Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Auuuuuu, kakva luda utakmica u Hihonu !!! Sporting : Leganjes 1:1. Uroš Đurđević dao gol za domaće. Promašio penal, lopta mu se vratila i matirao je protivničkog golmana. Bilo je to u 86. minutu. Đuka izlazi u 92. , trener se odlučio da brani rezultat, ulazi umesto njega naš Mark Valiente i pravi penal u poslednjim trenucima meča. Gosti otimaju bod. Za Hihon je u drugom poluvremenu igrao i Nikola Čumić, uneo je dosta živosti po desnom boku. Ostaje žal što nismo uspeli da ga angažujemo, izrasta u ozbiljnog igrača. Bolja utakmica od većine u španskoj Primeri.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Brisite, nisam video link gore.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Milenković presekao pas i odmah uputio odličnu loptu u sredinu Riberiju, Riberi još lepše izbacio Vlahovića a on sjajno rutinirao. Jedino da poradi malo na radovanju posle gola, nije još na Manceovom nivou :D Mene su kolena zabolela kad sam video:)
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Svaka čast Duci, baš izrasta u odličnog napadača. On je tip igrača kojeg kad vidim znam da od njega slijedi neka opasnost. Toliko je eksplozivan, jak na lopti, nepredvidljiv. Nije mlitav, ne petlja, nego je baš čvrst i direktan igrač.



Njega svaki prelazni rok sele da li u Milan, MU, Juve, a on ostaje tu gdje jeste. Smatram da je top stoper, zaslužuje mnogo jači klub, u rangu navedenih ali ima mnogo novinarskog lupetanja. Dosadili su sa njegovim seljenjem.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
imam pomesana misljenja o njemu,ali ako se pokaze u tsc-u voleo bi da ga jednog dana vidim kod nas na klupi
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Uz dužno poštovanje prema velikom Krletu, čini mi se da bi u našoj ligi prošao kao Savo.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.342
Локација
Nickname
Raspucala se Viola večeras. Vlahović sjajan a prostora za napredak koliko hoćeš...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Secam se da je Krstajic prvi nesto hvalio Vucica i ovaj ga nagradio mestom selektora na Mundijalu. Svaki gol Vlahovica mi sve teze pada jer se vidi da je decko ubica,videlo se i kad je bio kod nas sta moze a mi ga prodali za koka kolu i grisine. To je prava izdaja. Nastasic i Vlahovic,primeri jajarskog kombinovanja i vodjenje onom bolje 100 evra odmah nego 1000 sledeci petak.
 
Top