Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.175
Локација
ante portas
Нисам гледао цео меч , али бих желео да похвалим момке за победу !
Свака част !
Берта одлучио меч оном тројком из свлачионице ,тако ми се учини :D
Добро је што су ови момци почели да побеђују јер тако улазе у континуитет , а оно што чини институцију свих ових година тако великом јесте управо континуитет !
Само ређај , идемо даље !
 

dr sport

Banned
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
30
Reaction score
0
Ja ne mogu vise da citam komentare, glava me zabolela od ovoliko strucnjaka na jednom mestu. Ne moze moj mozak to da razume, pa se preopteretio i zato me sad glava boli.
Vidi se da su nas pustili, namerno su masili suteve spolja, pravili faulove za 2+1, a i ona nesportska je napravljena samo zato sto je mec bio zatvoren. Pustio Dodik. Posle Zeljka, pustio i Dodik.
Jednostavno ove sezone ne mozemo nikoga da dobijemo sem ako protivnika nece sut i ukoliko nas bas kenja i ako su sudije na nasoj strani ili na publiku. Nemamo taj kvalitet bilo koga da dobijemo, kad igramo najruzniju kosarku.


Prvi poraz od czv je bila nemoguca misija posle bamberga oni u naponu forme a mi u najgorem bunaru, zadar smo usrali sami kao i slonok, igokea nas je unistila 3 znaci nemogouca misija, siroki nas je unistio trojkom, olimpija prije neki dan smo mi ukenjali, radnicki dole u kragujevcu su sudije ukenjale zbog faula na 3 kad je luce potego u zadnjoj sekundi, druga utakmica sa gejlijama smo mi usrali uglavnom. Kazes kad slabo igramo nmz da dobijemo pa mi igramo slabo citavu sezonu i dobijamo 15 utakmica i jos smo 4 tekme mi sebi upropastili i to sve sa slabom igrom sta bi tek radili sa dobrom igrom, ja sam tek danas vidio nesto sto lici na igru,
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ja ne znam što pojedini kukaju. Konačno smo odigrali krštenu utakmicu i to protiv najbolje ekipe dosadašnjeg dela ABA-e. Nije bilo onih praznih minuta i sličnih stvari. Jeste, bilo čupavo pred kraj, ali mi smo rezultatski kontrolisali utakmicu od druge četvrtine. Gagić vrlo prijatno iznenadio, Bertans je u odličnoj formi, a i od ostalih je svako dao svoj doprinos.

Ajmo daljeee!!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.411
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Iz_YhpEQGK4

Bogdan inace ponovo potvrdio sa kojom lakocom moze da probije i vec na prvom koraku izbaci cuvara. Odlican u driblingu, izgleda kao da iz zebancije prolazi i ide od kraja. fali mu jos rutine i samopouzdanja da to jos popravi. Kada bi vezao 2,3 utakmice u kojima bi ga taj segment isao siguran sam da bi odlicno gurao do kraja na svakoj utakmici!
Dule me iznervirao veceras sto ga vadio iz igre cim promasi sut. JBt sam je bio i sutnuo i promasio, sta ga odmah vadis...neka ga dete nek se igra :D
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Bravo za publiku koja je prepoznala trenutak i prepunila halu.
Bravo za igrače i stručni štab, f4 je na pragu.
Iskreno, uopšte se više ne trudim da gledam i uočavam sve mane i prednosti našeg tima. Više me ne interesuje ima li poboljšanja pod košem, hoće li nas šut, kakav je skok. Od početka sezone je jedna ista priča. Ispričali smo iste stvari milion puta. To je što je. Teraj dokle možeš, što dalje to bolje. Bitno je da se pobeđuje, lepota je u drugom planu ove sezone. Da se izgura ovo na mišiće, pa onda da se razmišlja gde se grešilo i da se greške ispravljaju. Stoga ova pobeda večeras ima ogromnu važnost i nema apsolutno ni jednog valjanog razloga zamerati bilo šta. Da se dočepamo završnog turnira, pa da vidimo onda. Apsolvirali smo domete pojedinaca, doktorirali sve nedostatke ovog tima. Ko ga jebe, idemo dalje.
 

Chicharito

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
105
Reaction score
3
Доста добра утакмица и победа уз препун Пионир. Контрола утакмице од друге четвртине,прва је била лоша. Бертанс :clap можда и кључни моменат је она тројка на истеку напада. Гордић скоро целу утакмицу чека да прође половина напада и на крају завуче лопту и изгубимо је,то смањити и нема проблема. Гагић се буди,да ли опет краткотрајно или показаће време. Такође и Богдан. Остају још две утакмице до краја,ваља добити обе и онда на Ф4 следи коначно ''онај Партизан''.

