Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Uhvatio si se moje kladionice a to nije poenta :) ja sam u to poverenje ulozio i izgubio nekoliko prosecnih plata zato sto ja pored navijanja volim da na stvari gledam realno a realno je bilo na osnovu cinjenica koje si naveo da dobijemo Madjare ili Olimpiju u proslom kolu ili da ne izgubimo na glupu (re)akciju koja je obisla svet protiv Zadra. Naravno izgubio sam pare i niko mi nije kriv jer sam verovao ali ne moze mi niko doci i reci "Ti ne verujes u ovaj tim", dozvolicu toj osobi da mi to kaze kada sama zalozi toliko para koliko sam ja stavljao na nase, zbog poverenja. Prethodne generacije Partizana su mi donele ogromnu lovu jer sam bio lud i trpao na njih kad niko nije verovao da mogu cuda da se dese ;)

Ljudi u Srbiji imaju pamcenje ko ona ribica iz akvarijuma, posle Kragujevca smo bili nalozeni svi i ponovo se vratilo to poverenje, svi smo bili ubedjeni da je to ono sto nam je trebalo da okrenemo sezonu u svoju korist ali to se buraz moj nije desilo, vec smo izgubili od jedne Olimpije u sred Beograda koja realno ima kvalitet za sredinu tabele.

Moramo dobiti do kraja sve kako znamo i umemo, ostavicemo analizu sezone za kraj sezone, poznati smo kao narod i po tome da menjamo misljenje preko noci tako da ako bog da da odemo u F4 i obezbedimo Evroligu, docu ovde i citiracu ovaj svoj komentar i izvinucu se svima jer nisam bio u pravu jer ako oni uspeju da izadju iz ovog kanala u kojem smo sada, najmanji ce mi biti problem da se izvinim. Eto to ti obecavam :)
 
Последња измена:

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja ne znam čemu tolike teorije zavere. Samo opušteno.
Sa 3-1 do kraja, sigurno idemo dalje.
Pustite teorije zavere, nije ovo fudbal pa da se lako namesta.
Ako Cedevita napravi 4-0 , Radnicki 1-3, Buducnost 2-2 , sto je sve realno, mi i Cedevita idemo na F4...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Ljudi u Srbiji imaju pamcenje ko ona ribica iz akvarijuma, posle Kragujevca smo bili nalozeni svi i ponovo se vratilo to poverenje, svi smo bili ubedjeni da je to ono sto nam je trebalo da okrenemo sezonu u svoju korist ali to se buraz moj nije desilo, vec smo izgubili od jedne Olimpije u sred Beograda koja realno ima kvalitet za sredinu tabele.

Nigde ja nisam napisao da je Kragujevac presvrtnica i da ce tim samleti sve protivnike do kraja. Mn su zeleli da bude, ali za sada nije. Meni je na pocetku sezone bilo jasno da je ovaj tim pravljen za neke iduce sezone. Sve nas je zavaravao dobar pocetak i niz pobeda, ali ovo je nasa realnost.

Sto se tice poverenja, verujem da je kod tebe palo vise bas zbog kladinice jer si izgubio svoj novac, hteo da priznas ti ili ne, tako je. U slucaju da Partizan ima skor 3-10 i da si se ti bas opario od te 3 utakmice verujem da bi verovao u osvajanju NBA lige (samo se salim za ovo zadnje buraz) :wink:

I da nemora nikome da se izvinjavas, samo veruj do kraja ovaj tim :ziveli
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Mozda sam malo "off topic", ali nije li malo sumnjivo da iz komšiluka ne pišu saopštenja u vezi ovih "promena pravila igre za Euroligu"...meni se čini da se tu nešto čudno dešava...
Setimo se ko stoji iza svih "vaznijih" potpisa...Ulazak na Jadran - Čović...Bodovanje za Euroligu - Čović...Poništena odluka za bodovanje - Čović...
Lani je plasman u Eurokup bez ikakve zasluge zaradio - Čović....ne bi me čudilo da već sledeće sezone dobije trogodišnji ugovor sa Euroligom...sve je to ista bagra...

Pazi ovako, nisam bas siguran da bi oni bili mnogo "osteceni" promenom pravila.

Ako situacija sa prolaskom u EL ostane kao sto je bila na pocetku lige, a stanje na prva dva mesta kao sto je sada, fmp ima samo zagarantovane kvalifikacije. Za direktan prolaz morali bi da osvoje ABA ligu, bas kao i mi. A slozicemo se verujem svi da je prolaz u EL kroz kvalifikacije "nemoguca misija".

