Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Cestitke svim igracima na borbi....igrali smo koliko smo mogli! Nije ovo bila Krka ili neka bulja ekipa pa da se sad nesto pametuje o igri! Sasvim pristojno u napadu, u odbrani koliko nam dozvolise sto sudije sto oni!

Ali sta rade Cakarevic i Katic na terenu to je stvarno za jednog :pop

I bravo za Andjusica, mnogo bolje se snalazi na pleju...jos da nauci da ne folira u odbrani i bice spreman za sledecu sezonu!:clap
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Kada jedna ekipa igra celu utakmicu bez pleja,Bozica ne racuna on vise nije na nivou profesionalca nema se sta drugo ocekivati,nadam se brzom dovodjenju kakvog takvog igraca na poziciji jedan,inace cemo i dalje biti u kanalu
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Sami sebe pobjedili.

Anđerson prijatno iznenadio.
 

TotoRiina

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
57
Reaction score
0
Локација
Buenos Aires
Andjusicu sram te bilo , ajde sto znas da sutiras za 3 , pa ti znas da sutiras i za 2 ...(Ironija naravno)
E moj Vlado ti nikad neces da budes trener , oni usli u seriju ti ni tajm aut da trazis , tj trazio si ali kasno. Najbolje bi bilo kad bi sam otisao.
Cakarevicu mrs iz kluba , ocajan igrac...Ne pamtim da je ovako los igrac dosao kod nas a da je imao dobru sezonu pre toga.. Pa on i ne sutira , plasi se o_O
Katic ne igra vise na onom nivou koji se ocekuje od njega , mnogo netacnih dodavanja imamo . veoma pogubljeno igramo

Bozic bi mogao da razmisli da uradi isto ono sto je Sharp uradio u Makabiju , ni on vise ne moze da igra .

Najvise me plasi to sto mislim da ce Andjusic u sledecoj utakmici igrati 5 minuta, nista me ne bi cudilo od naseg trenera.
Besovic dobar , da nabaci malo mase i bice dobar centar..
i ne razumem jos jedan potez Jovanovica , Bertans je lepo poceo utakmicu i posle toga ga nema nigde.
Vlado odlazi!
Nadam se da ce PSD i Todoric dovesti stvarno dobro pojacanje , jer ovako se ne moze.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ova noc nije moj dan!?
Posto sam paralelno pratio rukomet i kosarku, nadao sam se da ce bar jedan od mojih timova pobediti(Makedonija ili KK Partizan). U rukometu na 10 sekudni do kraja promasujemo sut za pobedu i u zadnjoj sekundi primamo gol:banghead a kosarkasi nazalost nisu imali snage da dodju do preokreta u zadnjoj cetvrtini!?:(

Nista nije izgubljeno, imamo sanse da izbegnemo 4 mesto i 1/2 finale protiv Makabija, ali za to trebace nam, za pocetak, 3 pobede u naredne 3 utakmice (koji su na papiru laki).

I da, treba nam ITNO, URGENTNO, MOMENTALNO novi plej!!
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Mene raduje ako nista drugo sto i Besovic malo dobija minute. Andjusicu svaka cast, decko ima sut, ima onaj bezobrazluk, moze biti nesto od njega. Raduljica takodje dobar. Milisav opet los, fali plej..

Sudjenje u 2. poluvremenu je moglo biti malo bolje, ali Makabi je to.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
do sada sam ga pravdao ,ali sad je sve jasno jovanovicu odlazi!!!
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
uzas,utakmica koja je izgubljena zbog ziherasenja VJ.

na pocetku meca je mislio da nemamo sanse i krenuo sa Bertransom na trojci,Besovic dobija minute,Andjusic odlican.pravimo razliku - VJ shvata da moze da dobije mec i vise nema Bertransa do kraja meca,Besovic takodje,BB ne vidi parket naravno,ziheranje najjstrasnije.
inace,Makabi je odigrao sa pola gasa,EL epizodisti (ohajon,sajer,jamer,burstain) su nas pobedili ...
posto je sve vidljivije njegovo ubijanje u pojam igraca (najnoviji je Macvan koji vec trecu utakmicu NE POSTOJI na terenu) vise ga necu pomenuti do kraja sezone da ne bi unosio nemir i eventualno stvarao neku negativnu energiju a uspeo je da me natera da mi se ne ide na utakmice KKP-a sto je bilo nezamslivo ranije...
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma nama treba hitno i momentalno novi trener. Gospodin Jovanović je možda trener u domenu rada sa igračima na treningu (makar u smislu intenziteta), ali kad je vodjenje utakmice u pitanju, mislim da je to katastrofalno. Uz gomilu katastrofalnih odluka, i njegove specijalnosti uvodjenja igrača u kontra-ritam, danas su mu pokazala dva mlada igrača da im treba itekako dati šansu i istrpeti ih.

