Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Tesko je prihvatiti cinjenicu da tvoj narod navija za klub iz druge drzave. Kompleks.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jebali smo im majku milosnu. U p...u (dame, izvinite).

Nedelja, 21. oktobar 2012. je dan kada je jedna grupa "užasno" talentovanih momaka (da ne kažem dečaka) u svakom smislu SAZRELA! :clap

Nju od danas više niko neće zaustaviti u njenom sigurnom pohodu na 1. mesto u ovoj regionalnoj ligi!

Gazite deco do kraja!
Sad ih sve redom do kraja ove lige "išamarajte" i naučite ih pameti!
Da im se Partizan svima priviđa i u snovima, kao najgora noćna mora!!!

:šal :D: :šal
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Bravo momci ne secam sa kad smo zadnji put ovako lako dobili u Podgorici
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
E tako i treba vala smo ih nakantali ko volove :D
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
Odusevljen sam. Je-Ne-A, iz tvojih usta u Bozije usi.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Е свака нам част! Одрали смо их онако како доликује и како су заслужили! Једном речју-РУТИНСКИ!
Надам се само да међу навијачима нема озбиљно повређених.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ау људи уживао сам гледајући утакмицу . Од старта се видело да ћемо их разбити. Не памтим кад смо овако лагано добили тамо. Каква демонстрација силе ! Браво црно бели шампиони ! :D:
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Bravo momci! Svaka utakmica protiv Buducnosti u gostima je uvek bila jedna od najtezih gostovanja ali ovi mladici su ovo lagano odradili. Mnogi su kao i ja jos na pocetku sezone upisali siguran poraz ovde. Bravo za sve, a posebno za Lea, Muslija i Lucica. Napred Partizan!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Kaklvo iskusno šamaranje ovog smrdljivog mafijaškog kluba koji mi je oduvek išao na kurac. njihove maloumnike koji ga očigledno šilje na Partizan pošto se samo tad i pojave u toj usranoj hali ne vredi komentarisati. gamad,šljam i govna, pocrkali svi odreda.

nisam očekivao pobedu, bar ne ovoliko laku. bravo bre deco svaka čast:D:

Ja mislim da smo na dobrom putu za to drugo mesto, ne znam za vas.:D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.553
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Шта ти је рад са Дулетом, малтене сваки играч је за ово мало времена знатно напредовао.
Мусли је за ово кратко време напредовао више него за 3 сезоне. У свакој утакмици се види колико боље игра одбрану и заграђује кош, полако долази и напад, користи и добар преглед игре.
Поставили смо ствари на своје место и одговорили им на терену, то смо ми, то је Партизан.
С Гордоном смо ризиковали могли смо с колеџа да добијемо много за мале паре, али и ово се и чешће догађа. Није узалуд што јачи европски клубови не доводе често колеџ играче, срећан му пут, и да видимо каква је замена.
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Bravo momci i hvala vam za ovu pobjedu. Zbog nas koji smo nasilno izbaceni jer smo dosli da bodrimo Partizan! Odlicna igra svih, a kod Luceta sam vidio posebnu zelju posle ovoga sto se izdesavalo.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
ЈЕБИ БРЕ! ТАКО ЈЕ МОМЦИ, СВАКА ЧАСТ! Од самог почетка смо стекли предност и разлику коју смо одржавали до краја меча. Како га не прикуца Ђекић 30ак секунди пред крај у пичку материну, улепшао би ми вече... :)

ИДЕМО ДАЉЕ!
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ne mogu nikog da izdvojim.
Lucic treci mec zaredom indeks 20+,
Bertans pogadja sve sto sutne spolja,
Leo sa pregledom igre Jasikevicijusa,
Musli sa onim cut-back pasovima ala Vlade Divac, par puta je fantasticno zidao...
D-Mil pokidao i u odbrani i u napadu...
Gagic igrao u grcu, polako, tek izlazi iz povrede.
Gordon - Cakarevic :prekrsti

Gazicemo mi dugo sa ovom ekipom...

Nadam se da nema povredjenih dole, jebes i utakmicu ako neko izgubi glavu...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.826
Локација
Храм фудбала
Сисајте га стоко миловска!
Браво ЦРНО БЕЛИ тако се игра под притиском, тако се враћају дугови.
Пуно ми је срце на крају када видим да има ту довољно Гробара да се прослави ово накантавање стоке.
ПОДГОРИЦА ЦЕЛА ЦРНО БЕЛА!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Odlicno je bilo!!! I dalje imamo sut. Bertans i Dragance pokidali u odbrani. Luca pokidao sve. Jos da Musli i Gagic malo sazreju, ima da meljemo.

Ne znam cime ih Dule motivise, ali ovo nije normalno. U redu je da su momci bili iznervirani zbog nereda na pocetku i kasnjenja, ali da se onako grize za svaku loptu, da se onako kida obruc posle sudijskog zvizduka..... davno nisam video! :respect
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Momci junacki odradili posao.
Ako je neko planirao da desavanjima van parketa pokusa da nas oslabi,nije mu uspelo.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Kakvo kenjanje po pizdetinama milovim, jebo im ja sve po spisku. Najjaci je Bogdanovic cini mi se sto je hteo i da im ga mune u zadnjoj sekundi sa celog terena hahah.

Ono "VOLIM GA" na kraju- neprejebivo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top