Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
A Veseli je u porazu Washingtona od Clipersa 102:84, za 15 minuta postigao 3 poena uz 3 skoka.

Pekmen razvaljuje. Ove njegove igre pokazuju da nije slučajno od jedan od najboljih centara u Evropi, a sad se penje prema svetskom vrhu. U potpunosti je potisnuo Miličića (koji nije ni ulazio u igru sinoć), a činjenica je da je Peković odigrao najviše minuta sinoć u Minesoti, više i od Lava.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Pekovic opet odlican u pobedi Minesote nad Sarlotom.

Za 43 minuta 21 poen , 11 skokova , 2 asistencije , 3 blokade , 3 izgubljene lopte i 2 faula.

Odgledah prvu nba utakmicu u životu zbog Peka. Naravno nisam pogrešio. I mogu reći samo neka ovako nastavi.:respect Da se ne igra onoliko na Lova(iako jeste dobar igrač, al ne bolji od Peka:D) Pekmen bi bio najbolji centar u nba. Inače ko što brankobg reče Pekmen ima sjajnu saradnju sa plejevima posebno sa onim Bareom(il' kako se već zove).
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Pratim NBA, pogotovu minesotu zbog pekmena, odlicno saradjuje sa dzej dzej bareom i riki rubia, dobri plej odmah i centar dolazi do izrazaja, kao u finiksima stiv nesh svojim asistencijama napravi igracha od poljaka gotata...
Pekmen jednog haurda zaustavi na 11 poena, zaista fantasticnog centra smo imali, i samo neka nastavi ovako!!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Peković: Dočekao sam svoju šansu

Agencije | 17. 02. 2012. - 12:01h | Komentara: 1

Crnogorski košarkaš Nikola Peković rekao je da je, nakon perioda navikavanja u prvoj sezoni u NBA ligi, konačno dočekao šansu da pokaže američkim navijačima sve svoje kvalitete.
213882_610x3_f.jpg

"Znam šta mogu. Dobro, možda nije realno da svaki dan igram na vrhunskom nivou, ali znam da mogu da pružam dobre partije. Samo sam čekao svoju šansu", rekao je Peković američkim medijima.



Do pre tri nedelje korpulentni centar je uglavnom sedeo na klupi, ali je u međuvremenu dobio priliku da igra i postao ljubimac navijača Minesote.

Oni su za veoma kratko vreme smislili i veliki broj nadimaka za crnogorskog reprezentativca, a najzanimljiviji su "Tiranosaurus Pek" i "Balkanski buldožer".
Ipak, svaki put kada Peković postigne koš u Target centru u Mineapolisu, sa zvučnika se čuju taktovi muzike iz filma "Kum".

Crnogorski košarkaš je u sredu protiv Šarlota igrao 43 minuta i za to vreme zabeležio 21 poen i 11 skokova.

"On je u prethodne dve nedelje svaku utakmicu odigrao na vrhunskom nivou. Radi sve što je u njegovoj moći da pomogne ekipi, agresivan je i borbe, a takvi igrači su potrebni svakoj ekipi", pohvalio je Pekovića trener Minesote Rik Adelman.

Pekoviću je prošla sezona bila prva u NBA ligi i tada je imao skroman prosečan učinak od 5,5 poena i 3 skoka po utakmici, a bio je rezerva srpskom centru Darku Miličiću.

"Pokušavao sam da što više naučim i da napredujem. Ako želite da igrate u ovoj ligi, potrebna je sjajna odbrana. Trudim se da igram čvrsto i da izbegnem pravljenje glupih faulova", naveo je Peković koji je u prvom delu sezone, zbog lok-auta u NBA ligi, igrao za beogradski Partizan.

Igrama i ponašanjem Pekovića oduševljeni su i njegovi saigrači iz Minesote.

"On izgleda kao borac u ultimat fajtu. Sjajno igra, bori se za svaku loptu. Znam da nekima takva igra izgleda ružno, ali za mene je to fantastično", rekao je krilni igrač Minesote Martel Vebster.

Peković je u poslednjih devet utakmica prosečno beležio 17,1 poen i 11,7 skokova po utakmici. Minesota je u dosadašnjem toku sezone upisala 14 pobeda i 16 poraza.
Blic
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ameri su poceli da se kunu u Pekmena. Tek ce oni da vide kakav je to igrac, ali vec su u fazonu da je najsnazniji sportista na svetu (nije daleko od istine). Nek` nam posalju Hauarda na 2-3 meseca da im napravimo igraca :D
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
bravo nikola samo melji!nisu ti uzalud dali nadimak buldozer,ipak si ti igro za PARNI VALJAK :) pa da te dogodine gledamo na all star-u

i jedno pitanje,da li ce mozda pekmen i jan igrati za rukije odnosno sofmore??
 

ima*jedan*tim

Grobar
Учлањен(а)
16.08.2008
Порука
489
Reaction score
0
Локација
partizan.net
Neće, i ako je Nikola apsolutno zaslužio mesto među sofmorima... pokazao je to upravo u duelu sa nekima od izabranih... (Kazins,Spliter...)
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Kakva dominacija Pekovica protiv Hjustona.

