Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
veoma bitna pobeda,koja nakon pocetnog vodjstva gostiju nijednog trenutka nije dolazila u pitanje :clap

gagic sasvim solidan,imao par lepih suteva sa poludistance koje je pogodio (3 komada) i vec sada polako postaje vazniji sraf od muslija.lovrenj takodje veoma solidan,pogotovo na skoku i "zidanju" ispod kosa.jednom je opalio za 3,ali nekako je stegnut pri sutu,nadam se da ce se opustiti posto je u valensiji sasvim solidno sutirao.
berta standardno reseta,popravio je dosta ball handling i verujem da ce jos vise poraditi na ulazu i time obogatiti napacku igru.

gordic iako po poenima i ukupnoj statistici nije bio los,uzivo je to izgledalo totalno suprotno.svaki napad sa njim je do kraja,zavrsava se u zadnjim sekundama nekim nerezonskim sutevima ili prodatim loptama :banghead stvarno mi nije jasno da ne moze da postavi jedan organizovan napad koji ce se zavrsiti sutem iz izradjene pozicije ili ulazom,nebitno...

misa tubmas je imao svoj performans na poluvremenu,ljubio je sve zive,a na DV se obesio i skroz ga izbalavio :buhaha inace,bas se opusti,vise ne izlazi kad dodju igraci nego se setka kao neki tetreb,a na kraju se presvlacio na nasoj klupi :D

idemo dalje,sledeci je MZt,iskreno se nadam da smo se stabilovali i da ce svaka naredna utakmica biti odradjena lakse i bolje nego predhodna.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Bravo , bravo... Na pocetku nije izgledalo da ce biti ovako rutinski :) Raduje sto ovaj put nismo dozvolili protivniku da se prikljuci rezultatski!
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Upravo to "unutrasnji mir" se vratio,kad vidis da dobijamo protiv prvoplasirane ekipe i pre nego sto je kraj,to je trebalo ovom timu.
Sada samo pametno,sa ovim vetrom u ledja dobiti ove dve utakmice.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Evo i ja da se upisem posle ove lepe veceri u Pioniru!
Svaka cast svima pocev od publike pa sve do igraca.Odigrali su sasvim zadovoljavajuce i iz aviona se vidi da je samopouzdanje skocilo na sasvim solidan nivo.Borolili su se,u odbrani je prstalo,u napadu su vidjeni neki novi momenti...Svima nam je laknulo.
Po njihovom radovanju posle nekih poena i posle tekme vidi se da im je bas stalo i da su bas dobri medjusobno(moj licni utisak).
Jedino sto u celoj prici fali da bude idealno su centar i plej,al necemo sad o tome...
Misa je izdominirao u poluvremenu,a i ne smrdi ko nekada :D
Aj laku noc ljudi,konacno da odem spokojan u krevet
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
misa tumbas na poluvremenu zakuvao, kralj je mnogo ga gotivim.

legenda definitivno, nego imao lose sutersko vece, to je za brigu :D salu na stranu, lepo vece ,lepa nedelja za nama ...i svim snagama jos vise i jos bolje !!!:napred Partizan
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
BFBQ3tiCEAESzSB.jpg:large


hmmm, zanimljivo :D
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
kad je ovakvo raspolozenje, manje-vise u cijeloj ekipi, brzo ce se i gordic i musli osevapiti! realno bez doprinosa dvojice pomenutih, tesko cemo do prstena... a sto se tice cakija, on i dalje moze da nastavi svirati kurcu :D ne mislim da je on los igrac, vec da smo na toj poziciji najbolje popunjeni.

danas sam uzivao gledajuci nase!

spejs ne kontam, ko je na slici??? :D
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
na slici je Vasa Micic,kako stvaris stoje trenutno jedan od buducih asova,i ako bog da crno belih buducih asova...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
A i jedan bivsi igrac is showing us some love :D
Milan Dozet ‏@DozetM
Sjajna atmosfera večeras u Pioniru.Bilo je predivno igrati.
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
aha, aj lajk diz :D s njim i leom ima da karamo cijelu evroligu! eto, samo jos ako bi ikako bilo moguce da dodje prije f4, da ne gledamo u karte hoce li se vise gordic probuditi iz zimskog sna :D
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Cestitke momcima na vecerasnjoj pobedi, kakvo vece provilegija je veceras bila biti u Pioniru...

