Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
A da, zaboravih, Andjusic ni na klupi, a Cakarevic i Djekic ni minuta. Igraca u rotaciji 9 ako oduzmemo jos i Gagica. Toliko.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ovaj poraz me je jako zaboleo, vise od ispadanja od Evrolige...oglasicu se kasnije
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Jedino sto cu reci Gordonu svaka cast! Ostali neka stave prst na celo. Pljuvati ih necu jer ipak vjerujem u njih ali mislim da smo prvi put u situaciji da nam zestoko skripi za EL sledece godine:(((
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ne bih da izigravam Dulovog advokata, ali...

Da ne očekujete vi možda previše od tog ista Dula? Da se niste možda zapitali da li je ovaj tim zaista toliko talentovan kako se priča? Čak i da jeste, da li stvarno mislite da talenat procveta sam od sebe i da je jednak kvalitetu?

Za Anđušića i Čakarevića ne mogu ništa da kažem jer stvarno ne znam šta se dešava.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ponovio se Lasko od prosle godine. Igraci su neiskusni, tesko im je bilo da se oporave od poraza od cetvrtak. Vratili smo se iz debelog minusa, ali opet na kraju nismo imali snage da pobedimo.
Imamo pretanku klupu, opet Vujosevic ne ubacuje Andjusica i Cakarevica, centri Musli i Gagic opet podbacili. Po meni najbolji nas igrac bio Gordon, koji svaku utakmicu sve bolji i bolji.
I Milosavljevic (klizeci na 1:42 do kraja:clap), ali bre ljudi zasto odmah paljba i psovanje po svima? Mi jednostavno imamo samo dvije zamjene. Vidite da su igraci crkli. A ove Madjare je sralo kao nikoga do sada. Oni koji se bolje razumiju u kosarku neka uticu na koga treba da se utice ako ima sta da se mijenja, a mi ostali moramo pruziti maksimalnu podrsku.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Ауууууууу, па ово више није здраво! Невероватно је шта радимо! Овај пораз нас жестоко удаљује не само од првог места на табели после регуларног дела сезоне, него се ставља велики упитник и на Ф-4! Ако наставимо са овако бриљантним партијама дефинитивно немамо шансе, а ако мало појачамо вртићемо се ту негде при врху! Фали овој екипи хиљаду кураца, само се бојим да ове партије које су пружали до сада нису надреалне, биће до болно приземљење! Овај пораз једноставно нисмо себи смјели са приуштимо, нема простора за њега, НЕМА!
 

Crni Djordje

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
165
Reaction score
5
Iskusan centar pa da pokusamo da odbranimo sezonu...
Управо то... ми на 4 секунде цртамо бацање лопте на кош, а још се изводи чеони аут, а Гаги истрчао, дошао му на пола метра сам...и први пут ове сезоне решавамо последњи напад продором, без пика, без ичега....мајко моја, па то од 10 прође 1!!!
 

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
PONAVLJAM igraci nisu krivi ni Vujosevic kao trener !!! ALI Vujosevic kao jedan od tri glavna coveka u upravi jeste !!! LOS REZULTAT OVE SEZONE JE SUMA POHLEPA TOSE , SALETA i DULETA!!
OVDE NA FORUMU IMA PUNO LJUDI KOJI SIRE LAZNI OPTIMIZAM bez realnih osnova !!!
Stalno ponavljaju za dve tri godine F4 evro titula ...
Cibona je prvi kiks , ovo je drugi a treci ? a cetvrti ? a peti? A nismo imali prava na vise od 2 !!
NI JEDNA OZBILJNA EKIPA NA MOZE SA POBEDITI SA DECOM OD 20 godina !!
Na momente se moze svima parirati ali ni jedna utakmica se ne moze dobiti !!
Sa nadom u bolje sutra SMRT FASIZMU - ZIVEO PARTIZAN !!


GAGICU JE OVO PRVA SEZONA U JADRANSKOJ LIGI !! SMANJITE PLJUVANJE JER SLEDECIH SEZONA KAD BUDE PROCVETAO ISPLIVACE VASA MORALNA GNJECAVOST I NEZNANJE !!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Mozemo mi da se palimo kako protiv nas svakoga sere ali je vreme za bolno prizemljenje. Dule pokusava ne trazenjem time out-a da ih natera da proigraju sami, da se podignu ali dzaba rodjace, niko nema muda da preuzme odgovornost kad treba. naucic oni to moj Dule ali dok oni to nauce izgubismo mi sezonu, ode nam u nepovrat a to sto budu naucili mi vajde necemo imati, primenjivace u nekom drugom klubu!

