Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Nedostatak jakih utakmica poslednjih dva meseca(Cedevita ima Zagreb Cibonu, Zadar) i igraci koji jos uvek nemaju ugradjen pobednicki mentalitet za klub kakav je Partizan(Andjusic, Macvan i Raduljica).

Cedevita je losiji tim od nas, ali koji je imao svoj dan i pojedince koji igraju pravu Evroligasku kosarku(Drejper i Ovens). Nije smak sveta, nije se ni ocekivao prsten ABA Lige, ali ovo je dobra opomena da i drugi treniraju i igraju i da moramo da skupimo redove za narednu sezonu.

P.S. Pod hitno naci novog centra sa vise samopouzdanja i koji ne siri defetizam.
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Zona je ne resiva enigma za naseg trenera tokom citave sezone,slabo spremanje ekipe i takozvano dizanje forme (lose) je doprinelo vecerasnjem porazu,Vlada definitivno nije trener za velika dela (to je moje licno misljenje)
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sezona za zaborav, ne pamtim kada sam ravnodusnije pratio nase utakmice nego u ovoj polusezoni... Sve je pocelo onim sramnim porazima u Belgiji i kuci od Armanija, 2 mec lopte za Top 16 smo propustili... Ceka nas po svemu sudeci vruce leto, ovo je prilika da se raskrsti sa Milosavljevicem, Cakarevicem, Raduljicom. Dovesti 3 crnca koji ce da tuku i bore se kao Roberts i trenera koji ima petlju. Nekako se skrpiti do kraja sezone,uzeti titulu pa kud koji mili moji, nije Partizan nicija prcija!
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Zaboravih malopre da kazem: mozda je i bolje sto smo ispali u polufinalu, jer ne bih voleo ovakav Partizan da gledam u finalu protiv Makabija koji ima i tek kako debeo motiv da nas ponizi. To kazem, jer je jedini momenat kad sam popizdeo i kad mi se smucilo bio kad sam u sred Tel Aviva cuo podrsku hrvatskom klubu protiv srpskog kluba. Sta bi tek bilo da je finale i puna hala.
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Jovanovicu, budi musko i priznaj bar JEDNOM da imas bar DEO krivice za poraz i katastrofalnu igru!
Jedno je sto nemas pojma, a drugo je da nas pravis budalama tvojim izjavama...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Meni nije jasno kako mozete da tvrdite: nije trener kriv sto promasuju bacanja ili nije on kriv sto ih ne id sut.
Pa cekajte majku mu jel se ovde kenja o nekom famoznom obaranju forme ili je to samo fama neka? Forma se obara jacim treninzima i balansom u minutazi. sto mene dovodi do zakljucka da je lose sve to skockano jer ocigledno da je tajming tih jacih treniga lose odredjen pa imamo to sto imamo da nam igraci u sutu za tri pogode skoro vrh table ili centri iz reketa slome tablu sa 2 metra.

Jel su za to krivi igraci licno ili onaj ko im je obarao formu i birao tajming za to?! Ne dolaze valjda oni na treninge pa svako od njih sam izabere rezim rada koji mu tada odgovara i za koji je raspolozen?! Ne dogovaraju se valjda izmedu sebe tokom utakmica oko izmena?!

NIje on kriv sto mu igraci deluju bezvoljno i mrtvo, nego su oni sami krivi jer su 0 od osoba. Ma jeste sve da nije. Vidjali smo a vidjamo i danas da i najveci balvani mogu radom da postanu korisni za ekipu. Ali ti kao trener treba da prepoznas u svakom igracu sta je to sto mu je glavna karakteristika i ono najbolje sto iz njega mozes da izvuces i onda ga na osnovu toga i koristis. Imali smo mi svakave retarde a ima i po raznim ekipama ali dobrim radom sa trenerima se minimalizuju nedostaci i koristi se samo ono za sta si siguran da funkcionise.
Dobar deo svega toga je i psiha odnosno motivisanje igraca da daju svoj maksimum pa i vise od toga. razgovorom se sredjuje vruca glava napaljenog klinca od 19-20 godina koji tek treba da postane igrac i pricom i zdravim pristupom mu se iskorenjuju lose navike u igri i potencira se na samo dobrim i korisnim za ekipu.
Jel ja ili neko od nas sa foruma treba da razgovara sa igracima i motivise ih pred utakmice ne bi li licili makar malo na ekipu, na sportiste kojima je ta kosarka posao od kog ce da zive?!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.328
Локација
Kej Republika
Одавно нисам гледао вољени клуб да игра без воље,без идеје,жара...некако сам у чуду читав дан. Као да сањам као да оно данас није био мој Партизан.
Ваљда је једна ''оваква'' сезона морала да се деси.Да мало сиђемо на земљу,да мало реалније посматрамо ствари. Наравно да сам и ја желео финале па да пробамо нешто али то се данас није могло десити.Једоноставно данас је био дан кад то није било могуће.
Разлог данашњег пораза су играчи. Они који данас нису личили на себе,који се нису борили за дрес,који су бацали цигле,машили бацања...
Разлог данашњег пораза је тренер. Што вади Лучета кад им овај убаци 8 у низу,што форсира Мачвана а човеку не иде,што не дрекне не црнца,што немамо бекове...
Разлог данашљег пораза су навијачи. Што против домаћих тимова дођу у броју навијача клуба из зоне,што фурају праву причу,што долазе само на ЕЛ-у,што играчи пред одлазак у Израел остају сами у хали са 200 људи,што је јутрос на кошаркашком делу форума било 10 људи а на ФК Ђургарден 200...