Kad smo već kod trpljenja, Dragan Milosavljević zaslužuje da greje klupu više od svih. Dosta više tog forsiranja. Nema kvalitet da bude nosilac igre u Partizanu i to je valjda više jasno. Kao brza izmena sa jasno definisanim zadacima da, ali nosilac i prvi bek...

Čakarević je isto u dubiozi, ali kad je Sin dobio dve godine fore, ne vidim zašto i Marko ne zaslužuje to isto, mada pokazuje mnogo manje i od Dragančeta u istom periodu prošle godine.

Dočekali smo da se dovodi u pitanje plasman na final-four. Ako sutra pobedi Olimpija i izjednači se sa nama, ako se hitno ne dignemo, može se desiti da se sudbina ne daj Bože, odlučuje na utakmici u Ljubljani. A oni opet sklapaju, respektabilan sastav. Ne može niko da kaže ekipa je loša, jer na početku sezone smo svi sanjali završnicu evro-lige (uz Pekovića naravno, i snovi nisu uvek 100 % realni), ali ne verujem da je Budućnost kvalitetnija ekipa od nas, da bi dozvolili da u bilo kom trenutku, stoje bolje od nas na tabeli.
VERUJEM U UPRAVU.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
По вашем писању, тајмаут треба да се зове после сваког примљеног поена.

Штета што изгубисмо, значила би нам побједа у овој утакмици много.
Почели смо одлично али чим стане шут споља сви се нешто усеру, одмах пад самопоуздања ка да су изгубили утакмицу у другој четвртини.
Без првог плеја тешко иде. Једине прелазне оцјене Радуљица, Анђушић и Лучић, само да ми је да га видим једну утакмицу да не направи бар три фаула глупа за медаљу. Пера мноого лош, Мачван, Кецман такође (њему и не могу замјерит, не може нас он сваку утакмицу вадит са 35г), а Чакаревићу самопоуздање -36.
И поред свега тога, били смо на ивици да се вратимо и судије не свирају аут на -3 и онда примамо поене лаганица и опет збогом самопоуздање + неспортска Пери раније:pop

Моменат кад Чакаревић "гађа" Анђушића у леђа :shock:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.559
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Реално ово је била једна пристојна утакмица против веома јаког ривала.
Објективно смо без навијања( Матеје Кежмана :roll:) и плеја и наравно ово сакато суђење(убијање кошарке )нешто мало слабији од њих.
С друге стране ово је утакмица коју ми константо играмо од почетка сезоне.
Против ефеса, против шарлроа, против арманија, против радничког итд...
Недопустиво је да се тако лако губи разлика плус 10 разлика, нисмо аматери јебем му матер.
Исто тако тотално поражавајуће играње треће четвртине, није то више случајност то је озбиљан проблем, и ноншалантност у необраћању пажње на исту.
Ми откад пратим Партизан никад нисмо боље улазили у утакмице, играмо сјајне прве четвтрине.
То је зато што Влада сјајно припреми утакмицу, процени све слабости противника одлично, али када се противнички тренер одвоји од табле импровизује, наметне темпо, ми се ту губимо као прасе на раскрсници.
Бертанс одличан на почетку у оба смера, јако лепо и пратио Смита, претпостављам да озбиљнију минутажу није добио због тога што је релативно нов.
Анђушић :respect
Дечко је луд, има муда, воли да напада, није се губио у одбрани, сјајно.
Лучић, јако захвалан играч, ради ћути, шутира, скаче, игра одбрану, игра тројку,четворку(две јако различите позиције) и то прилично константно, сјајан момак.
Патрик, опет фино, мало га је сјебао и критеријум, али јако квалитетна партија.(Јебига Moraelyn :D )
Милосав, покидао у одбрани, у нападу на почетку поделио пар асистенција, продирао, касније нападачки слаб, али генерално он је одрадио свој посао. Малет, Ленгфорд су били практично затворени.
Мачван већ стандардно за њега, игра само прву и последњу четвртину (сад није ни последњу)нападачки, другу и трећу стелт мод.
Чакара не бих коментарисао, чекам да прође људски једне припреме, ово вечерас је било...
Пера и Кецман јако слаби.
Али зато Рашко :pop
Од фаулова, незаграђивања коша , на силу покушаја да се угради под кош, а нема теорије, генерално некоришћење мозга, пази кад то могу да кажем поред Радуљице.
Славко рођени где си :cry:
Влада опет кубури са тим осцилацијама, не тражи фаулове, не да играчима да шутирају, а под кошем не можемо ништа.
Плус за неиграње Јарамаза.
Генерално није то било толико лоше колико су нас слабе деонице сјебале.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
VJ je prokockao svako poverenje nema vise kredita ali nimalo!Pre nego sto je on dosao da ne osvojimo jadransku ligu bila bi sramota a sad ako budemo u top4 super.Svaka malo jaca ekipa nas je pobedila buducnost,cedevita,radnicki.Lasko ajde mozemo i da kazemo umor ajde 2 puta makabi jaci su puno od svih ali ljudi nema nikakve igre!!!Nema nijednog mladog igraca da dobija minute ali vise od svega mi nije jasno kako neki igraci u nekom drugom klubu pre svega msm na cakarevica i milosavljevica su realno u radnickom kidali a kod nas nmg nista.
Da kazemo da nisu neka klasa ajde nisu za El ali oni ni ABA ligi nista nmg da urade.
VJ treba da ostane do kraja sezone da se sad ne poremeti ekipa a na kraju dovidjenja!
 

