Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Да си свуда уз Партизан мало дуже казало би ти се само.

Изузетно сам задовољан Французом чије име никако да научим. Меч су добили неки ситни детаљи у слободним бацањима и неким минијатурама Гордона, Гагића када није ишло, неки ДМБ моменти у пољу и тако то. Берт решио меч, какву је коску добио од Гордића, алал му ћуфта , меч винер.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Očekivano sigurna pobeda kao dokaz da hvatamo zalet u pravom trenutku, zadovoljstvo je veće zato što se vidno primećuje da imamo još dosta prostora za napredak, koji očekujem u narednim odlučujućim utakmicma u ovoj ligi.

Pobeda je ostvarena odličnom timskom igrom, gde je po meni za nijansu odskočio Gagić u oba smera. Publika za svaku pohvalu, ovako se voli i bodri svoj klub.

@Maestro
Toliko si subjektivan odnosno neobjektivan kada je Bogdanović u pitanju, da si predvideo neke bitne stvari večeras. Dule ga je u jednom trenutku zamenio ne zato što je promašio, nego što je upropastio napad posle odlične timske odbrane, kada je umesto da povuče brži napad zbog odličnog trčanja naših igrača usporio, držao loptu ceo napad i na kraju nije ni šutnuo. Razumem da treba da se opravda pljuvanje Jovanovića od prošle sezone, ali ajde da to bude malo primerenije kada tvoj (nadam se i moj budući) ljubimac napravi malo bolji učinak od 7-2 iz igre i 0 asistencija.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Vratio se osmeh na lice i igracima i navijacima, sto je najvaznije.
Samo jos dve ekipe nismo dobili ove godine. Madjari ce pasti uskoro, a nadam se zatvaranju kruga na F4.

Poseta za svaku pohvalu, mada se ovakva navala ocekivala odmah posle utakmice u Zagrebu.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
VJ@NS
"super odgovor", puno hvala na tome...

sto se igre veceras tice, i dalje mi se cini da mnogi igraju previse stegnuto, uplaseno, tako da iz tog straha cesto i prave greske plaseci se istih...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Odgovor je zaista bio super, ali bez navodnika. Poenta je bila ne u liku nego u izreci. A lik je bitan jer je izreka njegova...mnogi navijači Partizana znaju i kad je tačno ta izreka "pala", ali da ne idemo u "off".
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
svaki dan uz partizan je lep, posebno uz kk, pa cak i kad izgubi...

video sam samo sliku, a ne i sta pise ispod slike, moj propust, ali mislim da to ne zasluzuje "odstrel"

ali ok, nepotreban off
 
Последња измена:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.083
Reaction score
8.425
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
@Maestro
Toliko si subjektivan odnosno neobjektivan kada je Bogdanović u pitanju, da si predvideo neke bitne stvari večeras. Dule ga je u jednom trenutku zamenio ne zato što je promašio, nego što je upropastio napad posle odlične timske odbrane, kada je umesto da povuče brži napad zbog odličnog trčanja naših igrača usporio, držao loptu ceo napad i na kraju nije ni šutnuo. Razumem da treba da se opravda pljuvanje Jovanovića od prošle sezone, ali ajde da to bude malo primerenije kada tvoj (nadam se i moj budući) ljubimac napravi malo bolji učinak od 7-2 iz igre i 0 asistencija.

Da, da, ja kad pisem nesto pozitivno za Bogdana to je samo zato sto u stvari izmedju redova pljujem VJ!

Znam na koju situaciju mislis, ja na nju nisam mislio. Sa pravom je tada otisao na klupu (mada je i to pitanje jer mi nismo odigrali kontru ljudski 3 puta sve ukupno od starta sezone i kad se pozuri sa dodavanjima napred uglavnom se gresi...)
MIslim na jedan sut iz prvog poluvremena. Bio je bzvz napad, nismo znali sta cemo i on sutnuo, bila je neka mozda 17.sec napada. Odmah je zavrsio na klupi!