КК Партизан је институција,КК Партизан је Академија кошарке,КК Партизан је Понос Србије и нас Гробара !!! Да ли ће један пораз то променити? Наравно да неће. Да ли ће Влада вечно бити наш тренер? Наравно да неће. Зато главу горе Гробари и у нове победе заједно са нашим играчима,па макар нас било и 20 на утакмици ЕЛ. Подршка Влади и момцима до нове титуле.Па на лето опет из почетка,тако је слађе ...

Извињавам се на дужем упису...
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
E pozdrav ljudi, odgledao sam utakmicu tako smireno da je to bilo strasno koliko sam prso ! Onoliko nepozrtvovanje - KATATROFA! Ne mogu da radim analizu utakmice sada, ali generalno - bacanja su nas ubila ! Putujem za 2h za Grcku... Ne znam sta da kazem. Onoliko nemotivisana igra - strasno. Da li je do Vlade ili do karaktera igraca - ne znam, ali nesto mora da se menja.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Нама се игра распада већ дуже време, и реално је било да ће кад тад све то да ескалира! Не бих кривио никога конкретно, али сви до једног треба да се запитају мало за кога играју...

Помози Боже да узмемо бар нашу лигу!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Sto reko onaj reper: "Ljudi grese oko toga sta je podrska,misleci da je to aplauz kad se slavi pobeda"
Za kuj kurac sluzimo mi?
Sve je to ok,ovo je forum...za "jebem mu sve po spisku""veze on nema""igraju ko babe"...
Ali gde smo kad je najpotrebnije,ispratili smo ih kao govna...
Ja jos truckam o nekoj podrsci od 5,6 hiljada ljudi u pioniru,a na forumu koji treba da puca od GROBARSTVA(defin.iz '76),ljude vise ne zanima kk,cepaju postere...pisaju po svetinji.
Smenjivacemo Vladu na kraju sezone,daj ovim igracima da stavimo do znanja za ciji se dres bore za koju armiju se bore.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ma ajde, neka neko nastavi da brani Vladu Jovanovića...

Ja zbog njega cele sezone ne gledam Partizan (redovno), jer mi je muka od ove igre, odvratno, ovo nije Partizan!
Čovek je uspeo da prošle godine sa najskupljom ekipom izgubi sve utakmice u Areni, da ima 1-5 skor u top16..
Ove godine je otišao "korak dalje", nije ni prošao grupu. Za današnji Partizan, koji je respektabilan klub u Evroligi, ne proći u T16 je sramota!
Porazi u ABA ligi, ispadanje iz EL, porazi od Radničkog, Vojvodine, ne daj bože da su cigani malo jači...

Koliko je on poraza imao od kad je postao prvi trener, mnogo je i za 5 sezona!
Odmah treba da ode, ne posle titule, odmah, doviđenja, srećan put, dajte mu neki lokalni klub, to je njegov kalibar.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Mozda ne bi trebalo u ovom slucaju, ali ja slepo verujem Todoricu i Danilovicu. Ako oni odluce da treba da ostane ja sam uz Vladu 100% ma sta da se desi.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
sve je jasno i mislim da nema potrebe dalje razglabiti oko ostanka trenera :confused

da izguramo nasu ligu (nadam se posto se cigani nisu pojacali,a ovi ostali se dodatno raspadaju) i osvojimo titulu,pa da se lepo razilazimo ...

jos jednu sezonu smo procerdali tako sto nijednog mladog igraca nismo gurnuli u vatru a imali smo priliku u ove 2 sezone gde je katastrofa konkurencija u nasoj ligi ...

