Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
A jel bolje otac da tuži klub odmah za 17.000 evra, otprilike u isto vreme kad je uzeo 4,25 miliona, ili neko drugi?...
A mali ćuti kao pizda.
Zahvalio se klubu na pravi način... Nije poenta u Vazuri, Vučeli i ostaloj bagri, ne tužiš njih privatno, već klub koji te je stvorio, i koji ti je pomogao da uzmeš milione.
To je mržnja, ništa drugo, i opet ima vas koji sve opravdavate...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Potpisujem! Retko ogavna porodica, fudbaler, jad i beda... Kud sam se radovao tvojim golovima kad ste moralni sljam. Onog Kralja ne treba ni komentarisati. I tu sam ispao magarac sto sam ga branio i pored svih onih silnih kikseva i sl.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.902
Reaction score
13.780
Kad od sopstvene dece to dozivis sta tek od drugih da ocekujes....
Ispadosmo oboje magarci....ja sig jos veci...najljubaznije bih zamolio moderatore da obrisu moje postove na ovoj temi gde sam ivicu izdajicu pominjao u pozitivnom kontekstu i branio i lupetao kao slepac najveci...sve im jbm da im jbm bre i jovici i ivici i zikici. Jos su nam samo oni falili na sve ovo nije dovoljno to sto nas kradu iz utakmice u utakmicu, iz godine u godinu i sto cigani namestaju bez i malo sakrivanja i sto vec danima imam osecaj neke cudnovate mucnine u stomaku, a ne mogu da povratim. Ako Nikolic ucini cudo nad cudima to ce mi biti najsrecniji dan u zivotu radovacu se kao LS da smo osvojili. Hvata me neka pozitivna jeza zbog narednog derbija....nema sanse da se ovaj pout tako lako izvuku.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
A jel bolje otac da tuži klub odmah za 17.000 evra, otprilike u isto vreme kad je uzeo 4,25 miliona, ili neko drugi?...
A mali ćuti kao pizda.
Zahvalio se klubu na pravi način... Nije poenta u Vazuri, Vučeli i ostaloj bagri, ne tužiš njih privatno, već klub koji te je stvorio, i koji ti je pomogao da uzmeš milione.
To je mržnja, ništa drugo, i opet ima vas koji sve opravdavate...

Ja samo opravdavam sto je uzeo pare umjesto menadzera.
Kao i sto se gadim tuzbe i mizerne sume.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Razumem ja to, nije bilo direktno protiv tebe, nego mi se smučio seljak pukovački, i onaj mali koji je ćutao kao pizda na svaki pokušaj da Iliev ili neko razgovara sa njim... tako da mi je svejedno ko je uzeo pare, ovaj je isto đubre kao i te prevare od menadžera, kao i Vazura i Vučela...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Jokanović održao lekciju lideru Čempionšipa i Rafi Benitezu u Njukastlu. Mitrović nije ulazio u igru.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
A ja kad sam govorio da će Jokan biti trenerčina, ljudi su mi se smejali... čak i neki forumaši sa kojima sam u to vreme išao na tekme :D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Zar nisi ti bio u onoj podgrupi na forumu koji su terali Jokana, a kasnije i njihovom forumu :D
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Ja sam se privatno družio sa njima, nisam terao Jokana :D :p
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.635
Reaction score
8.528
Локација
Македонија
Jokanov Fulham ima 2 boda manje od sesto plasiranog (play off grupa od 4 ekipe ) Sheffield Wednesday ali i utakmicu manje.
Ako u utorak dobiju Blackburn (ko se grcevito bori za opstanak ) na domacem terenu bice sesti sa bod manje od petoplasiranog Readinga i dva boda manje od cetvrtok Leedsa.

A u Spaniju danas strelac za Sevilju bio je Jovetic za 1-1
https://www.youtube.com/watch?v=fR-cXLWoFZI
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
A ja kad sam govorio da će Jokan biti trenerčina, ljudi su mi se smejali...
Nas dragi Slavisa Jokanovic je definitivno specifican tip i trenera i coveka. Imam utisak da mu fali nesto da bi bio da tako kazemo top, dobar je, ali nekako nema kontinuitet. Najduze se zadrzao kod nas.
I koji su bili razlozi da je raskinuo saradnju sa Watfordom?

Jel realno da od nekada mozda najperspektivnijeg trenera mozda i u evropi, bivsi trener Partizana i Valensije Miroslav Djukic je sada Bogu iza nogu u Papui specijalnom regionu Indonezije? xD
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
597
Reaction score
221
Локација
Dire
Fali mu to što je kurčevit...odnosno drži do sebe...

Zvanična priča sa Watford je navodno da je tražio previše para za produženje ugovora...istina je da su italijani braća (Pozzo) koji drže taj klub pikirali trenera iz Italije da vodi tim...Ono što je čudno navodno oni su mu i našli sledeći posao u Makabiju gde su navodno isto vlasnici kao i Udinezea...

Jokan je izuzetan čovek koji ne mari da ima svoje mišljenje i kod mene i da više nikad ništa ne uradi (u šta sumnjam) ima večito poštovanje...Plus sve njegove ekipe igraju izuzetno napadački fudbal...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Je li nas Jokanovic vodio protiv Fenerbahcea kad nas je pokrao onaj sudija? Tad sam bas uzivao u gledanju kako lijepo igramo.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Jokan brate, Jokan...

Njegova proslava titule u Krusevcu na balkonu u hotelu, nesto sto cu vecno pamtiti.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Proslava te cuvene titule,kada smo prekinuli cigansku seriju,je pocela mnogo pre hotela.Zamalo budale ne prekinuse mec, jos u osamdeset i nekom minut,kada su stajali na samoj ivici igralista,pa se zadnjih par minuta igralo samo na polovini Napretka,prema severu njihovog stadiona,jer je nasa polovina bila okupirana nasim nestrpljivim navijacima.
Dosasvsi dosta "dobar" na stadion, u jednom trenutku kada su svi skandirali "ZUKA ZUKA",ja sam te povike percipirao kao "zurka zurka".

Stvarno jedan od "onih" dana u zivotu koji se pamte.
Hvala jos jednom Jokanu,na tom nezaboravnom osecaju.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Je li nas Jokanovic vodio protiv Fenerbahcea kad nas je pokrao onaj sudija? Tad sam bas uzivao u gledanju kako lijepo igramo.

Pokrao nas je sudija, a pokrao nas je i Djukic koji je na cuvene Olimpijske igre u Pekingu poveo 3-4 nasa igraca. Bukvalno smo skrpili tim.

Ne mogu prezaliti onaj gol Bogunovica u stilu Maradone :D

Nesto su nas pokrali i u Istanbulu, cini mi se?
 
Top