Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ne bih da komentarisem igru, ima ovde ljudi koji su mnogo bolji poznavaoci. Cestitao bih momcima na pobedi i borbenosti. Samo bih naglasio da mi je toplo oko srca kad udjem na bilo koji portal a kompleksasi kevcu li kevcu, na Duleta, na navijace, na sudije, i neka, pregazice Parni valjak sve redom i ove sezone.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
I mene je Bogdan oduševio. Novi Danilović.
Možda je Gašić uradio dobru stvar, kada je pred kraj uveo Anđušića i Đekića, bolje šutere od Gordona i Westermana. Baš su njih dvojica pogodili po trojku. Da se razumemo,teško da bi Dule u tom trenutku uradio takve izmene.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
svaka cast na pobedi ...IDEMOOO Grobariii:)...

u Pioniru ludilo!
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Nismo mogli pozeleti bolju prvu utakmicu za ovako mlad tim. Tu se stice iskustvo, sve ovo sto su veceras prosli dalo im je samopouzdanje samo tako. Dali smo 81 poen a nismo mogli vola da ubodemo, da je uslo nesto spolja dobili bi lagano. Utisci:
Tomas jako zrelo igra ali sut nula, svaka mu cast na zalaganju ali ja bi da mi dovedemo nekog sa poenima ako je moguce,
Gagic mora da se pazi faulova - kad to sredi bice veliko pojacanje.
Bogdanovic moj novi miljenik, fantastican u odbrani, napaljen celu utakmicu, uopste ga nisu poremetili promasaji, taj ce na nekoj sledecoj utakmici da natrpa nekog samo tako, isto vazi i za Lea.
Gordon luta, Musli dobar, Dule:respect, to je ono sto nam je falilo.
I da, mozda je Andjusic mogao ranije u igru kad su nas ubijali zonom.
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
probijen je led sto je najbitnije!
urodilo plodom duletovo kurcenje, publika precerala sa ubacivanjem predmeta na teren..al ce zato limenke da plate ceh u dalmaciji :D

svaka cast svim momcima na borbi!!! nekako smo bili u grcu cijelo vrijeme dok su zadrani odigrali skroz rastereceno i vjerovatno bili inspirisani atmosferom u pioniru.

bogdan mnogo dobar u odbrani, musli izdominiro u zadnjoj cetvrtini! leo na debiju pogubljen.. gordonu ce jos vremena trebati da se privikne na ovaj stil kosarke. ne treba zaboraviti da smo igrali bez naseg kapitena.
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Tomas i Gordon lokomotive Tomasa i prijatelja.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
?

Dule je ono sto nam je falilo dve godine. Jeb`o mater, ako nije namerno zaradio iskljucenje.

Ne bih da se mesam u strucna pitanja, ali svi isto gledamo na jednu stvar - ovom Partizanu jebeno fali Dusan Kecman. Ne mogu da verujem da tako nije mislio strucni stab. Ili mozda ima nesto sto mi ne znamo.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Уф мучење јако тешко ! Дуле врло паметан потез задобио искључење, публика подивљала и носила ове младе момке до победе. Јако важна победа за нас на старту сезоне и то је оно што је најважније. Биће ово много боље, мора да буде ! Јако сам задовољан са Муслијем и Томасом ! Не знам шта би Богдану у нападу није могао ништа да погоди док је одбрану одиграо одлично. Све у свему победа идемо даље ...
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Aauu kakva utakmicaaa :D
Vrlo vazna pobeda na startu sezone,mnogo ce nam znaciti na psiholoskom planu.

Ove sezone igramo sa svih 12 igraca , sto do sada nije bio slucaj , uvek smo igrali sa 8-9 igraca(ostali samo popunjavali broj) a ove igramo sa svih 12 , zato ce mo imati probleme kako za sve napraviti minute a da nedodje do "gusenja" igraca....