Ukoliko sa druge strane dodje do ove najavljene promene pravila, njima ostaje da pokusaju da se izbore za prvo mesto, a ako ne uspeju, samo im treba prolazak u finale.

Jedini tim koji bi realno bio ostecen, i to debelo, bila bi Igokea, a samo su se oni realno i pobunili od kako je ova gungula pocela.

Cenim da ce debelih lobiranja tu biti narednih dana, nadam se da ni mi nismo bez nekih aduta. Jedino sto je sigurno u celoj ovoj komediji od lige je da ce svima nama koji budemo gledali sledeci mec u Zagrebu (uzivo ili na TV-u) trebati tona bensedina.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja ne znam čemu tolike teorije zavere. Samo opušteno.
Sa 3-1 do kraja, sigurno idemo dalje.
Pustite teorije zavere, nije ovo fudbal pa da se lako namesta.
Ako Cedevita napravi 4-0 , Radnicki 1-3, Buducnost 2-2 , sto je sve realno, mi i Cedevita idemo na F4...
Ovo boldovano i nije baš realno...nije čak ni ako puknu kući od Budućnosti...a ako se desi ovo poslednje, onda ni 2-2 Budućnosti nije realno...
Daj Bože da si ti u pravu, ali ja sam uveren da sa 3-1 pucamo.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dule u nedelju slavi 54. rođendan. E, ako to nije neki znak, ako to ne bude dan za najveći poklon igrača svom treneru u ovakvoj jednoj zajebanoj situaciji, onda neka se stvarno sve u ovoj baksuznoj sezoni nosi u tri pičke materine!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
'ebem ti "primećivanje"...:D

Stadion JNA je sjeban skroz pa barem jedno 20 godina.
FK Partizan je sjeban i preimenovan s pravom u FK Đurgarden od jeseni 2009. kad je sramno oteran Jokan.
"Zakon Pionira" je sjeban u navijačkom smislu 2010. godine, a utakmice kući smo gubili čak i te tako uspešne sezone (2009/10), kao i u naredne 2 sezone...

Ja sam nik "Pionir's Law" uzeo prošle (2012.) godine.

'ebem ti "primećivanje" još jednom. :D
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.563
Локација
vaginamandibularia
Znači, ako uzmeš da ti nik bude nešto sa VK, onda smo se definitivno sjebali i u tom sportu :D
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Lepo sam napisao jos pre par meseci upravo to. Mrgud je maler neviden.Cega se on dohvati to uvene brzinom svetlosti.Nego Mr-Gu-De jel ti bese radis u mlekarskoj industriji:D
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Aуууу, какве су комбинације до краја све могуће, ту могу да се појаве разни дво, тро у четвероуглови:D! Све је јако могуће, све је јако у игри! И са 3-1 смо на добром путу да будемо међу 4! Следеће коло ће све и дефинитивно разјаснити око ових мини и међусобних табела! Тренутно стојимо јако добро у том погледу! Сви резултати су до краја у игри, свима игра нешто, па према томе не верујем да ће до краја бити попуштања некоме! Оно што ми најтеже пада је то што ћу морати да навијам за Фмп да добија утакмице до краја, пошто колика год да су говеда, ипак ће то ПРВО место до краја висити и Бог те питао шта ће оно донети! Морамо кидати сваку до краја, без обзира на резултат претходне, јер и са поразом смо у игри! Мада онако реално, Раднички ми је доста сигуран да иде даље гледајући распоред и како играју у последње време, мада ни са њима се никад не зна јебеш им матер! Будућност, онако најреалније 2-2 до краја, мада имају материјала да изненаде (ја верујем да они имају квалитета и знања да добију мутанте, без да их ови пуштају, мада опет мислим да то и није баш реално, али у игри је све)! Цедевита је доста килава ове сезоне, мада ако нас дрмну могли би лако до краја да направе 4-0, али опет имају и они јебених утакмица, чисто сумњам да ће им неко попустити, мислим да је мржња у Загребу између њих већа него овде код нас!