Drugo, ja nisam nigde napisao da je otkinuo kako je odigrao vec da je jos jednom nekoliko puta pokazao kako lagano moze da probije prvu liniju i stvori visak sto nam u igri fali itekako cele sezone! Tim njegovim ulazim se otvara mogucnost vracanja lopte spoljnoj liniji i bolji i brzi protok lopte!
Ima slobodu u igri kod Duleta da zavrsava napade i uglavnom je promasivao a veceras je ubacio u zadnjoj sekundi napada a drugi put na kraju 3/4!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Zaista ne bih voleo da resavamo sudbinu u poslednjem kolu protiv Solnoka, da nam to bude utakmica biti ili ne biti.
Prvo zbog ogromnog pritiska, drugo jer Solnok igra sve bolje. Doveli su neka pojacanja, znaju da odigraju dobro i na strani, a na sve to treba dodati da ce oni biti totalno rastereceni, bez imperativa.

Zato trebamo da postavimo utakmicu u Skoplju kao kljucnu i da se vec tu "slavi" prolaz na F4.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Mislim da je Gagić večeras mnogo više zaslužio da se o njemu piše u superlativima, jer je odigrao jednu sjajnu utakmicu, bio je taj tas na vagi pod koševima gde smo odneli odlučujuću pobedu. Ne bih koristio priliku da izdvajam neke igrače koji su postali forumaški talenti, a da to nisu pokazali na terenu(Predrag Saša Danilović).
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Zaista ne bih voleo da resavamo sudbinu u poslednjem kolu protiv Solnoka, da nam to bude utakmica biti ili ne biti...

...Zato trebamo da postavimo utakmicu u Skoplju kao kljucnu i da se vec tu "slavi" prolaz na F4.
Pobeda u Skoplju će predstavljati i teoretski obezbeđen F4 samo ako dva dana ranije Radnički pukne u Splitu...to je tako zato što mutant i Budućnost igraju posle naše utakmice, barem po sadašnjem stanju stvari...

A ako Radnički dobije u Splitu, mi onda čak MORAMO da dobijemo u Skoplju da ne bi odmah posle naše utakmice morali da gledamo u govnavo dvorište govnavog mutanta koji je spreman na svakakve govnarije...

Mi u svakom slučaju moramo ispred sebe da gledamo u poslednja 2 kola tako da "računamo unapred" da će mutant pustiti i Budućnost i Radnički (pogotovo ako ga popuše sutra)...tako je najbolje za nas jer znamo s kim imamo posla...
 
Последња измена:

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Lepo vece u Pioniru, sve karte su rasprodate (ja kad sam stigao oko pola 5 ispred hale sam cuo tapkarose kako zavaljuju karte za lepe pare).
Nadam se da smo veceras dobili centra u Gagicu i Milutinovu, Musli nista nije napredovao ove sezone.
Gordic isto u velikom grcu.
Raduje solidna partija Vestermana i par bravura Bogdanovica.
Inace Misa objasnio na poluvremenu, koliko je to pozitivan lik, sigurno jedna od najvecih legendi naseg SD!

P.S. jel zna neko ko su oni Kinezi u zutim jaknama iz partera, da nisu dosli da uloze u klub neku kintu? :D
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Posle duzeg vremena se radujemo nasem Partizanu,koji je odigrao odlicnu utakmicu,bio vladar na terenu.Pokazala se opet ta hemija,koja ubija protivnike,i daje nam za pravo da verujemo da cemo uci u f4.:napred Partizan
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
@JeNeA

