Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Procitao sam to i nesto mi je tesko palo jer sam od svih ljudi cuo da je Spale dobar covek ali ne znam u kakvim je problemima. Da li ga neko zna ili zivi blizu njega da vidimo kako mozemo da pomognemo coveku?
 

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
928
Reaction score
7.142
Podrzavam predlog.
Mozda da organizujemo donatorske kutije na mečevima Partizana u svim posecenijim sportovima, naravno trebalo bi prvo nekako stupiti u kontakt sa čovekom.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Koliko znam živi u Ilićevu, selu kod Kragujevca. Verovatno se može doći u kontakt preko lokalnog FK Srbija iz ovog sela. Imao je problem sa alkoholom i kockom, zbog toga se i razveo, to sam negde pročitao. Sada je ok, ali ima finansijske probleme .
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne bih da zvučim surovo, i meni je iz ove priče žao čoveka, ali stvarno ne vidim logiku da mi skupljamo lovu za nekog ko je u nekom trenutku zarađivao desetine puta više od prosečne plate i to igrom slučaja to sjebao, prvo sam pomislio da je neki zdravstveni problem ko sa Radakovićem to je druga priča.
Ali bih pre taj novac uvek usmerio na neku decu bez roditelja, male partizanovce u enklavama njima život tek treba da počne.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
Ako za godinu u RM i tri u Saragosi nisi zaradio bez da si igrao igde više onda jbg. Ja ne radim već mesecima pa šta treba da kukam po forumu ? Imam i 'leba i uz 'leba Bogu hvala. Čuj radi za četirsto jevreja teškoe a radi i 2/3 Srbije za te pare pa ćuti (jebem ih što ćute ali druga tema). Kruže priče i da je bio rado viđen gost po kladionicama još ako je to tačno onda jebiga stvarno. Što kaže Vinjače slučajevi kao pokojni Radaković su za hitnu intervenciju ovo ostalo samo aha ok važi i teraj dalje.
 

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
928
Reaction score
7.142
Ne bih da zvučim surovo, i meni je iz ove priče žao čoveka, ali stvarno ne vidim logiku da mi skupljamo lovu za nekog ko je u nekom trenutku zarađivao desetine puta više od prosečne plate i to igrom slučaja to sjebao, prvo sam pomislio da je neki zdravstveni problem ko sa Radakovićem to je druga priča.
Ali bih pre taj novac uvek usmerio na neku decu bez roditelja, male partizanovce u enklavama njima život tek treba da počne.
I mene je poneo isti motiv, sada delim isto mišljenje.
Izvinite na brzopletosti,bila je vodjena slepo srcem..u buduće ću se bolje informisati prvo.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
356
Reaction score
948
Локација
Banja Luka
Pa...ipak NK i KK i BL...nisu isto...
A i FK...ako razumeš šta hoću da kažem... :D
Ma šta meni bi da umjesto FK napišem KK!? Ali ne razumijem komentar, ako ovo sa KK zanemarim.
Da je bar neki NK, ali Zadar?
Svakako je bio u FK Partizanu dobar, a tokom igranja u FK Borcu BL je proglašen i sportistom godine Republike Srpske.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
Video sam ga pre pola sata kod Kalenic pijace, seta sa gospodjom i dvoje dece. Odmah mi je Gazda pao na pamet:buhaha
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ko ga bre zove? Neki navijači koji ne prate fudbal. Pa čovek već nekoliko sezona igra rekreativno. U TSCu nije pokazao ništa.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Top