Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.123
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Veceras krece Crno Bela familija ka 6-oj tituli u ABA ligi. Uz Duleta, nas Grobare, i srce kod nasih mladih igraca, ne sumnjam ove godine u nove velike pobijede i trofeje! SRECNO CRNO BELI!!!
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Nek nam je sa srecom pocetak sezone koju (cini mi se) svi nikad zeljnije iscekuju. Nek je sa srecom ovom mladom i talentovanom timu, koji ce nam mozda uzeti mnogo zivaca ove sezone, ali sam siguran da cemo mi biti ti koji ce se na kraju radovati. Pokazacemo da smo najbolji kad se to od nas najmanje ocekuje.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
A sada spektakl. Košarkaki klub Partizan kreće u novu sezonu sa jednim od najzinimljivijim timom u poslednje vreme. Golobradi momci bez limita. Svima onima kojima su bila dosadna domaća takmičenja prethodnih godina, imaće ove sezone uzbuđenja na pretek.
Očekuje nas nikad čudnije takmičenje u aba ligi, ako Maje dozvole videćemo ultra dramatičan rasplet ovog takmičenja. Kapiram da će sva predstojeća dešavanja sa klubom uspeti da prebrode oni navijači Partizana, koji ne vole klub samo kada pobeđuje i dominantno osvaja trofeje.
Puna podrška igračima, stručnom štabu i celom klubu.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ajmo Beograđani,nemojte se sramotiti i napunite već jednom taj PIONIR!!!
 

Denidonvito

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
59
Reaction score
1
На нама је да играчима и управи дамо подршку, на играчима је да се боре а све остало је у Божијим рукама.
Напред Партизан!!!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
aj BOZE pomozi da i ove sezone budemo najjaci klub u regionu
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.706
Локација
Može link za nas koji nismo u mogućnosti da dođemo u Bg na tekmu?
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.706
Локација
Hvala.

Kako sam čuo od komentatora, dvorana veoma solidno ispunjena, 5500 gledalaca i još pristižu, moguće da će biti skoro i puna dvorana.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
jel ima negde pbp, katastrofa strimovi, nemoze se ni 5 sekundi odgledati bez da secka... nadam se da neko snima utakmicu..
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
Nemam pojma kako je bilo pratio sam PBP.
Jebi bre sve redom picka im materina zajedno sa cigansturama sve zajedno.
I sve na kurac Partizan je sampion...
EDIT: pisalo mi je da je kraj a vidim da se rezultat menja i dalje.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Veoma vazna pobeda da se razbije startni grc,sve ostalo manje vazno.
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.638
Reaction score
971
Локација
Морава
Показали смо да иако смо млада екипа можемо да се вратимо у меч..
Дуле опет прекинуо њихову серију, трго нас и од тад крећемо нешто боље..
шут са дистанце :prekrsti ваљда ће бити боље..
Мусли :respect издоминирао, свака му част, биће он још бољи..

едит

онај црнац да је фрижидер бацио ушло би:pop
свака му част, да није било њега добили би много лакше..
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Zavrsi se ovo prvo kolo. Iako je tek prvo moze se reci slobodno da nam je ovo najgori mec u sezoni :D.
Bice dosta ovakvih meceva gde ce mlada ekipa izgubiti glavu i gde nece biti nekog starog iskusnog lisca (ko je reko Kecman?) da smiri i povede ekipu ali...tesko da cemo ikada vise do kraja sezone ovako lose sutirati spolja. tesko da ce Vesterman, Bogdan i Andjusic da imaju ovoliko air ball-ova.
Videlo se da je ekipa u grcu dosta, da li zbog prvog meca pred domacom publikom ne znam...ali evidentno je bilo da imaju i preveliku zelju i energiju koju nisu znali da kanalisu kako je trebalo i da su zbog prevelike zelje malo sagoreli. Bice to bolje vremenom!

Odlicno je sto je ovakav mec dosao odmah na samom startu jer se ocigledno neke stvai itekako vide i ne moze se na njih zmuriti.
1. Treba nam petica ako planiramo da igramo nesto vise u EL, po svaku cenu. Jednostavno bilo je dosta napada kada nismo znali sta cemo a inace tada spustamo loptu dole..toga vise nema. Cienjnica da smo ih slomili tek kad su im tri unutrasnja igraca dobila pet faulova dovoljno govori o nasoj unutrasnjoj liniji tokom utakmice i potvrdjuje ovo sto sam napisao. Petica jaka, iskusna pod obavezno!
2. Djekna moze samo kao rekreativac da igra basket jer ja stvarno ne znam koju on cetvorku i u aba ligi moze da cuva a o EL da ne pricamo uopste!

Na kraju da dodam da je malo bilo neprimereno ono Duletovo ponasanje. Stvarno nije bilo potrebe za time. Ja ga volim i cenim itekako ali nema potrebe za onakvim ispadima!
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.706
Локација
Samo mi nije jasno kako smo se ovoliko izpromašivali, bilo je jedno 3-4 air ballova, šutevi u tablu itd. Da li je to plod Gašićevih ekstremnih priprema ili prosto loše veče?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top