrtoj čovek niti traži tajm aut niti vrši izmenu na vreme.

Cela ekipa duže vreme slabo igra al očito da nam centri i plaj nisu ni za....
Da izguramo ligu do kraja i onda pružimo šansu mlađim pošto očito da teško možemo nekog upotrebljivog da dovedemo posebno pleja, ništa Miljenović nije gori od Jamesa.
 
Последња измена:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Necu da branim trenera ali on ne smatram da je direktan krivac za 11 promasenih bacanja otvorenih suteva i zicera, velika nonsalantnost otsutnost i bezidejnost kosarkasa na danjasnju utakmicu. I mene to boli jer smo izgubili od ekipe koja nije nista posebno pokazala. Ali sa ovom igrom u finalu bi doziveli katastrofu, boli i to mnogo boli posle 7 godina ucestva u finalu i 5 uzastopnih titula nazalost kraj je dosao.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Kako igramo cele sezone,sasvim očekivan ishod.
Trenerov zadatak ostaje da osvoji domaću titulu,pa onda videti šta dalje.
Da li je on najveći krivac nije na meni da odlučim.Mogu da kažem samo ono što sam video,mislim da je pokušao da prekopira Vujoševićevu igru u ove 2 godine,međutim kvalitet pojedinaca mu to neomogućava.
Pre svega jako slaba centarska linija,Katić očito ne može više zbog godina,dok Raduljici dosta toga fali,mada je on i takav solidan igrač,poredeći to sa našom spoljnom linijom.Pre svega tanki su u odbrani i skoku.
Na 4. Mačvan uglavnom slabašno.
Spoljna linija bez ideje.Dzejms odigrao katastrofalno.Milosavljević ne može ništa sam da iskreira.Lučić posle nekoliko dobrih stvari neiskorišćen,Čakarević bez uloge.
Pokušaj da utakmicu dobije sa Kecmanom i Božićem je ono što mu i najviše zameram.To govori o tome šta je rađeno u prethodne 2 sezone kada ljudi koji su pred penzijom,i ako im svaka čast na svemu i ako i dalje mogu da pomognu,treba da rešavaju utakmicu.
ZIHERAŠENJE NAJVEĆA MANA TRENERA.
Na kraju utakmice kad moraš nekako da pokušaš da se vratiš u igru šutem,pokušavaš sa Božićem i Milosavljevićem koji su tehnički limitirani i ne mogu da stvore nikakvu prednost za šut,mogu da šutnu samo kad su sami i kad neko drugi im to omogući i sa Dzejmsom koge šut u najblažem smislu nesluži.
Da je Anđušić briljirao,nije,ali svaki put sa njim se igralo bar brže jer on čim primi loptu ide u kretnju,dok drugi prime loptu i stoje.
Bogdan Bogdanović je rođeni košarkaš,svetlosnim miljama ispred pojedinaca koji nam nose igru.Zna da vodi loptu,drugi nemaju tehniku,lako igra 2 na 2,drugi neznaju,jak je u skoku,ima šut veoma dobar,i odbranu je popravio.
Sa njim bi sve delovalo mnogo bolje.Naravno da bi nekad ispao u odbrani i pogrešio u napadu,naravno jer je mlad i treba da uči ali pre svega jer bi mu to bio početak jer dosad nije dobijao priliku da bi stekao rutinu,
ALI SAMO NEMOJTE REĆI DA SU TE NJEGOVE GREŠKE ŠTETNE, KAKO SVI DRUGE IGRAJU I KOLIKO GREŠE U NAPADU IMALI SMO PRILIKE DA VIDIMO,A ISPADAJU I U ODBRANI,TU NI NAJVEĆE ISKUSTVO NEPOMAŽE.
Lično mislim da ne bi grešio više od drugih,a koliko bi nam značio njegov kvalitetan razvoj glupo je i pričati.

I na kraju odbrana jeste najvažnija,ali neko mora da da i koš.
Tako da je naš problem jasno vidljiv.

Po meni pečat cele sezone da bukvalno svaki košarkaš igra trenutno slabije nego što je to bilo na početku sezone,svi.
 
Последња измена:

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
mene ova utakmica podsetila na onu kad smo prvi put igrali sa cibonom posle rata, muta je bio trener... isto imali neke jace treninge kao pripremu, i izgleda da su toliko bili preforsirani da nisu tablu mogli da ubodu a ne kos... isto i sada, da se par rekreativaca okupilo i sutiralo s centra imali bi bolji procenat suta...
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Vidim da mnogi napljuvaše Mačvana i crnog pleja.Može se reći sa punim pravom jer igraju očajno već duži period.

Ali reći ću samo ovo,kada su došli u klub,igrali su odlično i to sa pola snage,sve dok ih Jovanović nije uzeo pod svoje!Svakog igrača je umrtvio i unazadio!Ne bi oni bili ovako loši kao večeras da imaju normalnog i kvalitetnog trenera.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Mačvana možda jeste unazadio ali Djemsa nije.On prosto ne zna.Imao je dobrih utakmica kada ga je hteo šut ali to je bilo stvar sreće.Prvi i osnovni razlog njegove loše igre je odsustvo kvaliteta.
 

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
VLADA JE KRIV ZBOG OPUSTENE I INDOLENTNE IGRE !!!
- Sramota je što nismo igramo finale !
- Sramota je što ćemo drhtati protiv pacolikog i mutavog !
- A o nazadovanju igrača pričaćemo na kraju sezone !
- Nemojte prosipati priču igarči nisu primili 3 stipendije itd..
OČOGLEDNO JE DA :
- BROD TONE - PUTNICI DREMAJU !!!


SMRT FAŠIZMU -- ŽIVEO PARTIZAN !!
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Svaka vest u narednih mesec dana u vezi KKP osim "Vlada dobio otkaz" ili "Jovanović podneo ostavku" me ne interesuje!

meni je tako već pola godine, to je čovjek koji je uspio da me udalji od KK, više ne gledam uopšte s istim žarom utakmice, maltene svejedno da mi dođe... da mi je neko rekao pre 2 god da ću se ovako osjećati ikad u životu rekao bih da je lud...

JOVANOVIĆU ODLAZI VIŠE
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Jovanovića ne treba dirati do kraja domaće lige.Mislim da klub o tome i ne razmišlja.
Ja tu pre svega mislim na one koji budu dolazili u Pionir,nikako neunositi još negativne energije.Pružiti maksimalnu podršku do kraja,kako nam se ne bi desilo nezamislivo da ostanemo bez titule i to od neozbiljne konkurencije.
Na leto videti šta dalje.
Ima tu mladih talentovanih igrača kojima treba pružiti priliku,uz radnike poput Milosavljevića i Čakarevića,ali mora se odlučiti da li iskustvo Kecmana ili rad Milosavljevića jasno je da obojica ne mogu ostati u timu.
I pre svega naći rešenje na centarskoj poziciji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top