Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Kakvi su nam centri očajni, takve će i utakmice biti. Sve ovo danas nije bilo toliko loše, koliko se uvek useremo mrtve završnice. Gordić je držao ekipu svo vreme, vidi se da polako postaje odličan plej za Partizan, ali i da neki polako postaju tehnološki višak.

Mene je SRAMOTA ovakvog Partizana! :confused
Ti onda gledaj snimke prošlih sezona, ili prespavaj ovu godinu. Ili možda, navijaj za cigane! Takvi smo kakvi jesmo, ovaj tim je Partizan, a ne nečija prćija, tako da, molim vas za poštovanje prema ovom timu! Hvala
Ova ekipa je ukleta, ja nemam drugo objašnjenje. :pop
Neiskustvo, nemamo mentalitet pobednika, neiskustvo, mladost, neiskustvo, jesam li spomenuo neiskustvo?
ljudi ako ikako moze, da prekinemo ovu sezonu, pa sledece godine mozda imamo vise srece...
Ne, hvala! Mi nismo KK Sledeća Sezona, nego Partizan. Ako hoćete, navijajte za i pratite Partizan ili se nemojte brukati svakakvim besmislenim komentarima. KK Sledeća Sezona? :puke
посерем се на целу ту талентовану генерацију.
:respect A za sezonu ćete svi govoriti da se oni poseru na vas tako talentovane!
 

Dr.Hofmann

Guest
Nažalost sve ono što sam pričao pre početka sezone se ispostavilo kao tačno.

Kompletna utakmica je odigrana baš u skladu sa svim našim dosadašnjim partijama ove sezone (bar većinom), more amaterskih poteza oscilacija i isplivavanje na površinu apsolutno svih naših slabosti, koje su uočljive iz aviona.

Gagić odigra prvu četvrtinu dobro napadački, ali zato pokloni 4 lopte u momentima kad se mi odbranimo njemu dolazi slučajno lopta u ruke i on je nakon 2 sekunde odmah gubi i vraća loptu Zadru i tako 4 puta, znači 4 naše kontre je sjebao u prvih 13 minuta čiste kontre upropastio.

Centarska linija nam je očaj, tu nema zbora, kada vidim Muslija kako se "gradi" za poziciju u napadu, plače mi se majke mi, ko njega prevari da se bavi košarkom, dobro reče moj matori dok smo gledali tekmu i nervirali se "TO JE SAMO IZRASLO A NIČEMU NE VREDI"...

Vesterman očajan, kad god je on bio u igri mi smo imali prazne minute i bili statični u napadu.

Gordić da je imao više slobode trebao je da reši utakmicu, 2 minuta pre kraja Zadar izlazi iz bonus ai mi poslednjih 5 napada igramo statično,sa loptom na 7 metara od koša , umesto da lopta ide na Gordića i da se forsira kontakt, nisam mogao da verujem da možemo biti toliko glupi.

Gordon zna samo da zakuca , kad ostane sam, to je sve od njegovog doprinosa ekipi.

Takođe još jedan detalj 14 sekundi pre kraja nama loptu izvodi plej, ej bre jesmo li mi normalni?

Na sav nekvalitet mi nemamo ni grama pameti.

I onda šlag na tortu, nismo u stanju da se odbranimo 1 sekundu, Gordić okreće leđa Zadrovom igraču koji izvodi loptu i kao nešto skakuće i mlati rukama, za plakanje...i ovi idu na jedino moguću izvodivu akciju i daju koš, pa to je naše čisto neznanje i nemanje kvaliteta ništa drugo.

Bilo je i sudijskih navlačenja na njihovu stranu, kao što je sviranje jako bitnih koraka Lučiću na 30 sekundi pre kraja, koji em nije napravio korake, em je bio fauliran.

Ali to uopšte nije nikakvo opravdanje, ova ekipa Zadra je bila zrela za minimum 10 razlike,samo kad bi mi imali iole kvaliteta...

Kao što sam i rekao na početku nakon neuspeha je ovde naglo obrnuta ploča kod većine (ne svih) i kreće i drvlje ikamenje..

Realno nemožemo mi ništa zameriti igračima, jer kako da zameriš nekome ko očigledno ne zna, ovde glavnu krivicu snosi uprava koja se odlučila na ovakvu sezonu, hoće li to dati rezultata u narednim godinama videćemo, ali u ovoj sezoni neće.
 

