Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Profesore, znas li sta mene najvise nervira...?

Najvise me nervira sledeca stvar, nisam navikao da budem foteljas i da iz usrane fotelje komentarisem i pametujem, prognoziram, itd itd...
Tako da sam sebe trenutno ne smatram ozbiljnim sagovornikom...

I ta se prica ne odrazava samo na kosarktu, nego i na fudbal, od kada znam za sebe uvek sam bio u centru zbivnja , zajedno sa mojom ekipom nikada nam nije palo na pamet da se okoristimo o Partizan, nasa i jedina zvezda vodilja je uvek bila samo Partizan i ljubav prema klubu,nikada od kada postojimo nismo koristili Partizan za promociju , bilo kakvu korist (naprotiv ) u mnogo cemu smo bili i ostali naivni i toga sam bio svestan i tada , a pogotovo sam svestan sada.., i na to sam ponosan....

Bili smo uvek mala marginalna grupa koja se ne pita mnogo , samo sto ja ne mogu da se pretvorim u beskicmenjaka, ne dozvoljava mi moj organizam..., i zbog toga sam rekao sebi dosta , ne pripadas vise ovome sto se danas naziva jugom i Grobarima i nimalo se ne slazem sa time sto zastava Grobari Vukovar i dalje obitava na jugu, ali bez obzira sto sam ja jedan od glavnih tvoraca te ekipe i te zastave i svega toga sto ima veze sa tom pricom, jednostavno sam se povukao i rekao radite sta hocete...

Sada sam u iskrenoj dilemi da li da odem danas u Laktase ili u nedelju u Pazar, jebes mi sve koliko god se ja trudio da budem ravnodusan, neki Grobarski crv u meni me jebe i rastura , besan sam na sve, iskreno besan, do stadiuma da bi ujedao...


A vuce me i dalje da se ne lazemo, evo i sada se lomim da li da odem u Laktase, Novi Pazar je nekako idealno gostovanje za mene ali hoce li na kraju prevladari razum ili nesto drugo viecemo...


IZMENA; Profuljao sam temu, brisite ili premestajte u adekvatnu, mada tesko da cete pronaci takvu na forumu..., nekako bi bila najbolja sledeca tema ,imaginarna...

"Navijamo za Partizan, ne zanimaju nas price, akcije, trendovi, zanima nas samo teren, parket i pristup, potpuni smo pankeri, prevazidjeni romanticari, jos uvek verujemo u privrzenost klupskim bojama , i zrtvovanje zarad ideala koji nazivamo Crno-beli tim"
 
Последња измена од уредника:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Osećam se delom INSTITUCIJE, upravo doručkujem sa nekima koji je čine, pa krajnje srpski (totalno nekulturno) paralelno kucam masnim prstima...:D
...Тачно сам знао да је одредница "ИНСТИТУЦИЈА" одвећ јака за Докторов "аскетски" систем вредности и вероватно да је као и у свему осталом опет у праву, али ипак морам да устанем у одбрану употребе таквог ословљавања, прво зато што је јасно да су нас протекле године и све што се током њих дешавало учинило другачијим од осталих око нас, па се та различитост мора некакво и назвати, а друго што да држимо Мерцедеса у гаражи, кад већ може у дворишту па да се види из комшилука.(Будимо Срби иако смо Гробари):D
То што се не додаје "спортска" је просто зато што "Мерџа" већ све објашњава и одређује сам по себи, па није нужно улазити у неке додатне елаборације. А и да се комшилук не би непотребно збуњивао.:D...
:respect :šal :celebrate
Ono moje "BRE" uz "INSTITUCIJA" je bilo zbog bolda! :D

Hajde večeras da se jebe majka džulovima..."Štofa" za to imamo, podrška u hali neće izostati (biće nas ko kusih pasa), hajde pa da se slavi još jedan veliki uspeh...
...A vuce me i dalje da se ne lazemo, evo i sada se lomim da li da odem u Laktase...
Diži dupe, još jedan kusi crno-beli pas je uvek potreban!
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
I ja nadjoh kartu tj nabavljena mi je nekako ,sunce ti jebem sreci nikad kraja... danas samo gaziti crve raspale u odbrani da prsti i nece znati sta ih je snaslo,i te price o njihovoj rasterecenosti mislim da ne pije vodu jer su se usrali ko niko...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Hofe:respect:respect:respect

