Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Са 5 победа заредом ми смо, како ствари стоје, у евролиги следеће сезоне. :)

Остале су нам још 4 утакмице...
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Samo da pobedimo Cedevitu tamo onda sam siguran da cemo dobiti i ostale tri.


Daj boze samo da pobedimo u zagrebu.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Ја право да ти кажем, нисам више уопште сигуран ни за једну утакмицу нашег КК-а. Ни једну једину победу им не уписујем унапред, чак и против Солнока. Само треба да се иде утакмица по утакмица, свака је меч сезоне до краја. Озбиљност и концентрација на највишем могућем нивоу па шта нам Бог да... И ако би могла срећа малкице да нас погледа ове сезоне, чисто да се врати за Барселону 2 пута, ЦСКА, Раднички...

@PFCBGD011

Мислио сам да си погрешио, али у сваком случају из твојих уста у Божије уши! :)
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Po meni racunica je jasna moramo dobiti sve 4 utakmice. Vise od jedne decenije je proslo da nam nije bilo ovako tesko, ali na muci se poznaju junaci. Moramo svi da zbijemo redove i zapnemo iz sve snage kako bi otisli na F4. Pravi ispit za tim, strucni stab, ljude koji vode klub i navijace. Idemo na 4 pobede!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Ma koliko 4-0 (ili 5-0 kako neki sa pravom sugerisu) izgledalo nerealno u ovom trenutku (da ne kazem suludo ako se sagleda nasa trenutna igra ili nedostatak iste), mislim da je sve u stvari pitanje samo ove prve sledece utakmice.

Dobijemo li u Zagrebu, mi smo zavrsili mnogo vise nego sto to na papiru govori skor.

Iako ogorcen vec nedeljama, da ne kazem mesecima, ja od ovog tima nisam odustao. Nisam zaboravio partije protiv CSKA, Barselone, Besiktasa, pa i protiv Buducnosti u Podgorici recimo i hrabru igru protiv limenki u onom nakaradnom finalu u Kragujevcu.

Ovi momci umeju da igraju, zasto je to tako retko to nije pitanje za jednog navijaca, nego za ljude koji sa njima provode svaki dan.

Gospodo kosarkasi, ako ste pravi, a ja verujem da jeste, izadjite u nedelju i poginite u svetom dresu i za sveti dres, ako treba i bukvalno.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Nije mec u Zagrebu presudan. Buducnost i Radnicki igraju medjusobno sledecu i protiv Fmp-a, plus gostovanja Zadru. Tu ocekujem da Buducnost pukne bar 2... Medjutim, zajebana ce biti Cedevita ako nas dobije vise od 3 jer imaju najlaksi raspored do kraja i realno je da sve dobiju. Tako da, ako i izgubimo jako je bitno da bude tesno...
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Da li vi ljudi uopšte čujete sebe? Pa vi se uzdate da će FMP da pobedi Budućnost a utakmica će verovatno da bude bez ikakvog značaja za njih. Zašto bi oni to uradili, zbog fer pleja možda? Ili interesa naše košarke? Svi znamo i ko su i šta su i ko im je predsednik, lopovsko govno koje bi više volelo da zajebe Partizan nego bilo šta drugo. Ako se u njih uzdamo onda smo najebali. Zadar se opisuje kao da je stvarno zajeban a u stvari je ove sezone blago reći jadan tako da se u njih ne uzdam ni najmanje.
Jedino što nas vodi dalje jeste 4 pobede a s obzirom u kakvom smo kurcu svi znamo da od toga verovatno nema ništa.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Ako ne pobedimo Cedevitu, ne zasluzujemo F4 ove godine.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Сваку ћемо коврџу позлатити Драгану Ђурићу, када дође тренутак да Ћорави пресече. Тада ће се сетити свих оних лепих и искрених речи које је Драган изговорио пред само истицање рока за регистрацију нових фудбалера, дунуће у наочаре, обрисати их тоалет папиром, замишљено погледати у даљину и издати Игору наредбу: "Играјте за гробаре!". И ето нас на Ф4.
Ако у тим рукама лежи наш пут до ЕЛ, не видели је никада више.
Него лепо да се одигра и што се уме и што се не уме, да се изгине ко никад до сад, па да им свима напишемо по зиду како је џаба било сво "кречење".
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Situacija je postala vise nego komplikovana.Sami smo krivi,toliko poraza smo ove sezone imali od -2 poena,na jednu loptu,da to nije za poverovati.Ipak ovaj zadnji od Olimpije je cini mi se najbolniji jer sad vec zavisimo od drugih,a ne samo od sebe.
Da se nadamo da ce sve ispasti dobro na kraju i da ce nam se vratiti nekako svi ti nesrecni porazi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Gresis Sale, jos uvek mi zavisimo samo od sebe. Sve te kalkulacije fmp pusta ovoga ili onoga dolaze u obzir samo ako izgubimo od Cedevite na primer.
Taj poraz od Olimpije je samo doveo do toga da vise prostora za poraze nema, sve smo zivote ispucali, ostao je jos ovaj jedan, sugavi.

Sa svim pobedama do kraja mi idemo na F4, ne moze biti jednostavnije (posto se na realnost ne obaziremo). :wink:
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Ja stvarno ne vidim kako mozemo da dobijemo cedevitu,realno imaju jacu ekipu od nas,poraz od olimpije nas kosta evro lige mada ni to nece biti propast sveta,jedna godina u evro kupu-nista strasno,grobari spremite se na ispiranje mozga ako se fmp plasira u el-e to ce biti strasno
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Koliko bese ide ekipa u euro cup tj koje pozicije sa tabele obezbedjuju?
MI kako igramo na strani ove godine (nista bolji nismo ni kuci) mozemo da puknemo i Zagreb i Skopje ( ne znam ni sto svi racunaju unapred pobeud protiv Igokee?) pa itekako mozemo da ugrozimo i taj sugavi euro cup jer su tu na jednu pobedu Olimpija i MZT i u najgorem slucaju mozemo da na kraju budemo 8. a sumnjam da takav plasman vodi u euro cup?
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Stvar je jasna, nam treba fleš rojal!
5 pobeda (kud 5 , tu će biti i 6. :D )!