Кригла

Početnik
Учлањен(а)
15.07.2012
Порука
37
Reaction score
0
Душко Вујошевић и компанија су уништили Партизан као тим (то је сада дефинитивно) а већ дуже вријеме га уништавају и као клуб.
Селекција овогодишња је катастрофа,нема игре,нема ничега...Што је најгоре клуб нема пара.
Почетак краја.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Арсен Венгер ако се консолидујемо имамо шансе за прво мјесто. Игокеа има сада два тешка меча Будућност па Звезда.Ја се још увијек надам,а реално је 4 да будемо. Претјерано је рећи да су уништили Партизан као тим а камоли као клуб. Ово је тежак период надам се да ћемо изаћи јачи из свега овога.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma ljudi polako nije kraj sezone. Jeste ekipa ograničena, ali uz jedno dva pojačanja to može da bude itekako zajebana ekipa. Pitanje je odakle? E pa sad jebiga...

Dajmo podršku momcima, Saši, Toši pa i Duletu... Svi mi vidimo ko je kakav, i naravno da ovde ima igrača koji nemaju kvalitet ni za neki slabiji klub, a kamoli za Partizan... Ali verujem da to vide i Dule i ostali... Pa nisu oni veverice. Ubedjen sam da će zvoniti alarm za uzbunu ali onaj za atomsku... Sačekajmo kraj sezone, pa i da ne bude sve kako smo želeli računajmo to kao taj KREDIT.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
nesto razmisljam,pa sto moramo mi da budemo prvi......laganica do kraja 5-6 mesto pa zadnje 2-3 damo gas i budemo cetvrti......puna kapa......pa u f4 odvalimo sve redom,oducimo ih od kosarke

Pred zoru mrzne,kazu stari ljudi!!!
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Људи ми имамо јако добру екипу то смо показали против ЦСКА Барсе итд и ту губили на једну лопту. Овдје је сигурно проблем у главама,још Крку да одрадимо онда пауза. У међувремену да пронађемо неког психолога да мало ради са екипом.
Mi imamo prosecnu ekipu u ABA ligi,realno najveci domet f4 ABA lige,to sto si ti navikao da deljemo sve na prolece,moze biti uz dva pojacanja?Psiholozi i ostali kurci nece se desiti ,zato sto je dule glava i psiholog i pedagog itd.Nemoj da gledas preslikano sezone kako smo igrali,pa na kraju bili prvi?
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
au ljudi bre pa sto pljujete na igrace i upravu...pa to je ista uprava koja pobedi cibonu pre par godina pa smo se smejali celoj ligi, ista uprava koja nas odvede na F4, nas sirotinju naspram ostalih... ove godine je ovako odluceno i proizvod se vidi... mi se gubimo gad treba da se prelomi, danas smo par puta imali 5 razlike, da smo dali jos dve trojke gotova utakmica... mi se gubimo kad treba da se odluci na kraju... jednostavno ekipa nema iskustvo i sto je najbitnije lidera... ali tako je nasa uprava odlucila i ja ih podrzavam 100%... sportskom delu mogu da zamerim sto su pustili Kecmana i Katica i to sto igramo sa 9 igraca u rotaciji... samim igracima nedostaje psiholog...pa to je ista ekipa koja je zamalo dobila Barcu i CSKA a sad ne mozemo na kraj sa Madjarima, Zadrom itd...ajde da im damo maksimalnu podrsku... sad je podrska najpotrebnija a ne kad si prvi i kad imas 5 pobeda vise od ostalih... posle svih ovih godina kenjanja u facu i hrvatima i slovencima i covicu i ciganima vi sad tako... bice Partizan opet onaj pravi...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Moram da se javim opet i ako ne pišem često u zadnje vreme.
Ova nova grupica koja se pojavila na forumu nastupa jako bezobrazno,bez imalo učtivosti da se lagano uklope,nego odmah agresivno.
Zatim bez podrške timu i podosta pljuvanja.
I ja sam iznerviran i ja kritikujem,ali ne na ovakav način.