Што се тиче нас - КК Партизан - нама ће се све наместити и отворити, сигуран сам, лећи ће нам све остало како треба, само се надам да ћемо бити довољно паметни и имати снаге да извршимо егзекуцију! Све је још у нашим рукама! Од ове следеће 3 утакмице свака ће бити тешка и ништа није немогуће!
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Vidim da svi pominju da ce Buducnost imati 2-2 do kraja.U tom slucaju nama igra i poraz od 10-ak razlike(11 ili 13 nisam 100 % siguran a mrzi me da trazim) od Cedevite uz uslov da dobijemo preostale 3.Cedevita u tom slucaju dobije sve do kraja i pravi se trougao gde smo mi najbolji.Ako Cedevita ne dobije sve do kraja opet smo bolji od Buducnosti.
Znaci ako vec ne budemo mogli da dobijemo Cedevitu da gledamo da nas ne razvale.Dobro je sto cemo znati rezultat iz Kragujevca pre Zagreba.
Mene boli druga stvar.Ako se mi ne plasiramo na F4 ja stvarno ne vidim ekipu koja moze da spreci mutante iz Zeleznika da uzmu titulu.Jer jedno je doci u Euroligu po plasmanu,a nesto sasvim drugo kao sampion koji je otresao gradskog rivala(pu pu pu) i ostavio ga bez evrope.Mislim da bi u tom slucaju posledice bile ogromne.
Jednom prilikom je cenjeni kolega JNA napisao da je cilj da mi udjemo a da oni ostanu izvan.To sam 100% podrzao,ali se sada prioriteti menjaju.Cilj je uci u EL pa makar i zajedno sa njima.Mada po nekim kombinacijama o kojima ne bih sada postoji verovatnoca da oni ostanu bez iste.
EDIT
Takodje je mnogo bitno da Cedevita,za razliku od nas,ne drzi sudbinu u svojim rukama.Oni ni sa 4-0 nisu sigurni tako da sam misljenja da oni nema sanse da odu na F4.
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Imaju naši na papiru sve moguće kombinacije (trouglove, četvorouglove, petouglove), tačno znaju gde i kako stoje u bilo kojoj od mogućih kombinacija. Ali, zna se šta svaku matematiku čini suvišnom. To je 4-0 u ova poslednja 4 kola.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ja ne znam čemu tolike teorije zavere. Samo opušteno.
Sa 3-1 do kraja, sigurno idemo dalje.
Pustite teorije zavere, nije ovo fudbal pa da se lako namesta.
Ako Cedevita napravi 4-0 , Radnicki 1-3, Buducnost 2-2 , sto je sve realno, mi i Cedevita idemo na F4...

Po kojoj logici, majke ti, Buducnost moze da ima bolji skor od Radnickog i 2-2 uopste? Igraju medjusobno u jezeru, a oba kluba igraju i sa Fmp-om (Buducnost gostuje)... Tu Buducnost MORA da ima 0-2 osim ako mutanti ne ispadnu totalni cigani... Od "laksih" koje bi trebalo da dobiju Lajonsi imaju Split i Zadar, a Buducnost Split i, opet, zajebanu Olimpiju... Tako da nema teorije da Buducnost ima bolji skor od Radnickog do kraja.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ima, ako ih otrese u Kragujevcu, sto i ocekujem da se desi. Buducnost je ozbiljna ekipa, sa ozbiljnim trenerom, Radnicki je skup dobrih pojedinaca, sa izuzetno neozbiljnim trenerom.

Malo uprosteno, ali mislim da nije daleko od istine.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Dule u nedelju slavi 54. rođendan. E, ako to nije neki znak, ako to ne bude dan za najveći poklon igrača svom treneru u ovakvoj jednoj zajebanoj situaciji, onda neka se stvarno sve u ovoj baksuznoj sezoni nosi u tri pičke materine!

I ja sam znao da mu je rođendan u nedelju, baš se pogodilo...
icon10.gif


Igra će sigurno da bude za :prekrsti i za :puke, ali se nadam da ćemo na kraju utakmice zajedno svi ovako da slavimo :D:, bar pobedu posle duže vremena :D

A i taj konačni plasman za F4 i ovako zavisi isključivo od nas, jer i ostali znaju da pored toga što moraju i oni da pobeđuju, da moramo i mi da gubimo, velika smo mi institucija, ali u velikom padu ove sezone, što nije nikako smelo da se dozvoli, svi su to već videli, znaju svi da mogu da nas pobede, pročitani smo, ali tako je, kako je...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Imaju naši na papiru sve moguće kombinacije (trouglove, četvorouglove, petouglove), tačno znaju gde i kako stoje u bilo kojoj od mogućih kombinacija. Ali, zna se šta svaku matematiku čini suvišnom. To je 4-0 u ova poslednja 4 kola.

Daj Bože da pobedimo sve 4, ali realnost je nešto drugo.

Kao što sam rekao protiv cigana još pre prve utakmice, mnogo toga će se znati. Već onda smo videli da ovaj tim nema štofa. Da li mogu da pobede sve 4 do kraja i plasiraju se na F4, naravno da mogu. Da li će, nadam se da hoće, ali ja sam izgubio poverenje u ovaj tim još odavno.

Ajde košarkaši, pokažite muda i demantujte me!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top