Prle

Banned
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
34
Reaction score
1
Sad sam dosao sa utakmice.Kao prvo zelim da cestitam svima nama koji smo navijali celu utakmicu i sacuvali ono malo grobarstva sto je ostalo.Pod broj dva pozeri na utakmicu se ide da se navija zna se zasta sluzi tribina a zasto tv .
3.Kao sto rekoh juce da Andjusic mora da dobija minutazu jer ima talent danas je i to potvrdio.
4.Dok sa druge strane nas je Vlada unistio kad nas je god Andjusic vracao u igru i donosio prevagu on ga je izvodio,covek ne zna da trazi tajm aut ne zna da opsuje na igrace povice jebe mater malo da se izrazim tako ne vrsi nikakav pritisak na sudije izmene mu nemaju veze sa zivotommislim da je njemu odsviralo.
Sve u svemu navijanje ocaj raspadamo se igraci s obzirom da bukvalno igramo bez trenera nije uopste lose Andjusa ostavio najbolji utisak josh da su ga ostali mogli da isprate bilo bi belaja.
 
Последња измена:

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Jovanović je u priličnoj meri razjebao ono što smo stvarali od igre i duha prethodnih godina,slijepo , tvrdoglavo i doslovno kopiranje načina igre Duleta sa drugačijim igračima,nemanje nikakvog plana B i jednostrana igra je sve ono što odlikuje našu igru ove godine .Čak je i Mačvan ispao iz forme ,čakarević u dubokom ,dubokom kanalu... Andjušić je odigrao sada 20 minuta i ko zna kada drugi put:roll:...Bertans nešto u prvoj četvrtini i do kraja klupa, Bešović je više uradio za 5 minuta nego Raško za 15... Ne znam,ne izgledamo dobro0 ,ni najmanje... Na sve se nadovezali retardi od sudija sa odlukama od kojih su neke bile krajnje smješne.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jebote napraviste tragediju sto izgubismo od Makabija....Strasno...sve strucnjaci, al ne samo sto su strucnjaci za kosarku nego su strucnjaci po potrebi i za fudbal (kad treba Stanoje da se opljune zbog taktike), za vaterpolo (da se objasni kako se igra sa igracem vise Udovicicu, iako verovatno pola nije u bazen krocilo)...haos!

Jos je sad i Vlada ubio u pojam Macvana sto ovaj 3 puta baci pas u treci red tribina....Sto protiv Radnickog mu ispadne lopta 3 puta u kontri! :pop
 

nikola tesla

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
277
Reaction score
0
Локација
Partizane znaj Karaburma tvoj je kraj...
Dobra utakmica, izgubili smo zbog nasih gresaka koje nam se stalno ponavljaju.
Andjusic se sjajno snasao kao plej, a i celu utakmicu je odigrao dobro.
Ne svidja mi se sto Vlada menja svakog igraca koji napravi gresku, znaci odma ga menja, mislim da su zbog toga uplaseni pojedini igraci(Cakarevic najvise)
Besovic je odigrao dobro:clap
Ali kako je Bozic silovao Lengforda u odbrani(zadnja cetvrtina):respect:clap
A devojcicu sa poluvremena odmah upisati u ZKK Partizan:respect
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Stravicna atmosfera u Pioniru!? Samo lud covek vidi da sa ovakvom konstelacijom vise ne ide. Odavno nisam video situaciju da smo glatko izgubili mec a imali veci value (ako ne laze statistika). U trecoj cetvrtini smo delovali kao da smo imali tri utakmice u toku sedmice! Ovo sto VJ radi instituciji je za ozbiljno strucno ali i sociolosko posmatranje. :( Ako ne osvoji Kup...