Bertans i Andjusic (2 reprezentativca) su imali bas malu minutazu , oni su veliki talenti, nije im prva sezona kod nas ocekujem da vise igraju , jer ne mogu da dodju do izrazaja bas Bertans samo 1 poen, a jos kad se vrati Lucic :eek:

Gordon dosta deluje pogubljeno u napadu :roll:
Westerman bas los veceras,nadam se da je samo los dan (mada zadnje 2 utakmicama na pripremama isto bio los)
Tomas je brz kao metak :eek: Mora vise da je koristi u probijanju, da ide pod kos na polaganje...kao sto to radi Bo MCcalleb...

Idemo dalje, iz utakmice u utakmice bicemo bolji , al plasim se neiskustva ekipe :napred Partizan
Ocekujem laku utakmicu sa Krkom..

EDIT : Ove sezone kako je krenulo vise ce Gasic voditi ekipu :D
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Polaganje Tomasu nije jaca strana, nema sanse da bude novi Bo. Da, treba da probija, ali onda da asistira, kao u prvom poluvremenu, kad je to uradio lepo par puta. Sve u svemu, dobra njegova utakmica!
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jako zajebano! Dobili smo na tehničku i pritisak publike.

Rezime, neću da filozofiram previše! Crni plej nam je tanak, fali nam "superstar"! Fali nam i Kecman. U Evroligi nemamo nikakvih šansi, sviđalo se to vama ili ne.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
Evo vratili se .... uh, ala je bilo gusto...

Prvo, Musli je bio pogubljen celu utakmicu, i tek to na kraju je uspeo da sastavi i da odigra na nekom pristojnom nivou...

Više su se utronjali naši igrači od sopstvene publike, nego ustaše...Pogledajte ko je dobio utakmicu, odnosno koji igrači su u ključnim momentima u 4/4 bili na parketu? Anđušić, Milosavljević, Đekić (kako mu je onaj "kamen s ramena" ušao u koš, bog sveti zna :D) - igrači koji su navikli na publiku ....

Što se mene tiče, Tori Tomas - igrač utakmice, zbog svoje borbenosti i tuče....

Moram priznati - DV je tehničkom i isključenjem dobio utakmicu... suđenje je bilo katastrofalno, i sudije su krive zbog prekida, što naravno ne amnestira onu pičkicu ustašku koja je odmah mahnula igračima da pobegnu u tunel...

Highlight večeri br. 1 - Grba neposredno pre prekida kidiše na sudiju :D

Highlight večeri br. 2 - Grba nakon završetka utakmice kidiše na sudiju :respect:
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
gordon me bas razocarao ... nista nije uradio

tomas dosadan u odbrani ko komarac :) volim takve igrace ... ima dribling. On treba samo da probije i baci loptu na obruc a centri to da kucaju. Al sad nema marica veselog i roberca.

nije mi jasno sto dule nije probao sa andjusicem ranije

niko trojku ne moze da dobaci :) unistavaju ih na treninge ... docice to na svoje ...
najebali smo ove godine ... samo da se uvucemo u el za sledecu i bice bolje
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Pre svega da se sutiramo u dupe nakon ove pobede.Pobeda na silu,na iskljucenje,na buku.....

Nema potrebe da kazem da smo bili ocajni,u nekim trenucima zabrinjavajuci.

Sut ocajan,nismo obruc mogli da pogodimo,a bilo je 10 er-bolova,a Vesterman jedva do kapice dobaci sa trojke.

Centarska linija deluje fino,tu kad se uigramo ,gazicemo.

Dve stvari su se videle.

Djekic je zalutao u ovom timu,ima samo sut a boji se da sutne kad se lomi a onaj corak mu ne racunam.Definitivno vec vidjeno od njega,ne zasluzuje 12.

