Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Sadik 4 gola, 1 asistencija – 16 kola iza Almerije;
Đurđević 8 golova, 1 asistencija – 17 kola iza Sportinga.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Jos jedan Bogosavac u najavi, po mom misljenju. Mislim da bi bio produktivniji od Matica, Nikolica i Bajbeka zajedno.
 
  • Like
Reactions: BiP

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.599
Локација
Beograd
A na njemu je da ti to dokaže ili opovrgne...

Politika našeg Kluba je da se mlad igrač PRODA jer su to skoro jedine ,,očekivane,, pare u Klubu, a onda se umesto ,,prodanog deteta,, dovodi ,,odrastao čovek,, u liku i delu...Matića, Nikolića, Bebeka...ali i Sadika, Rikarda, Tavambe...
Da li je to dobro ili ne, zavisi od toga kakav je fudbaler taj koji ide, a kakav onaj koji dolazi...

Povremeno (ali i konstantno) se na Forumu javlja ,,žal,, za Đoletom Jovanovićem i Vlahovićem, ali, što se mene tiče, igrao bi mi u Partizanu NAJBOLJI špic - a ponekad SIGURNO i dva zajedno, a da li je taj dete ili odrastao, naš ili stranac - ič me ne interesuje!

Uopšte nisam siguran da bi Đole bio bolji od npr. Sadika i Rikarda...ali...kako je još mlad, još uvek ima šansu da pokaže hoće li dostići Vlahovića ili biti uspešniji u karijeri od npr. Arambašića, Stanojlovića, Štulića...i one ostale ,,dece,, koja svake godine ,,izlaze,, iz Partizanove škole i čekaju neku svoju šansu...
A Partizan obično igra samo sa JEDNIM špicem...sad već ponekad i bez tog jednog...a najređe sa dva...što nam i govori o tome KOLIKA je šansa da neko ,,uzme,, baš tu poziciju u Partizanu...
Ne baš prevelika...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Licno mislim da bi Dj. Jovanovic sa svojom gradjom i agresijom koju je pokazao u ono malo utakmica sto smo ga gledali zasluzio ozbiljniju sansu. Od Rikarda i Leonarda nece biti bolji nikada, a nisu ni ista vrsta igraca. Moze se porediti sa Mitrom eventualno, ali je sada daleko od njega.
Nece biti ni prvi ni poslednji talenat koga Cukaricki hvata u silaznoj putanji , vraca u zivot i zaradjuje na njemu..
Videcemo, opet kazem - po misljenju, trebalo ga je dovesti nekako, pre Matica i Nikolica svakako.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Gledao sam meč, spasao ih je u 98. min. Vlahović takođe odličan do (nezaslužene) izmjene. Sjajno sarađuje sa Riberijem, kreće se, dobar na lopti, prilično lako ulazi u šanse. Samo ga jebe realizacija, baš teško zabija, fali mu nešto to na kraju. Ako to popravi biće top napadač, nadamo se
 
  • Like
Reactions: BaX

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Utakmica bila blagi užas prvo poluvreme :puke:
Drugo malo bolje, Vlahović se propisno izmašio. Imao tu asistenciju za gol koji im posle VAR-a (opravdano) poništili, zbog faula u začetku akcije. Treba tu situaciju pokazati onoj izlapotini Jokiću koji je u nedelju rekao da vrlo slična situacija (faul) u začetku akcije nad igračem Proletera nije uticala na gol koji je Surdulica u toj akciji postigla.

Fiorentina se raspala kad je izveo Vlahovića i Riberija - ne znam što ih je izvodio uopšte.
Gol primili ni iz čega, možda je Milenković mogao bolje da reaguje, mada nije samo njegova greška. Baš mi je drago što ga je on dao za izjednačenje, u poslednjih 5 minuta utakmice se kod njega jedinog maltene videla želja da nešto uradi. Ostali su pali psihički totalno.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Zanimljiv tekst o Slavenu. Mnogi su me mešali zbog izgleda tada, na stranu to, ovaj virtuoz je imao takav peh sa povredom a siguran sam da nije, ostavio bi dublji trag.

Još jedna zanimljiva fotografija, dres naše šampionke sa sms 2344. Od SMS drolje do gazprom sponzorstva i brisanja dugova gumicom. Serbia land of opportunities.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sadiq očajan, posvađan sa loptom, prijem takav da se lopta odbije 5 metara nazad a onda cap - MAJSTORKSI GOL!
Svaku utakmicu je takav, nesnađen ali opet ne prođe ni jedna utakmica da on ne napravi neki nestvaran i velemajstorski potez. Često mi deluje da ga saigrači ne poštuju i ne hrane loptama dovoljno, kao da ga izbegavaju. Ali nema veze, on nastavlja da jebe. To što mu nekad ne ide sve mislim da je do samopouzdanja. Kad počnu svi da veruju u njega, počeće i on u sebe da veruje više i ima da krene da plodi samo tako.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Svaka čast Sadiku. Dominira u segundi. Gledao sam vecinu njihovih utakmica i bas je dobar utisak ostavio. Raduje i sto i Almerija upala u dobru seriju, bas kao i nas Partizan.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
E da, treba pomenuti i Raću Petrovića koji je sinoć igrao laganica, kao sa klincima. Oćelavio je mučenik pa je stvarno kao tata ostalima na terenu.
 
Top