Andjusicu kapa dole... On ako nastavi da se razvija i nadogradjuje igru - slobodno mozemo da kazemo da je legitiman naslednik Kecmana. Perfektan tajming za ulaze, asistencije na slepo, sut iz trka - jednostavno on je igrac koji mora da se istrpi ali i da ima slobodu u napadu. Sad smo na opustenom cetvrtom mestu...
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
ne voli da ispada da se javljam samo kada izgubimo ali...

ovo je bila jako kvalitetna utakmica sa protivnikom koji je realno za nas organizaciono za dve klase iznad. pobedili bi ih opet samo da je pionir bio na istom nivou kao na nasem zadnjem okrsaju u euroligi. Pionir je, medjutim, veceras bio kao rasko katic. pogubljen u vremenu i prostoru i bavili su se svim i svacim osim onim cime bi trebalo.
ipak tesko, tesko mi je da pljujem VJ za ovo kada mi jednostavno nemamo niti jednog kompletnog igraca na evroligaskom nivou u rosteru. Macvan je najblizi, ali za malo.
Cakarevic bi se istim uspehom mogao baviti i fudbalom. recimo da bude golman zbog visine. u njemu nema nista sto obecava.
Rasko katic je igrac manje na terenu. i u odbrani i u napadu. za njega je vranes jao ming licno. slavkan iako je u napadu bio slab u odbrani je ispravljao propuste i sporost celog tima. kada malo bolje razmislim. bio je korisniji i od raduljice koji se popravlja i sve je bolji ali ipak je sve to jos uvek tanko. i dalje ima lose ruke i cesto mui lopta ispada ni kriva ni duzna.
sledeci na tapetu je pera kapiten koji bukvalno sada moze samo da sluzi za podizanje....cega? videcemo.... njega je vreme pregazilo i vreme mu je bilo da se penzionise jos odavno. mi smo na pleyu toliko hendikepirani, tu je tolika provalija da je samo cudo da uopste smo u trci za final 4. mozete da pljujete VJ-a koliko hocete ali po meni, za ovu sezonu, danilovic i tosa su glavni odgovorni. oni naravno imaju previse kredita da bi ih jedna promasena sezona kostala bilo cega ali nemojmo se lagati. roster je jako jako slab.
ono sto raduje je Andjusic. odusevio me je veceras. fali mu igra u odbrani da bi bio zverka ali u napadu vec sada ima sve i sigurno je najpotentniji igrac kojeg imamo. Pokidao je! velika je steta sto bogdanovic ne igra jer ono sto sam video na prvenstvu u litvaniji mi kaze da bi on i andjusa za dve sezone bili dvoglava azdaja!
Besovic me je razveselio takodje. imao je jako dobro rolu. pokazao vise srca nego djekic za sve ove godine u KKP i pokazao da pored meke ruke ima i izuzetan smisao za kretnju u reketu. naravno mora da nabaci masu jer ne samo skorcianis vec svaki drugi ozbiljan centar ce ga nositi na ledjima bez da se oznoji.
Lucic, pravilno se razvija i nema sumnje da ce biti igrac za evroligu jednog dana, ali steta samo sto je kasno krenuo. i veceras solidan.
ostali su odigrali na svome nivou, bez nekih posebnih noviteta. Jedino treba izdvojiti raduljiucu koji se polako ali sigurno popravlja i nadam se da ce biti na vrhuncu onda kada nam bude najvise trebao, tj u finalu domace lige protiv mutinog radnickog.
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Vladimire, daj otkaz molim te! Toliko si mi zgadio kosarku da je to nevjerovatno, koja ti je fora da kad neko igra dobro, a da to nije Milosavljevic mora odmah napolje?! Pa Bertans pokaze kvalitet i ti ga zalijepis za klupu super lijepkom. Idi i ne vracaj se!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top