Tomas pokazao da je daleko od pravog pleja.Ulaz amaterski,sut i mehanika sutna neozbiljni.
Jeste dao je ona dva prodora,one kao dve ,,la bombice'' da ih tako nazovem ali bio je potpuno sam,odbrana Zadra se raspala i ono bi svako ko iole zna sta sa basketarom dao.

Gubio se sa Gordonom koji je bio sav i sam pogubljen na terenu,izmasao se takodje lepo,jednostavno vi vidite po njemu da je on daleko od neke prevage.Nije za Partizan.
Posle ovog meca mi je tek nejasno da nema mesta za Miljena.

Takodje Andjusic i Bertans moraju igrati duze i sutirati vise,oni su suteri,ne mogu oni da igraju 6-7 minuta i da sutnu 2-3 puta,to nema efekta ni na mecu ni na duze staze.

Sve u svemu,zivi smo,idemo dalje,bice gusta sezona,pakao,iako imamo problema jedva cekam nastavak.
Gasic gotivan lik :D
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Ух, добро се заврши на крају а био сам почео да се озбиљно бринем за исход утакмице. Очекивао сам лагану побједу, с обзиром да су дошли доста ослабљени, али ко зна због чега је ово добро:D

Мислим да од овога тима можемо да очекујемо и да кикснемо од неког доста неочекивано, као што смо могли вечерас, али мислим и да можемо да разбијемо и много јаке екипе.
Биће ово, без сумње, сезона са доста осцилација.

Да нам је остао Кецман, мислим да би били сасвим добра екипа и више од тога, овако се види да нам фали искуства.

Богдановић ме је одушевио у одбрани, још кад га крене шут биће убица. Можда и најталентованији играч у овом тиму. Ипак има "вишак" самопоуздања или безобразлука или нема кочницу, како год, пар пута је кренуо био да се испуцава кад га не иде из не баш сјајних позиција, али сигуран сам да ће му ДВ "порадити" на томе.

Долази ми друг на полувријеме, пита како игра Мусли и кажем, слабо, лош је, кад оно нас он спаси на крају. Имамо таленте на свим позицијама, али ови центарски морају што прије да "сазру".

Навијање одлично, бар ми се тако чини, можда и боље него прошле године на Евролиги у већини утакмица.


Све у свему, ја сам задовољан, идемо полако, млад је тим, па видјећемо докле ћемо стићи. Ја ћу бити задовољан са једним од прва два мјеста у овој лиги:D

:napred Partizan
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
За прву утакмицу у сезони - сасвим солидно издање. Убеђен сам да ће ова екипа још много напредовати. Рано је за било какву анализу и процену играча. Вечерас Мусли покидао, био је најбољи код нас. Задране је срао шут 3/4.

Навијање очајно до Дулетовог искључења, а онда...

На КЗШ-у сам задранима пожелео успех у следећој утакмици!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Било је коректно суђење,

Bilo je kriminalno suđenje i 1000% sam siguran da u pitanju nije bilo neznanje već čista tendencija jednog od sudija.Mislim da nam nije trebala ona idiotska situacija kada su gađani igrači Zadra i kada su neki pokušali da ulete na teren jer je to moglo da ima kontraefekat i da klub bude žestoko kažnje.Pritom,ne treba zaboraviti da ćemo mi tek "gostovati" kod njih.
Što se samog meča tiče najbitnije je da smo pobedili i da je ekipa pokazala karakter.
Neko moje viđenje pojedinaca:
Tomas- Dobra njegova utakmica,čini mi se da polako nalazi svoje mesto u timu.Imao je malo jaču minutažu nego što se očekuje.Bio je jedan od ključnih igrača u momentima kada se meč lomio i postigao je 6 (čini mi se) vezanih poena.

Milutinov- Očigledna trema,bez ikakvog učinka.Velika je stvar što uopšte dobija minute jer su to najbolje žrtvovani minuti.

Vesterman-Nešto slabija partija,moguće da je u pitanju posledica povrede.