Ali utisak veceri svakako navijaci u prepunom Pioniru ovoliko ljudi je do sada dolazilo samo na Evroligu SVAKA CAST najaci kada je to naj potrebnije!!!... napokon 7500 ljudi, ovo je mozda i pri put od kada se igra ABA liga!!!...
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
A i jedan bivsi igrac is showing us some love :D
Milan Dozet ‏@DozetM
Sjajna atmosfera večeras u Pioniru.Bilo je predivno igrati.
MA dozet je kralj, ne mogu naci sad tu sliku a uvjeren sam da je ovde bila sa njim i sa Vardom(kumovi) piju pive na trotoaru. :D

Nama ce kljuc biti da se jadan od dvojca gordic musli razigra(gordic vise potreban) do kraja da bi mogli uzeti F4.Da ne strijepimo vec da se prosetamo po f4.
Imam neki osjecaj da gordic ima neku zelju da se pokaze i ono sto u datom trenutku radi ispadne katastrofalno.
Meni je ova +/- fascinantna,znam da se u NBA koristi i sve to ali gordic koji je na terenu izgledao kao muva bez glave u nekim situacijama ima +17.. :D
nevjerovatno.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Kada je Varda bio kod Tegija Dozet je na tviteru napavio konkurs za pitanja koja ce da mu postavlja :D Ono pitanje : "Kad ste se prvi put obrijali, i kako su ostala deca u vrticu reagovala na to :D" je njegovo :D
 

Gastarbajter

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
143
Reaction score
5
Локација
Osterajh
Imam osecaj da su se mutanti sad odsekli. Ako pobedimo u Skoplju i Madjare, pregazicemo ih u polufinalu.

Sta su ti dve pobede, celu sezonu kidanje zivaca, a sad ne mogu da docekam sledecu tekmu. Cak sam ubedjen da cemo MZT minimum sa 10 razlike da dobijemo.

INSTITUCIJA BRE!!!!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.947
Локација
NBG
Masinerija se polako sklapa. Ne moze nista preko noci iako bi to mnogi hteli. Najveci plus je sto ima jos mnogo prostora za napredak. Cak mislim da smo u prve tri cetrvtine bolje branili sut za 3 poena nego ranije. Samo se Brkic itrgo kontroli.

Misa mora jos da trenira.

Znam na koju situaciju mislis, ja na nju nisam mislio. Sa pravom je tada otisao na klupu (mada je i to pitanje jer mi nismo odigrali kontru ljudski 3 puta sve ukupno od starta sezone i kad se pozuri sa dodavanjima napred uglavnom se gresi...)
MIslim na jedan sut iz prvog poluvremena. Bio je bzvz napad, nismo znali sta cemo i on sutnuo, bila je neka mozda 17.sec napada. Odmah je zavrsio na klupi!

Tada je leteo jer u situaciji pre toga u odbrani je bio poslat po burek i bio je veoma statican. Srecom posle se koliko toliko popravio.

Pored Vlade Jovanovica utakmici je prisustvovao i Aleksandar Dzikic cini mi se nikada krupniji koliko sada.

Uskoro kacim kompletnu KZS sa izjavom Zofrija i Duleta.

Momci ili tacnije klinci su me kupili onom emocijom i energijom sto na terenu sto na slavlju, Iako su dosta zeleni postaju mi polako omiljeni.
 
Последња измена:

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Momci ili tacnije klinci su me kupili onom emocijom i energijom sto na terenu sto na slavljaju, Iako su dosta zeleni postaju mi polako omiljeni.

Iako su se uvijek trudili i davali sve od sebe, u posljednjih mjesec dana (čak i u onoj utakmici protiv Olimpije pu pu) vidi se da se konačno stvara neka hemija, nešto što su ranije ekipe "dobijale" najkasnije do januara.

Dobri su klinci. Kao što rekoh već toliko puta - biće to sve kako treba.

Još da se Musli probudi za Final 4 i odlično. :wink:
 

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Ne slažem se sa ovim, pomalo džibersko mi je bilo njegovo ponašanje i radovanje kad je kao svirao violinu ili šta već... Isto protiv Olimpije, promašio zicer, Dule ga vadi iz igre on kreće da se ponaša totalno neartikulisano na klupi, ne mogu ljudi oko njega da ga obuzdaju. Ne treba nam Štimac ili Petard Popović, mora da se koriguje tu malo, dres Partizana nalaže dostojanstveno ponašanje.
Када је промашио тај зицер, неки људи у хали су му звиждали. Имао је доста лошу утакмицу и видело се колико је био љут сам на себе, посебно после тог промашаја, а не зато што је изашао из игре. Дечко има 21 годину, таква реакција је сасвим нормална. Ти ако си/би са толико година реаговао другачије, свака теби част... И не видим ни један разлог зашто би се било која његова реакција синоћ могла назвати џиберском.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Najbitnije je da odemo na F4, najbolje sa obe pobede do kraja, a to bi značilo sigurno 3. mesto, mada...
Mada...zapravo 3. mesto nama onda nije sigurno, ono nam je samo "skoro sigurno" ovog sekunda...:D

Ima jedna "luda" kombinacija (koja danas može da opstane, ili da nestane):

24. kolo: Široki - fmp 1
25. kolo: fmp - Budućnost 2 (al' da bude minimum 4 razlike za Budućnost)
26. kolo: lajonsi - fmp 1; Budućnost - Olimpija 1

Izračunajte ko bi onda bio 2. na tabeli...:D

P.S.
A ako bi i lajonsi dobili obe do kraja, znači ne samo fmp u poslednjem kolu nego pre toga i Split, onda bi Budućnost pobedom od 9 i više razlike u Pioniru opet "tog nekog istog" :)D) poslala na to 2. mesto na tabeli...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top