Mozda je ovo pravo vreme da mi se lepo uozbiljimo i batalimo konkurenciju i kako oni igraju vec da lepo prvo gledamo sebe! Sta koji moj gledamo u pasulj kad ce koji konkurent da pukne i koliko im bezimo pobeda kad mi nismo sposobni da pobedimo ekipu koja ima dve pobede u ligi i koja ima ubedljivo najlosiji sastav i pukla je zadnjih 7 meceva?!?!
MIslim, znam bice sada kako u stvari ovi uopste nisu los sastav...samo ne znam kako to da ne pobedise nikog zivog do sada!!

Da se spustimo na zemlju i batalimo da zivimo na oblacima dobrih rezultata iz proslosti i lepo se pogledamo u oci: vise ne mozemo da pretimo bilo kome i protiv bilo koga unapred racunamo pobede. Kad idemo nekome u goste isti smo protivnik ko i svaki drugi! NIsmo vise nikakvi favoriti, nebitno sa kim igramo! Ne igramo vise odbranu kao sto i dalje mislimo! NIsmo vise dominantni na terenu kao sto svi i dalje mislimo. Ne zavisi vrlo cesto nista od nas na terenu, kao sto je najcesce bio slucaj ranije i kao sto se mi i daje zanosimo i mislimo da je tako!
Cinjenica da smo igrali 5 mecava u EL na jednu loptu i ovu veceras isto, ali je isto tako cinjenica da nismo slucajno pukli sve meceve jer nismo imali srece, nema ovo nikakve veze sa nedostatkom srece. Isto tako mi nismo odigrali sem u Podgorici ni jedan jedini mec u dobrom ritmu i bez gluposti do besvesti!

A strucni stab neka nosi na dusi jos jednu blamazu. Ja ne znam u kakvim pa tek oblacima oni zive pa misle da ne treba vise uopste raditi skauting i pripremu meca ali je evidentno da je i veceras kao i mnogo puta ove sezone priprema uzasno odradjena! A da ne pricamo o tome, sto smo na terenu kao mrtvaci, zombiji gde je najborbeniji i najmotivisaniji igrac amerikanac koji igra prvu sezonu seniorske kosarke!! I da, svaka cast Dru, svaka cast! :clap

Ej bre, proslo gostovanje nas izbruka i posere se po nama igokea, ovo kolo nas dobija ekipa poslednja na tabeli...a mi se koa nesto lozimo kako pucamo na prvo mesto i samo je pitanja vremena kad ce ga preuzeti!

Da se proguta sujeta pojedinaca i da se resava pod hitno. Neka lepo priznaju svoje greske, ne mora javno sta mi imamo od toga ali neka to urade delima: popricati sa igracima koji ne dobijaju sanse, da se lepo razidjemo da budemo zadovoljni i mi i oni i da se te pare usmere na pojacanja. Dok Dule silji patku na 3 igraca mi u rotaciji imamo 7,8 igraca sto je nedovoljno, pokazuje se sve vise, cak i za ABA ligu!
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Ne volim da pljujem ali Gagic je veceras usrao sve sto smo napravili u II poluvremenu... Kakav promasaj je on ja ne mogu da verujem.... Ukoliko ne dovedemo iskusnijeg centra ili kombo centra\kc mozemo da se slikamo.

Andjusic danas ni na klupi, zna li neko zasto posto se moji burazeri - cigani nalozili da ce kod njih?
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
E sad smo u debelom problemu.
Opet tragična prva četvrtina koja nas je koštala pobede. Da ne pričam o tome da ne umemo da igramo poslednjih minut, dva stegnu se ruke. Mi definitivno nemamo čoveka koji ima muda da odlučuje, to je činjenica i treba da gledamo da nikako ne napado već branimo poslednji napad.
Pojačanje neophodno ako hoćemo da se borimo za prvo mesto jer teško ćemo u Zadru do pobede. A još jedan poraz će biti debeo problem.
Ekipa je u očiglednom autu. Ja sam mislio da će da se trgnu ali očigledno su još mislima u Bambergu.
Jebeno. Baš jebeno a još gostujemo sledeće dve.
Biće do kraja gusto.
Gagiću se zahvaliti na saradnji.
Ovo nisam očekivao ali sam se pribojavao da otvorimo loše ali posle svih loših otvaranja ove sezone mislio sam da je Vujošević pripremio ekipu. Jedini krivac za poraz je Dule jer je njegov posao da podigne ekipu.
Jbg šta je tu je, idemo dalje meč po meč, BORBA BRE!!!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ovo stvarno nije vredno komentara, covek moze samo da se iznervira, ali jbg... Cinjenica koja najvise boli je da je Solnok u prvom poluvremenu imao vise asistencija nego mi za celi mec... To otprilike govori o organizovanosti napada, a o tome i o selekciji suta u zadnjih minut i po se da esej pisati.... Kada je spoljna linija spala na to da Gordon mora da daje tricu, pored njega Bertans dao dve, a ostatak tima tiha jeza (ali bitno je da Andjusic nije ni u 12 bio, ko ga jebe, ne igra odbranu, a opet se 47 primi za poluvreme od jebenog Solnoka...)
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Jbg da imamo para doveli bi nekog iskusnog da povuče ovako su mladi igrači prepušteni sami sebi ok je kad se nešto kritikuje ali jebanje po spisku nije kritikovanje, podržimo ih vratiće nam sigurno nekad ako ne sad.