tuzno je na sta licimo posle 2 godine ...
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Sve sami strucnjaci ovde izgleda..svi znaju trenerski posao i da je Vlada kriv..Pitam se jel ste svi ovi sto terate bili u Pioniru protiv Mege..Kad izgubimo pisu se sastavi tera se Vlada..ali kada izgubimo kud koji ja vecinu ovih i ne vidim da komentarisu osim ako i tad nemaju nameru da pljunu nekog igraca..Sa ovakvim navijacima imam da porucim Todoricu i Danilovicu idite odlazite koj ce vam ovo kad ne znaju ceniti nista..I zahvaljujem se na Djurica sto smo dobil jer to i zasluzujemo..600 ljudi na ispracaju iz Pionira a ovde 5,6 strana u roku od 6h posle poraza..Bas me zanima koliko bi bilo da smo pobedili koliko bi tada ljudi dalo podrsku bez ijedne kritike oko minutaze i gluposti..Ispada sve kosarkaske strucnjake ovde koji znaju cak vise i od Danilovica i Todorica pa ce predlagati trenere i smenjivati ih..pitam se da li je to gospodstvo koje krasi grobare..teranje trenera cele sezone, psovanje sopstvenih igraca(otici u Pionir i to se cuje) hmm da to je verovatno ta podrska koju treba da ima nas KK..Za kritiku i pljuvanje tu su prvi a za pohvalu nestanu ko da ih je zemlja progutala..Sad malo o utakmici..ocajna pogotovo sto se radi o f4..Ko je bio najgori ili medju boljima nema veze..kad ovako izgubimo nisa nije bitno..idemo dalje prebolecemo ovo..
A za ove koji spominju Evroligu samo jedna stvar..Pa ni Dule ne bi prosao bolje sa ovim timom nego Vlada..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Кад већ нападаш људе скенирај и приложи своје овосезонске карте...
Граве је написао леп пост и то стоји, али да зајебемо патетику и приче.
Стоји да момци нису испраћени како треба, стоји и да немају довољно публике, али исто тако стоји да нису ни пре две године па је била друга прича. Стоји и да је на многим нлб утакмицама била лепа посета, стоји и да су против рецимо арманија имали подршку(какву такву али је била) да су на многим гостовањима на разним деловима света имали подршку, стоји са друге стране и рецимо да сам једва некако упао против воше да видим невиђену бламажу, али све то није поента.
И ко на курац нико овде не прича ни о односу са публиком ни о симбиози играчи,тренер,публика већ о јебеној игри које нема.
А патетику можемо да оставимо за касније.
Стручне и паушалне анализе о томе кад се ко јавља и како би Дуле прошао са овим тимом не бих коментарисао.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ne treba biti veliki strucnjak pa oceniti rad VJ.dovoljno je zapitati se ko je od mladih igraca spreman za nosioca sledece sezone ili koga cemo prodati nakon ove sezone.

ili sta je sa plejadom (uglavnom) najboljih igraca u svojim godistima koji sede pored tegiija.

ovo o timu i poredjenju sa Vujosevicem je tek neozbiljno.
Dule nije imao priliku da dovodi najtalentovanije igrace,vec je od onih sto ostane cinio visestruko puta boljim nego sto jesu ...kako sa juniorima tako i sa seniorima.

u tome i jsete najveci problem.VJ je uspeo svakog igraca ucini losijim nego sto jeste.da su u pitanju jedan ili dvojica,mozda bi trebalo sumnjati,ali ovako ...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
sve je jasno i mislim da nema potrebe dalje razglabiti oko ostanka trenera :confused

.

A sto da nema potrebe?Zato sto su ga neki branili i velicali kao da je Fil Dzekson novi>Sad nema potrebe?Ima potrebe...
Zasrao nam je klub,unistio je sve sto smo stvorili u ovih 20 godina,a neki od nas su na to recimo upozoravali,Sad kad je otislo sve u pm nije bitno?Bitno je.
Svi koji su se pravili kosarkaski strucnjaci od stida ne bi trebali da se pojave na ovom delu fORUMA bar mesec dana.
Ako Danilovic ne shvati da taj diletant mora da leti vec danas,onda ne znam sta da kazem...I ne da zavrsi prvenstvo,tu je Pera,da leti vec sutra.Ako nema obraza da sam ode,onda silom.Upropastio nam je klub,bruka nas vec 2 godina,sto neko rece muka mi da gledam Partizan od njega.
"Od magare konj ne biduva" kaze jedna poslovica makedonska,mozda i srpska..A on konj zasigurno nije.
U celoj ovoj danasnjoj nervozi,drzi me samo nada da ce Vlada sutra dati ostavku.Znam da nece,ali...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top