Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Tu smo gde smo: tamo gde smo već bili, tamo gde se teško stiže, tamo gde bi svi želeli da budu, tamo gde nikada neće biti, tamo gde je naša kuća. Umrite govna, zar ste se ponadali?
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
samo da se najebem majke onim pederima iz aba lige sto su prosle godine pustili makabi da nam prekine niz, i onom nosatom majmunu koji je krenuo na lucica,jebo te covic u tu surlu nakazo glavata, sto si osvajao trofeja osvajao si!
Momcima svaka cast, treca cetvrtina kao iz udzbenika! Kad sam video da nama na klupi ostaje Gasic a kod njih ono govno bradato rekao sam da dobijamo laganeze!
A ocekujem uskoro da nas proglase ustasama jer su majice bile na latinici!
JEBI BREEEEEEE - NEKROFILIJA BOLEST NAJMILIJA!
 

Mefistofeles

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
13
Reaction score
0
Ko se ne napije veceras nije Grobar!
Citiracu velikog Misu Tumbasa :"Silovanjeeeeeeeeeeeeeee!"
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
DAMB_03_01.png



Нелсон, Ракочевић, Скот, Савовић, Катић.
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Jos ne mogu da dodjem sebi, otisao na njihov forum da se malo sladim kada ima i sta da se vidi, od silnog proseravanja o kradji u 3 cetvrtini naletim na komentar
Ali zasto mi nemamo trenera kao zemenika trenera ??? Nego kad se desi ovo, kao sto se i pre desavalo ( setimo se jos Pesica ) pogubimo totalno kotrolu i gramo bez ikakvog plana ?
Kakvi paceri, pa njima je kreten gurovic pomocni trener :) Obrisi suze mala moja :-D
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Kad su iskljuceni Dule i Radonjic, znao sam da ne mozemo izgubiti jer je Gasic mrvicu bolji trener od Gurketa. :D Gadovi su ocito dobili uputstvo od mafijaske pudlice Cokija da drame na svaku odluku cim krene nizbrdo. I uspeo im je pritisak, zato je Dule morao po prvu tehnicku. Katicu, kerino, zavuci tu nosinu Cokiju u dupe i udahni duboko. Volim vas crno-bela deco, volim vas, obozavam vas.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Pljuvali ga mnogi, rekli da je dijabola,
Spustio je rucnu, nizbrdo krenuse kola.

Rekao je da su talentovaniji nego iko,
Svi mu se smejali, verovao skoro niko.

Losa je bila igra, redjali se porazi,
Za pravim igracima bili smo u potrazi.

Lose mesto na tabeli, gotova Evroliga,
Ogovarali ga, no Duleta nije bilo briga.

Tri poraza od komsinice dozivesmo mi,
Tada pomislise da je kraj gotovo svi.

Iz loseg u gore i tako stalno u krug,
Broj timova koji nas tukli bio je dug.

Dizao im formu, tempirano i na vreme,
Institucija u pobede resila da krene.

Nagrada za naporan trening napokon stigla,
Kaznena ekspedicija na noge se digla.

Krenula je jako, pocela titule da osvaja,
Pitaju se mnogi hoce li ovome doci kraja.

Pokazi im Dule spremnost nasih klinaca,
Kreni na Evroligu timom punih omladinaca.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
"Јуче био звездин делија
за Железник данас навијам
немам среће ја, тужна судбина -
опет ме је стока набила..."
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Kao sto rekoh,neka nas nosato govedo zatrpa poenima,buraz Dragance odradjuje odvratnog skorera,a kada je na klupi to nastavlja Bogdan..Gubitniku su se obojica usrala u zivot,Savovic iritantni zaustavljen,Nelson zaustavljen i sta biva-duvaju grobarsku kurcinu..Bertans brat odigrao,Bogdan,buraz Dragance,ma svi..A osobito mi je drago zbog Lea i njegove eksplozije u drugom poluvremenu..Katicu picko nosata jebem ti zenu!!!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Momci ma svaka vam cast, Leo Vestermane tebi posebno jedan deo utakmice igrao si simultanku sa mutantom. Pitao bih onu odvratnu nosonju raska, A gde je prsten?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Drugari, ja ne mogu da vam opišem koliko sam srećna.... jbg, jes' da će loše da se živi, al' bole nas paja :D

Pozdrav za društvo sa chat-a
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Која срећа!!! Која радост!!!! Који понос!!!
Свака част момци, било је много пута у сезони када сам лично ја сумњао у квалитет ове екипе, али се по ко зна који пут показало да појма немам што се кошарке тиче, и да бих требао да се држим Фудбал Менаџера! :D
Све честитке целој екипи и стручном штабу!!!

П.С Јасмина, јел' позрављаш и нашег другара пантера? :D
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
BRAVO MOMCI!!!!!!Bravo LUCE, bravo GAGI, bravo BERTA, bravo BOGDANE, bravo ZO, bravo LEO, bravo MUSLI, bravo GAGIC, bravo GORDO, bravo NIDZO, bravo CAKARE, bravo DjEKNA, bravo CEK, bravo GASO, bravo PERO, bravo TOSO, bravo DANILO, bravo DULE!!!!

Neka nam je srecna ova titula!!! Zasluzili smo je!!!! :D:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top