Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска

Ne bih rekao da je ovo slučajnost. Dok je Savo bio trener Partizana, na Mozzartu su izlazili tačni sastavi dan prije. Odjednom i kad je postao trener BiH, ista stvar. Pitanje je, zašto sam sebe prodaje, i kolika je cijena?
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Žarko Lazetić da se napuši kurca govnjivoga, zabole me što igra pošteno, baš zbog toga mu jebem majku i njemu i svim "grobarima" koji grizu protiv nas kao da im je poslednje u životu
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
804
Pisanje dve uzastopne poruke
A Sale Ilic dobio u Čuki otkaz jer je protiv nas izveo rezervni tim.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.746
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Bog fudbala! :D

Inače moram da priznam da sam sinoć, gledajući uživo naš debakl protiv TSC-a i potpunu nemoć naših napadača, više puta pomislio kako bi Sejduba Suma, umesto nekog od njih, sigurno bar par puta napravio neki dribling koji bi štrecnuo te Bačkotopolčane - ako ništa drugo... :confused-smiley-013:
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Gledao sam utakmicu Kragujevac - Pazar. Ukratko razneli su Ljajic i Suma, Adem imao i dve asistencije. Kako lagano igraju obojica, kao da su igrali protiv neke dece. Suma je inace i kapiten kluba koliko sam danas video. Sve u svemu majstori fudbala :respect
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.299
Локација
Novi Sad
Otkako je Saša Ilić došao u Atromitos, plavo-beli nisu izgubili utakmicu, a bili su pretposlednji na tabeli. I igraju na gol više. Najpre su sa srpskim trenerom pobedili Panetolikos (3:2), pa u gostima Aris (3:1), potom su remizirali sa Panseraikosom (1:1) i večeras odneli bod sa stadiona Lamije (3:3). U četiri kola – osam bodova. I skok na deseto mesto.

 
Top