Најзанимљивији утисци :
-Шоу Мише Тумбаса на полувремену :buhaha
-Жофре и телефон на крају :buhaha
-Рампа Гордона на крају и његова реакција,и Дуле који се смешка онако ''под брк'' :D

П.С. Јел зна неко ко су они Кинези,Корејци или ко већ? Имали су опрему за снимање бољу него РТС :D
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Dobra partija momaka, svaka čast. :clap Musli i gordić u opasnom kanalu, gordić pogotovo potpuno neuoptrebljiv u napadu.

idemo sada dobiti makedonce pa da se radujemo f4:D:
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nadam se da smo dobar deo posla zavrsili veceras.Odigrali smo dobro i rezultat nije izostao.

Pobeda u Zagrebu je znacila i to se odmah videlo,lagano se dizemo i sva je prilika da ce fmp najebati kad treba.

Utisak veceri,bradonja sa kokardom koji se posle pojavljuje i na vaterpolu,ceo dan covek na tv-u :D
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Bravo momci, jos jedna vazna pobeda. Idemo dalje, nastavljamo niz pobeda. Raduje sto smanjujemo prazne minute iz utakmice u utakmicu. Jos jednom cestitke:clap
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Hahaha Gazda, da znaš, da im ne dolivamo ulje na vatru, ionako vidim besne po Mondu i b 92 kako se već odavno sve znalo :))) Njima je izgleda bitnije da mi ne prođemo jer znaju da možemo da ih sjebemo samo tako na F4, nego da oni budu prvi (ciganska posla, šta drugo reći ). Naravno da sam se zezao, zato je tu ovaj široooki osmeh. Šalu na stranu, stvarno je ova utakmica ličila na nešto, i opet to miriše na onu dobru čvrstu Partizanovu igru, bez padova većih i kad malo samo krene šut, nema zime :)
 

Mefistofeles

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
13
Reaction score
0
Institucija ce nastaviti lagano svoj teror ovdasnjim podnebljem.
Dobijamo sve cetiri do kraja, zivi bili pa videli.
Momci su pusteni sa lanca i nema vise nazad!
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Честитке момцима на победи против екипе која је највише показала у овом лигашком делу такмичења. :clap

Од почетка друге четвртине па до завршнице успешно смо контролисали скок и имали солидан шут што се одмах одразило на резултат. :clap Одбрану смо играли на евролигашком нивоу у највећем делу меча, тако да и то заслужује похвалу.

Imali smo sreće ili znanja, da 6-7 napada završavamo koševima u poslednjoj sekundi.
Не знам да ли је срећа или знање, али смо уз те нападе који смо завршили кошевима у последњој секунди имали и пар напада у којима је време истекло без покушаја шута.

У завршници меча, када су гости полако топили нашу предност, меч је (по мени бар) преломила Дејвисова тројка из окрета. Свака част. :respect

Уз Бертанса, веома добру партију су одиграли и Лучић, Гордон и Богдан. Неправедно би било неспоменути и Жофрија, Гордића и сина Драгана који су имали неких својих рола. Свака част момци. :clap
 

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Утакмица за уживање, посебно за људе који су били у Пиониру јер је атмосфера била баш позитивна и некако опуштена. Миша Тумбас је легендаран наравно. А на момцима се видело колико им је пријала онаква победа прошле недеље. Гагић доста добар вечерас, а неке његове реакције после коша су биле екстра. Мада су мање више сви играчи имали неке одличне реакције после неких потеза. Види се колико им је стало и колико воле Партизан.
Везали смо 2 битне победе, идемо даље :clap
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Cestitke na pobedi. Konacno i napad i odbrana da budu na visokom nivou.

Prvih i poslednjih 5 minuta za zaborav, sve ostalo je bilo savrseno odigrano.

Na mene je najveci utisak ostavio Bogdanov kos na kraju 3. cetvrtine. Konacno da resi jedan poslednji napad.

Gagic odlican, jedino kad ga vidim kako se posle 2. minuta u igri previja, muka mi bude. Ne znam da li ima nekih problema, pa se brzo umara, ali deluje kao da je izasao na teren pravo sa plaze nespreman. I to mu se desava citavu sezonu.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
217471_71108722pk31_f.jpg

Леп дан данас, а?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jokan je car...i uvek sam mnogo tužan kad vidim slike dok je još bio naš trener, uvek me uhvati seta... :( ... jebem mater 3,5 godine neprestano, i dan-danas, svima onima koji su umešali prste u to da ovaj čovek onako sramno bude oteran...

Da se vratim iz off-a, a i da vas "obradujem": Iz Skoplja (MZT - Institucija) govna sa "Arene" prenose na kanalu "Arena 2" :(
http://www.tvarenasport.com/channel/2013-03-16
Ja imam sva 4 njihova kanala (ako ne budem otišao dole), ali jebem im mater u ime 97% ili 98% ljudi u Srbiji koji nemaju kanale 2, 3 i 4.
Prenosiće naravno i Makedonska RTV...

Ali videćemo još da li će ta utakmica zaista početi u 17h, dva sata pre utakmice mutanta i Budućnosti. Mislim da će naši da se pobune...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top