Ne bih da ja budem taj koji će da lovi po forumu koji od novijih pripada sekti,ali očigledno je da ih ima solidan broj.
A njima i gostima mogu da poručim:"Nadajte se,nadajte,ovo vam je lepo vreme za to.Gledaćemo se na kraju."
Nije lako biti navijač fmp-a.Kolika je muka samo početi navijati za drugi klub dok je tvoj "zamrznut",i još ubeđivati okolinu a pogotovo sebe da je to nešto drugo.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.411
Reaction score
4.466
ne kapiram samo jedno posle svih ovih komentara koje sam pročitao? Zar nije dule na početku sezone rekao da je situaciju u klubu sa finansijama alarmantna, da mi nemamo novca za bolje igrače??? da smo svesno pošli na rizik, pošto nemamo mogućnost za bolje... to je to... i rezultati su u skladu sa igračima... mnogi su to izgleda olako shvatili jer su razmaženi decenijom naše dominacije...kao uvek kukamo a na kraju pobedimo i potajno se nadali da će čarobnjak dule da mahne štapićem i mi ćemo opet da gazimo...nemamo dovoljno kvaliteta na pozivijama 4 i 5. Dobro je Dule rekao da je potrebna konsolidacija svih Grobara, treba da shvatimo u kakvoj smo situaciji i da se ne nadamo na čudo i pružimo mladom timu podršku, da punimo pionir kao da je evroliga i da se nekako plasiramo na final 4 jer nam je životno neophodna evroliga dogodine!!!! Setite se pesme koje ste sigurno svi pevali - i kada ne budeš prvi ti... sada je prilika da dokažete da li ste to pevali iz pomodarstva ili ste zaista Grobari!!! toliko od mene...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
nesto razmisljam,pa sto moramo mi da budemo prvi......laganica do kraja 5-6 mesto pa zadnje 2-3 damo gas i budemo cetvrti......puna kapa......pa u f4 odvalimo sve redom,oducimo ih od kosarke

Pred zoru mrzne,kazu stari ljudi!!!

zato sto ova ekipa, sada, ne zna da igra pod pritiskom te vazne utakmice koje nesto odlucuju, tako da mnogo bi bilo lakse kad bi kroz ligu obezbedili to
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Iskusan igrac,to nam nerealno fali...

Pih kakav smor jebote,ne pamtim kad sam se ovako osecao.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Нпр.сезона 2010-11 у ово вријеме смо имали 8:6 и тек остварили другу побједу на страни а на крају освојили. Има још времана да се све исправи.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Da budemo 1. biće jako teško,ali ne i nemoguće u to budite sigurni.
Ima još da se igra.
 

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
Nista strasno, malo ko realan se unapred nadao pobedi ovde..
Solnok je MORAO da se dobije, ovo ne.

Poraz boli sto je ovakav, na ovaj nacin, ali tokom utakmice nisam primetio nezalaganje igraca. Mislim da su dali maksimum.

Ali od mene kapa dole Bertansu, posle klizanja i izgubljene lopte, sta se radi ?
Glava gore i trojka sa 9 metara, svaka cast !!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Заборавих једну ствар... Занима ме да ли се само мени учинило да је време истекло одмах након Бертансовог избаченог шута?! Скоро сам убеђен у то...

Nisam pametan,ali ako se gleda semafor iznad table sigurno jeste
untitled.gif




Jebe ih sreća,kara ih neiskustvo,država ih poprckuje,sudije ih siluju dok navijači polako gube veru u njih...


Krivo mi je za ove momke ,nisu to zaslužili...
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Za sve one koji kalkulisu,Partizan uvek ima jedan izlaz u Evroligu i u inat "strucnjacima" na taj izlaz ce i izaci.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Dobro je, idemo dalje. Iz ove koze se ne moze. Teraj dalje, valjda cemo pobediti Krku.
Neki maler nas bije.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Nastaviti sezonu bez par pojacanja je samoubistvo, to je posle ove dve samarcine od Solnoka i Zadra i vise nego jasno. Sve te price o gradnji ekipe za buducnost padaju u vodu ako se ne obezbedi Euroliga, toga treba da budete svesni svi. Cak i sa Euroligom od ove ekipe za 3 godine niko ne bi ostao i dalje u sastavu, a ako ne udjemo u nju odose i Vesterman i Lucic i... Mi smo i pored losije igre u dosta utakmica ipak nekako dolazili do pobeda, sada nas je uhvatila crna serija. Veceras poklanjamo ljudima pobedu, ali bukvalno. Em smo imali pola kosa prednosti i loptu na 15 sekundi do kraja, em smo i na nekoliko desetinki do kraja opet imali tu prednost... Manje vise, jedini logican odgovor Zadra na to i jeste bilo ovakav pokusaj, a posle bloka postavljenog za Trevisa Lucic izlazi na 5 metara od kosa iduci ka izvodjacu auta... Kada napravis dve takve kardinalne greske tesko je kriviti i srecu i sva ostala sranja, samo sebe mozemo da krivimo tada...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top