Kad ce nam vratiti??? Mislis kad Westerman pocne pametno da igra i da koristi ekipi da ce on biti i dalje u KKP??? Evo ja cu ti reci, NECE! Prodacemo ga cim postane igrac! I njega i svakog drugog! I sta ja i svi mi imamo od toga sto ce oni postati igraci kad mi njih kao takve necemo gledati u nasem KKP???

PS: Velika vecina iz ove ekipe nikad nece ni postati nista vise od proseka!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Jebem li im mamicu u picku Madjarsku!!! Od prosle godine su se spremali za ovu utakmicu nabijem ih na kurac!! :kur

To smo sto smo. Prilicno kilavi od pocetka sezone, pa sta upadne. Nije problem samo umor posle Bamberga. Sada je potrebno biti uz tim i pomoci im da preguraju. Koliko god da je tesko, moze biti dragoceno. Nadam se da cemo sad uci u ritam igranja jedne utakmice nedeljno i da ce biti malo lakse.

Sudjenje opet kriminalno. Bader konstatno obrgrljuje nase centre laktovima a sudije cute. Ali kako da se zalis kad nasi to kompenzuju sa 3 greske svetlosnom bezinom?

Ima li neki Madjar na forumu, da je navijao za Solnok ali da inace navija za Partizan, da razmotrimo malo tematiku ``mi/vi``, puno bi mi znacilo... :banghead
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Bravo za Gordona! Vidi se da je napredovao i da je sredio stvari u glavi. Pitam se sta ce Vujosevic reci posle ovoga? Ah da, znam. Mali budzet, mlada ekipa, umor od Bamberga...da da vec prezvakano.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Jbg. ocigledno da nemamo kvalitet, a i Vujosevic preteruje sa nekom svojom tvrdoglavoscu. Izgubiti od ovih smesnih Madjara je prosto umetnost.

Mislim da posle svega vidjenog ove sezone, a nakon ovog sramnog poraza, mi nemamo vise sansi za prvo mesto. Kod Krke ili Zadra gubimo minimum jednu, gubimo i jace utakmice u gostima(cigani, Radnicki i Cedevita). Plus i neki nenadani poraz i to je to.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
???????????????????????

to bi bilo to sto se tice prvog mesta ...

izgubili smo mec koji nista nije mogao posebno da nam donese a uzeo nam je SVE !!!

sudjenje je SRAMOTNO,bukvalno su nas UNAKAZILI,ali ko nas jebe kad smo onako usli u mec !!!

to da treba da vas je sramota,boli me bas da kazem,ali je odavno jasno da nam fale 2 iskusna igraca i resenje probelema andjusic,cakarevic,gordic,gagic jer ovo nicemu ne vodi ...tacnije vodi u eurokup,a ukoliko tamo dospemo mozemo da se pozdravimo sa EL narednih par godina ...tek ce onda da dobijemo kurac sto se tice para,zna se vrlo dobro gde ce se i dalje pumpati !!!

Vujosevicu,Danilovicu,Todoricu ZADNJE JE VREME DOSLO da pozajmite,uzmete kredit,sta god da se dovedu 2 normalna iskusna igraca i da se spasi sto se moze spasiti !!!

posle ovog meca,sta treba da ocekujemo do kraja sezone i gostovanja zelezniku,cedeviti,zadru,kragujevcu ???

UZAS !!!!!!!!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ja do sada nisam pljuvao ove momke, uvek sam im davao podrsku, ali ovo je sramota.
nije opravdanje ni umor ni psihicka potrosenost, ovo je jednostavno ne znanje i limitiranost ekipe.
gagic definitivno nije za partizan, vesterman koga svi brane i hvale nas je ubio u mnogim utakmicama.
lucic veceras u totalnom autu.
toliko bezidejna igra u napadu da je to mucno gledati.
uprava pod hitno mora da izvrsi neke izmene u igrackom kadru, a para nema.
dobar plej i centar nam trebaju kao zednoj zemlji kisa.
ne znam sta vujosevic izigrava sa cakarom i andjusom, bolje da ih prosledi u b tim ako nece da ih uvodi.
posle ovog od evrolige gotovo sigurno nema nista.
tek ce zadar da nas opere.
mnogo briga nas tek ocekuje.
i na kraju da se jos jednom najebem mile mame areni
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top