Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Nema Boga ni pravde. Gagi je poslednji čovjek na svijetu, kojem je ovo trebalo da se desi.
Drži se Gagi!!!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Ovo mnogo teško pada...
Gagi je brat, legenda, nikako nije zaslužio ovakve stvari.
Zaslužio je da uzme medalju sa SP.
Sve najbolje kapitenu, zna se gde je dobro došao i sa jednim kolenom.
Life's a Bitch.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Jos kad sam sinoc procitao bio sam sjeban i tuzan sa cime je ljudina Gagi zasluzio ovo. Jebem ti zivot. So neko rece pre neki dan u ovom zivotu ne vredi da si dobar i posten nego sto si veca lopurda i govno od coveka to bolje prodjes :mad:
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Zaslužio je da uzme medalju sa SP.
Stvarno jbt, 2014 isto odsustvovao je sa SP zbog ligamenata...:icon-rolleyes:

Gledao sam juce utakmicu i u trenutku kada je doskocio uhvatio sam se za glavu, odmah mi se vratio film od pre 5 godina i utakmica u Tel Avivu.
Prvo sto sam pomislio samo da nije opet koleno. Skocni zglob se sredjuje za nedelju-dve, ali za ligamenti kolena ode cela sezona, i tako i bi...
Eh zivote bas si kurva... :icon-rolleyes:

Jedina razlika je u tome sto tada se za svoj tim borio u trenutku kada je njegov tim gubio 15-20 razlike, a sada je njegov tim vodio sa 15-20 razlike u trenutku povrede.
Takav je nas Gagi, daje maksimum u svakom trenutku.
Nesto najblize perpetuum mobile, ne staje!

Izdrzi majstore, ima jos vremena da se naosvajas medalja sa repkom i trofeje sa Partizanom!:icon-smile::partizan-fan:
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.054
Локација
Академија
Лоботомизовани део нације ликује како је ово "карма" што Сале није звао Калину и Недовића. Неки чак кажу да није велика штета што је отпао због повреде јер "и онако би играо три минута по утакмици". Тако је то кад не разумеју да кошарка није само куцање и тројке, да има нешто и у одбрани. Неће они имати никада оваквог играча који даје 100% себе и на пријатељској и на такмичарској утакмици. Довољно је сами упоредити наше и њихове капитене. С једне стране Гаги и Луча а с друге Симон Леброн и Лаза полицајац. Два универзума.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.054
Локација
Академија
Видим да је Богдан опет трпао синоћ на Акрополис купу. Фино, фино. Имамо кандидата за MVP мундобаскета.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Ja sam zamolio da ko navija za Partizan, a ima te ,,mreže,, (ja nemam), pošalje po koju lepu reč, El Muniru i Musi Ndžaju povodom njihovih povreda, svejedno što se nisu baš mnogo naigrali u našem Klubu...a za Gagija Kapitena se naravno podrazumeva da se to učini!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.577
Локација
Yaoundé
Паљу је била привилегија гледати, баш хтедох да поставим... на око 3:15, на степеништу:

- ... једино ово, црвено-бела боја...
- Јбг, тако ме запало... била је најјефтинија... :D

Још само да није било неких ликова, пре свих оног крадљивца лима...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.054
Локација
Академија
Током овог викенда низом свечаности биће обележен улазак Влада Дивца у кошаркашку Kућу славних у Спрингфилду. Владе ће тако постати четврти Србин у Kући славних поред Боре Станковића, Александра Николића и Дражена Далипагића. Заједничко за све њих је и то што су бранили боје Партизана.
Браво, Владе!
владе.jpg
 
Top