Ja sam uveren da sa pobedom u Skoplju smo i teoretski obezbedili F4. Da li ce to biti odmah posle utakmice ili 2 sata kasnije, ne znam. Ali mislim da bi trebala da se dogodi teska govnarija pa da Buducnost dobije mutanta. Mislim da pre svega njihovi igraci nisu spremni toliko daleko da idu, pogotovo sto se oni nadaju prvom mestu.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Stvari su se za dve utakmice okrenule za 180 stepeni....U kakvim smo govnima bili posle poraza od Olimpije, a pogledajte gde smo sada. Okrenuti smo ka pravom putu i nadam se da vise nece biti tih okretanja za 180 stepeni. Svaka cast celoj ekipi , ali moram da istaknem Lovernja koji nagovestava da ce sledece sezone biti jedan od jacih centara Evrope. Kako covek igra , to je za svaku pohvalu. Bas smo uboli sa ovim pojacanjem. Fenomenalna evroligaska atmosfera u Pioniru. Au , koliko se lakse dise. Ali , ne bi trebalo da ispustimo trece mesto iz razloga ako se potrefi da Buducnost bude treca a mi cetvrti , onda nam sam plasman na F4 ne garantuje Evroligu. Zapravo ni obrunta situacija , mi treci oni cetvrti , ne garantuje Evroligu. Najbolje bi bilo kada bi se na F4 nasli mi i Radnicki.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Osim pobede, najjači utisak, pun Pionir!

Igra, kad krenemo da analiziramo igru, nije bila baš sjajna, ali kad se setimo da smo igrali protiv ekipe koja je na 1. mestu od 1.kola, onda shvatimo koliko je ova pobeda velika. Velika pobeda, danas smo na pola koraka od F4, koji nam se pre 8-9 dana činio izgubljenim.
Ja sam se već oprostio i digao ruke. Tako da me ovo čini jako srećnim.

Bogdanov ulaz na kraju 3.četvrtine i koš faul. Svršio sam. Pa jebo mamu, to čekam 100 godina da vidim bre!

I najnegativniji utisak opet Gordić. Najbezmudiji plej koji je ikada nosio dres Partizana. Ona scena kad je krenuo na ulaz i sklonio sve, otvoreno mu polaganje, i lik se usere i ne šutne... Šta reći. Lik je potpuno zalutao kod nas i nadam se da neće igrati u domaćoj ligi. Ubeđen sam da bi Miljenović bolje iskoristio te minute onako ziljav.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Мало касније пишем, па немам ништа ново везано за вечерашњу утакмицу да кажем. Али одиграли смо изнад свих очекивања. Да не кажем рутински против једне изузетно, изузетно квалитетне екипе. Били тачни када је било најпотребније, погађали битне шутеве, једноставно сазревамо, брже него што смо мислили и у правом тренутку.
Што се Ф4 тиче, ствари се развијају готово идеално, победа у Скопљу за мирноћу и да нас брига шта други раде...
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Samo jedna reč: SAMOPOUZDANJE!!!

Dokaz koliko je bila značajna pobeda u Zagrebu. Gagić šutira i pogađa dva puta, skoro sa kapice? Vaaaaažiiii... Lovernj bez problema pokušava za 3 u 2. četvrtini? Bogdan pravi veleslalom i deli rampe, iako i dalje kraičkom oka konstantno gleda u Duleta? Ovo je bilo nezamislivo do pre 2 nedelje. Nadam se da ćemo nastaviti u tom tempu.

Ovo večeras nije bila nešto bolja partija od prethodnih, ali se videla energija, naboj, ideja. Momci su se opustili, a ipak se borili kao lavovi. Meni je to najbitnije.

Skoplje nikako nije unapred obezbeđena pobeda, ali ako ostanemo ``budni`` kao večeras, imamo odlične šanse. :napred Partizan
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.083
Reaction score
8.425
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
@JeNeA

Ja sam uveren da sa pobedom u Skoplju smo i teoretski obezbedili F4. Da li ce to biti odmah posle utakmice ili 2 sata kasnije, ne znam. Ali mislim da bi trebala da se dogodi teska govnarija pa da Buducnost dobije mutanta. Mislim da pre svega njihovi igraci nisu spremni toliko daleko da idu, pogotovo sto se oni nadaju prvom mestu.

Cekajte ja ne kapiram. MI ako dobijemo obe utakmice do kraja, sta nas briga hoce li cigani pustiti buducnost i radnicki? Mi smo bolju i od radnickog i od buducnsti...ili ja gresim i ne gleda se medjusobni skor? :confused
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top