Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Ајмо момци да побиједимо вечерас да обезбиједимо ЕЛ,па нека они чекају расплете других лига. Највише данас очекујем од Ловерња,Драгана поготово у одбрани,и наравно од капитена највише.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Siguran sam u pobedu veceras, momci ulepsajte nam naredne dane. Jedva cekam da nabijem svim ciganima na nos ovu titulu. Ako pak izgubimo mislim da necu nedelju dana izaci iz kuce...
Musli resava trojkom na 0.6 do kraja.
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
Na nas je kvota u svetskim kladionicama u pruilicnom padu, sa 1,85-2,00 na 1.60
oni koji prate kladionicu, znaju da je u kupu bila, cini mi se,1,3-1,4 na cigane, a preko 3,0 nas
Ne mora nista da znaci, ali...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Ja od ovog nista ne ocekujem tako da se necu puno ni razocarati niti posle tekme drviti ovde i psovati. Sve sto se desi suprotno ODLICNO i vise od toga.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Samo da pozelim nasima srecu i da im kazem da od njih samo trazimo i ocekujemo borbu do kraja i da im porucim jos ovo : Grobari veruju u vas !!!

Napred Partizan !!!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
samo snazna odbrana i udri u meso!
i da iskoristimo to sto smo SIGURNO jedno 100 puta rastereceniji od njih...oni su bre ceo svoj "projekat" usmerili ka ovom jednom mecu, ka ovih 40 minuta! garantujem da umiru od treme i skoro pa sam siguran da nece imati veliku sigurnost u rukama!
 

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
Izgleda da su promenili sudije, na terenu su Belosevic, Pukl i Boltauzer
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Момци само дајте све од себе и изгините на терену , а верујем да онда можемо и до победе ! АЈМО ЦРНО БЕЛИ по још један трофеј ! Срећно ...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.469
Reaction score
41.167
Локација
Žrnov
HO-ĆE-MO PO-BE-DU, HO-ĆE-MO PO-BE-DU, HO-ĆE-MO PO-BE-DU!!!!!

A vi momci samo opušteno i rasterećeno :D
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Od nas zavisi, ako budemo na nivou nemaju sanse... Ajmo da vratimo ono sto nam pripada!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Само опуштено и растерећено к'о Јасмина после кречења.:D
 

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
Imam neki osecaj da ce Bogdan da pokida, 20poena.
Ajd srecno, uzivajte ljudi, ovo su utakmice koje cekamo cele sezone, vidimo se za par sati ovde, nadam se u dobrom raspolozenju :)

Do pobede :BB
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
Samo da nam se ne odlepe na pocetku,pa da moramo celu tekmu da jurimo rezultat. Ocekujem mnogo veceras od Bogdana i Gagica,ne znam sto,ali mislim da ce njih dvojica odluciti utakmicu. Ne mogu da docekam jos 45 minuta, ubi me iscekivanje :D
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
"Da li Partizan pobedio ili ne, ubicu se od alkohola veceras..."
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top