Elem, nisam se zbog toga oglasio. Jebem ti i ABA ligu i limenke i ovaj mec, kad ja nisam spavao celu noc, tj kao na iglama. Sanjam neke debilne snove, budim se sve vreme, glava me boli. Zaspao u pola 4, a do 10 sam se sam probudio jedno 20x. Fakticki, nista nisam spavao, tako da bi im bolje bilo da mi ne useru dan:D
Nadam se da cemo ih veceras bas prebiti, da ih im od pocetka stavimo do znanja da nemaju sta da traze. Jako, cvrsto, pametno i sa mudima i nema zime.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.469
Reaction score
41.166
Локација
Žrnov
Jebem ti i krečenje i sve :banghead:

Sva sreća pa je i majstor Grobar inače bi verovatno već leteo sa merdevina :D
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
"Navijamo za Partizan, ne zanimaju nas price, akcije, trendovi, zanima nas samo teren, parket i pristup, potpuni smo pankeri, prevazidjeni romanticari, jos uvek verujemo u privrzenost klupskim bojama , i zrtvovanje zarad ideala koji nazivamo Crno-beli tim"

Al si se raspisao crni doktore, nisam pročitao sve, dugački su ti postovi, a i nemam živaca sada da čitam analize ma koliko one tačne bile. Ali za ovo napisano :respect :clap baš si ga sročio 'nako kako treba

Ajmooooooooooo klinci, samo jako večeras, u meso :pfc:


http://www.youtube.com/watch?v=VZrfCUGsE_M
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Дошо је и тај дан, а надам се и искрено верујем да ћемо наставак песме да певамо вечерас. :)

Знамо сви на шта су говна спремна да иду, само храбро и то је то.

Срећно момци вечерас!
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Ja se veceras uzdam u Bertansa, Lovernja i Milosavljevica, ukoliko oni odigraju kako znaju eto titule.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Nisam video da je neko to napisao, ali podatak za neverovati. Hemonds i Edvards ukupan indeks 51, a ukupan indeks celog tima ukljucujuci njih dvojicu 50:D
 

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
izgleda da ce smrdljivi RTS da prenosi.
Lepa vest za one koji se muce sa strimovima.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Ocekujte da pocne da pada led, RTS prenosi :pop

Rastereceno na autsajdere, mudato od prvog do poslednjeg minuta i uspeh nece izostati. Decaci su skinuli mrak nedavno u Pioniru, sad to vec treba da predje u lepu naviku :D:
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Финална утакмица завршног турнира Јадранске лиге у Лакташима игра се вечерас од 20.30. Директан пренос је на нашем Првом програму.

РТС - званични сајт
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Jel postoji aplikacija za android preko koje mogu da gledam rts online? Nista ne mogu da izguglam...
Momci srecno veceras... da grizete... znate vi kako!
 

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
ne znam koju verziju androida imas. Meni na ICS sasvim lepo radi i onaj radius vektor strim
http://tvsvuda.vektor.net/televizija/rts-1-uzivo

on je i pouzdan, jer ne koci kao ostali

edit:


Referees: Belosevic Ilija, Dozai Srdjan, Herceg Sinisa.
 
Последња измена:

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
A tek Dozai...Picka mutantska.

Mada isto nam dodje ko god da je delegiran, sve su to govna, pocevsi od Pukla koji nam je u Pioniru ukrao pobedu zajedno sa gore navedenim isprtkom.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Lepe vesti iz RTS-a. Samo da ne daju Dendi da prenosi.

Sad sam odgledao zavrsnicu prvog polufinalnog susreta, i ako budi igrali kao pre dva dana ja se za pobedu ne brinem. I ne mogu se oteti utisku da je Radnicki namerno prokockao veliku prednost pred kraj.

No, samo da mi odigramo muski, a rezultat ce doci.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Pa jbg, ja sam ocekivao trojku vucic/covic/djilas...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top