Milosavljević-Njegova trojka je pokrenula našu veliku seriju.Do tada je bio uglavnom bezobasan.Selekcija pasova mu je veliki problem.

Bogdanović- Da ga je išao šut rekli bismo da je odigrao perfektno_Ovako "samo" odlično:clap

Gagić-Dobar,rano ušao u problem s ličnim greškama. Veoma je snažan i skočan i biće odličan igrač

Musli-U početku tragičan,očajno građenje,stalno je kasnio za pola koraka.U drugom poluvremenu odlična partija.Ima mnogo nedostataka ali ima i potencijala.Fizički jako dobro izgleda.

Čakarević-Odličan start,kasnije skoro da nije ni ulazio.

Đekić-Sem trojke ništa.

Gordon-Bori se ali pliva u odbrani i to mnogo.Biće on dobar ali će nas koštati živaca.

Anđušić-Kasno paljenje ali dovoljno za našu pobedu.Jako bitna trojka iz ćoška i pogođena bacanja su značajno doprinele pobedi.

Bertans-Slabo. Od njega očekujem da bude onaj pravi za nekih mesec dana.Nije prošao pripreme i još mu nije pronađena prava uloga u timu.Imao sam utisak kao da je juče došao u klub.

Idemo dalje,nek se spremi Krka.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.586
Ma bice puna hala 100%. Ja sam iskreno malo zabrinut jer smo mnogo mladi. Nadam se da ce biti pojacanja ukoliko se bude videlo da ne mozemo sa ovim sastavom da ispunimo ciljeve.

Mora sebe da citiram od juce iako nisam neko ko voli da se pravi pametan.

Zaista ne mogu da shvatim ovoliko podmladjivanje ekipe, Kecman je potreban itekako u ovakvim mecevima. Pa ovo su sve deca koja nam ove godine nece doneti puno radosti bez dvojice crnaca koji su azdaje. Tomas moze da bude samo drugi plej, on je jedan od losijih crnaca u zadnjih xy godina na poziciji jedan. Sto se tice Gordona ja zaista ne znam sta taj momak igra. Igra ledjima ne postoji, covek spava van linije 6,75 a nema sut za tri poena kao na primer Novica.

Mislim da je resenje jedan centar sa masom poput Edvardsa iz Igokeee, mi bez toga ne mozemo da igramo. Gagic, Musli i Milutinov su vrlo tanki sto se tice kilaze, bore se momci ali fali strvina pod kosem. Kad vam jedan Kastropil izdominira sta onda reci.

Svako gostovanje cemo puci u ovom sastavu, to odgovorno tvrdim. Verujem da ce klub preduzeti neke mere u narednom periodu.

Dobra poseta, kako je bilo jedno 45 minuta pre meca mogu reci da sam se zabrinuo koliko ce nas biti.
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
napokon utakmica u kojoj se uziva, a ne u kojoj vlada uspava publiku i igrace :clap....
dule je filozof, zna dobro nas mentalitet, pa je sam sebe iskljucijo :D...

vesterman: danas u napadu sigurno naj losiji, nadam se da ce biti bolje...u odbrani dosta agresivan...
djekic: nisam nista ni ocekivao, jedino ona trojka :eek:
musli: u prvom poluvremenu dosta los, kasnije naj bolji
gagic: moze on to mnogo bolje
cakarevic: prijatno me iznenadio,ali i netreba vise minuta da igra, ova uloga mu je bas prava
gordon: neznam sta da kazem,igra pod velikim grcom
tomas: sasvim dobro, vidi se napredak
sin dragan: toplo hladno,dobar u odbrani
bertans: razocarao me je, moze puno vise
andjusa: konstantno dobar

fali luce, ali bice to sve ok, samo kad bi se jos jedna 4-5 dovela...
samo bojim se, da u evroligi ove godine necemo puno uraditi, ali to i netreba da bude prioritet ove godine...:pfc:

uh zaboravi bogdana....bice to igracina i to velika
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top