Kako ćemo to ostvariti - ne znam.
Teško, ali ne i nemoguće.

A posle nek se jebu i Bartomeu i ostali aba ligaši.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Koliko bese ide ekipa u euro cup tj koje pozicije sa tabele obezbedjuju?
MI kako igramo na strani ove godine (nista bolji nismo ni kuci) mozemo da puknemo i Zagreb i Skopje ( ne znam ni sto svi racunaju unapred pobeud protiv Igokee?) pa itekako mozemo da ugrozimo i taj sugavi euro cup jer su tu na jednu pobedu Olimpija i MZT i u najgorem slucaju mozemo da na kraju budemo 8. a sumnjam da takav plasman vodi u euro cup?

Evro kup je nama bukvalno zagarantovan jer smo mi "Partizan"! Za Evroligu smo 101% ispušili, bar za sledeću godinu.

Ja zaista ne vidim kako ćemo mi da pobedimo Cedevitu i Igokeu sledeće dve utakmice, a ako puknemo protiv prvih nije potrebno ni da igramo protiv drugih i ja bi im tu utakmicu i predao samo da budu ispred ciganskih govana. Mi ionako posle poraza od Cedevite ne bi imali šta da tražimo u vezi sa F4.

Naravno, ako nekim pukim slučajem dobijemo Cedevitu, a da se ne lažemo i to je moguće, mada nije realno, onda treba izginuti i protiv ovih iz RS, makar to značilo da cigani budu prvi.

Dakle prvo pobeda protiv Cedevite je 101% imperativ, a onda ne pun nego krcat Pionir protiv Igokee. Pa šta nam Bog da.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Gresis Sale, jos uvek mi zavisimo samo od sebe. Sve te kalkulacije fmp pusta ovoga ili onoga dolaze u obzir samo ako izgubimo od Cedevite na primer.
Sa svim pobedama do kraja mi idemo na F4, ne moze biti jednostavnije (posto se na realnost ne obaziremo). :wink:

Dobro,ti racunas da ce mo mi do kraja sve utakmice pobediti.Ali ne zaboravi da mi imamo cak 3 teske utakmice-Igokea kuci i Cedevita i MZT Skopje u gostima.Nijedna pobeda nama tu nije garantovana.
E sad,ako se uzdignemo iznad svega i pobedimo sve do kraja,onda smo sigurni.Ali ce u svakom slucaju biti mnogo tesko.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Posle par godina, vraćam se na forum... :)

Evrokup je nešto što nam je sigurno u ovom trenutku, ali koliko god da smo u lošoj situaciji, koliko god loše igrali, sve zbog nekih grešaka od početka, Duletove tvrdoglavosti, nije više ni bitno, kao velika institucija, treba da se borimo do kraja, dok ima šanse, a prva utakmica koja je i od najveće važnosti, koja će nam verovatno odrediti sudbinu ove sezone je Cedevita u Zagrebu.

Realno, ja nisam optimista, svi smo videli kako igramo, a i ova ekipa nema pobednički mentalitet, niti zna da igra pod pritiskom, dokazano mnogo puta ove sezone (npr. poraz od Bamberga kući, a i mnogi porazi na jednu ili dve lopte), nemaju ono šampionsko, tako da ne znam kako ćemo, ali nadam se, navijam, valjda će Dule i ekipa da smognu snage i da se dignu iz pepela i dođu do tog F4, svi bi to voleli, pa onda kako bude, ali neće biti lako, realno mnogo smo bliži Evrokupu i da ostanemo bez F4, ali došao je zadnji čas, poslednnji trenutak da ova ekipa pokaže da je živa, da je talentovana bar 70% od onoga što smo mislili, nadali se i što je Dule pričao, do sada to nisu pokazali...

Napred KKP!
 
Последња измена:

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Evro kup je nama bukvalno zagarantovan jer smo mi "Partizan"! Za Evroligu smo 101% ispušili, bar za sledeću godinu.

Ja zaista ne vidim kako ćemo mi da pobedimo Cedevitu i Igokeu sledeće dve utakmice, a ako puknemo protiv prvih nije potrebno ni da igramo protiv drugih i ja bi im tu utakmicu i predao samo da budu ispred ciganskih govana. Mi ionako posle poraza od Cedevite ne bi imali šta da tražimo u vezi sa F4.

Naravno, ako nekim pukim slučajem dobijemo Cedevitu, a da se ne lažemo i to je moguće, mada nije realno, onda treba izginuti i protiv ovih iz RS, makar to značilo da cigani budu prvi.

Dakle prvo pobeda protiv Cedevite je 101% imperativ, a onda ne pun nego krcat Pionir protiv Igokee. Pa šta nam Bog da.

Kako misliš zagarantovan? Ako se ne plasiramo dobijamo specijalnu pozivnicu?
E jebem ti život na šta smo mi spali i oko čega se ja raspitujem...

A za ABA ligu sve je u meču sa Cedevitom ako izgubimo izgubićemo i od Igokee i MZTa a ako dobijemo može svašta da se desi. Po prvi put posle toliko godina sam teški pesimista povodom naše mogućnosti da uradimo bilo šta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top