Kraj prvog poluvremena,a njegov ucinak glasi : 19p (sut za 2 8/10) , 5 skokova , 2 blokade.

Kraj utakmice : 30 poena(rekord NBA karijere) , 12 skokova , 3 blokade , 1 asistencija , 3 ukradene lopte.

Majstore samo tako nastavi i cini nas ponosnim iz dana u dan. Kad god ti da igras prate tvoji Grobari,nikada na vreme nismo nismo legli mi :D
 
Последња измена:

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
која ДОМИНАЦИЈА за сада.Људи ово је невероватно шта ради наш Пеко.Како га хвале и као га воле коментатори.Поносан сам што је овакав играч играо у нашем клубу.
 

TUKI

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2008
Порука
191
Reaction score
2
svaka cast pekovicu,on,lav i rubio nosioci ekipe...cini mi se da je jedan od komentatora spomenuo da je sa pocetnim sutem iz igre 8 od 8 izjednacio rekord fransize minesote....
sad pocinje drugo poluvreme washingtona i jute,veseli za sada 3 od 3 iz igre,6 poena i 3 skoka
evo ako nekom treba link http://www.rojadirecta.me/goto/locapasion-00001.blogspot.com/
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Brat Nikola večeras postigao 30 poena, ( rekord njegove NBA karijere) 12 skokova, ( 9 ofanzivnih) i tri bloka :respect:respect.

Dosta je više bilo čudjenja oko njegovih sjajnih partija, realnost je takva da je Nikola sada medju najboljim NBA centrima, pogotovo u ofanzivi.

Večeras je bukvalno razvalio Delamberta, snagom maže da parira svakom NBA centru. Što je najbolje ima još dosta prostora za napredak, i još dosta prostora da se navikne na NBA košarku.

Svaka čast majstore, uživaj u plodovima svoga rada. Zaslužio si svaku pohvalu koju su večeras izgovorili NBA komentatori na tvoj račun. Mi grobari i cela Evropa smo već odavno znali za tvoje kvalitete. Sada to polako vide i Ameri. Živio ti nama sto godina, gromado ljudska :respect
 

Zagor

Guest
Добро се добрим враћа!

Његових пет минута може да потраје још јако дуго...
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Vasington je tako losa ekipa za pocetak jedne NBA karijere. Indijanac do indijanca, siledzija do siledzije. Zalim Veseljka, zaista.

Prvi put ga gledam i izgleda mi totalno bez samopouzdanja, krece se k'o s' motkom u dupetu. Previse je stegnut.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
ne da mi je drago, ne mogu opisati. nije on samo igrao u nasem Partizanu. Mi smo ga afirmisali. ! kod nas je explodirao. nas voli i nama se vraca da igra za dzabe. zbog nas i zbog ljubavi prema sportu, prema kosarci. beli shakil je stigao. limit ne postoji.
on i lov su urnisali dalemberta i skolu! pojeli su ih za dorucak.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Moze li se gdje naci snimak utakmice?
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Niste spomenuli da je Veseli za 25 minuta postigao 10 poena (5-7 za dva), imao 5 skokova (3 off, 2 def), 1 asistenciju, 1 ukradenu loptu.
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Moze li se gdje naci snimak utakmice?

hotfile.com/dl/146899302/9ed2e50/NBA.2012.02.17.Timberwolves.vs.Rockets.720p.ilprip.x264-kcplayoffs.part1.rar.html
hotfile.com/dl/146899429/3b1da05/NBA.2012.02.17.Timberwolves.vs.Rockets.720p.ilprip.x264-kcplayoffs.part2.rar.html
hotfile.com/dl/146899531/7ab4d47/NBA.2012.02.17.Timberwolves.vs.Rockets.720p.ilprip.x264-kcplayoffs.part3.rar.html
hotfile.com/dl/146899592/14cee1b/NBA.2012.02.17.Timberwolves.vs.Rockets.720p.ilprip.x264-kcplayoffs.part4.rar.html
hotfile.com/dl/146899647/fbebec1/NBA.2012.02.17.Timberwolves.vs.Rockets.720p.ilprip.x264-kcplayoffs.part5.rar.html

Linkovi 400 mb
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Novica juce u cetvrtfinalu Kupa kralja 13p i 4sk 2as u pobedi protiv Fuenlabrade! Odlicno je poceo da igra posle duge puze...ima problema sa slobodnim bacanjima, ali to je posledica gubitka samopouzdanja! Samo gazi Novice!
 
Top