Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ANKETA | Sezonske FK Partizan

Da li posedujete sezonsku kartu za FK Partizan i da li prisustvujete utakmicama?

  • Imam i redovno idem na utakmice

    Votes: 21 17,6%
  • Imam ali nisam redovan na utakmicama

    Votes: 10 8,4%
  • Imam ali ne idem na utakmice

    Votes: 2 1,7%
  • Nemam ali redovno prisustvujem utakmicama

    Votes: 6 5,0%
  • Nemam i nisam redovan na utakmicama

    Votes: 42 35,3%
  • Nemam i ne idem na utakmice

    Votes: 38 31,9%

  • Total voters
    119

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
754
Dokle god sam živeo u Srbiji imao sam sezonsku i išao redovno na utakmice, sada...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.720
Reaction score
29.443
Локација
Beograd
Često se ovde piše, jao, slaba je poseta na JNA, zašto nema publike, ali ne znam koga očekujete, kad čak i članovi ovog Foruma, dakle dokazani Partizanovci, na ovoj temi, i u ovoj anketi imaju većinski stav: nemam/ne dolazim, imam al neću da dođem, i slično...

Iako sam mator k'o Biblija, iako se u 21. veku osećam kao dinosaurus posle udara asteroida u Zemlju, iako mi zdravlje popušta a posao me jebe za skromnu platu, u odnosu na većinu vas - ipak i dalje imam stav ostarelog poslednjeg Mohikanca koji nije ,bacio koplje u trnje, nije ,skinuo ratne boje, s lica, i još uvek ponosno drži tomahavk/sezonsku u ruci...i naravno, dolazi na JNA, kad god može...

...Prve sezonske ćale i ja dobili smo od Muje Hasanagića, tamo negde osamdesetih, posle smo ih kupovali...ćale je proredio posetu devedesetih, sećam se da je bilo i neko vreme kad nisam imao sezonsku, ali sin se rodio u toj istoj deceniji, a kada je dovoljno porastao, krenuo je na JNA...kasnije smo on i ja opet prešli na sezonske i imamo ih ko zna koliko...
Jedino nemamo onu iz Korona-sezone što mi je jako žao, jer je na njoj lik Miše Tumbasa!

Nekome cena kupovine dve sezonske za FK izgleda smešna, ali ja jedva nekako skrpim lovu za tako nešto odjednom, tamo negde u julu svake godine...ipak, preporučio bih svakome da ih kupi, jer za nekoliko onih evropskih kvalifikacionih utakmica i jedan derbi, vi ste već ,isplatili, njihovu cenu...i onda ostatak sezone na JNA, praktično gledate za džabe...osim naravno Evro utakmica u grupi koje se dodatno plaćaju...ali ih naravno nećete sve gledati, jer uvek budemo kažnjeni da igramo bez publike bar neku utakmicu...

No, to je već neka druga priča...

:napred-partizan:
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Moj stav je da svako ko ima decu treba da ide na stadion i u halu, da vodi decu i u skladu sa njihovim uzrastom- objasnjava im trenutnu situaciju, zašto se nešto (ne)dešava
Mene je moj otac vodio na stadion- najlepse uspomene koje imam. Odgajili smo 3 nova Partizanovca takvim pristupom.
Partizan nisu ni Djura, ni Vučelić, ni Ostoja, ali ni Dule, Marko ili Željko.
Odlazak na stadion nije ista tema kao sezonska. To je u velikom broju slučajeva i pitanje finansija. Npr, mi nikad nismo kupovala sezonsku za KK- uvek nam je bilo preskupo da kupimo barem 2, jer idemo uglavnom porodicno, kad god možemo. Išli smo zato uvek na ABA i domaću ligu, retko na EL.
Generalno je nebitno da li idete u halu ili na stadion. Idite gde možete/želite.
Mislim da je možda za nijansu bitnije da se ide na stadion, da se bodre ti igrači, da znaju da nisu sami.
Kao što je normalno da se plaća porez, bez obzira ko je na vlasti (slažem se tu 100% sa Stojačetom), tako treba da bude normalno da se ide na stadion.
Slazem se.....Zato i idem sa dva klinca na stadion i njima kupujem sezonsku.....Doduse zbog uvnute logike naseg marketinka deca do 12 godina imaju popust za sezonsku ali samo za zapad jer je to kao porodicna tribina(sanpopustom je sezonska za decu 2000),ali zato dete sa 13 godina vec nije vise dete?!,nego placa punu cenu sezonske bez obzira nantribinu i ako nije dozvoljeno prisustvo mladjima od 16 godina na stadionu bez pratnje?!Samim tim ni kupovina karte....Pa mi smo klub apsurda zar ne? Umesto da recimo do 16 godina ako roditelj kupi sezonsku dete dobije za recimo 1000 dinara ili te 2000 da sto vise dece privuku na stadion mi idemo obrnutom logikom....
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
754
Nemam, ne kupujem jer ne živim u Srbiji već 3-4god. Pre toga imao seoznsku za zapad i bio redovan.
 
Top