Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Nije ga htela cerga. Koji zajeb...
Jovetić: Zvezda me nije htela

14 Februar 2012 | 09:59
00068435.jpg
Sadašnji napadač Fiorentine, a nekada Partizana Stevan Jovetić mogao je i da nosi dres Crvene zvezde. Reprezentativac Crne Gore u intervjuu za italijanske medije potvrdio je da ga je Dejan Savićević preporučivao Zvezdi, ali bezuspešno.

- Kada sam bio dečak, igrao sam sa Savićevićevim sinom. On je ljudima u Zvezdi rekao za mene, ali oni nisu želeli saradnju jer su rekli da takvih igrača ima mnogo. Zbog toga sam otišao u Partizan, iako mi je bilo teško da napustim porodicu i preselim se u Beograd - kazao je Jovetić.
sportal.rs
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
navijao je za cergu prije dolaska... mada nebitno je totalno, igrao je ok i to je samo eror iz djetinstva :D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Ta tema je prezvakana najmanje 3-4 puta, tako da ovde stajemo.

I ubuduce izbegavati teme gde se broje zrnca igracima Partizana.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Извињавам се нисам знао нека преместе тамо онда ...

Nema potrebe za izvinjavanjem u pravoj temi si stavio poruku.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Tejgo, Kleo - Svaka cast, ali koliko mi je krivo sto Iliev nije ostao ne mogu da opisem to. Bravo majstore strasan gol
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Dejan Marković-Varga
Nekada naša velika nada, veliki Grobar.

Dejan Marković u poseti crno-belima21. 02. 2012. - 10:16



U Antaliji se nalazi veliki broj timova iz cele Evrope, a među njima smo bili u prilici da sretnemo i mnogo bivših igrača Partizana. Jednog od njih navijači su skoro zaboravili, pošto dugo boravi u inostranstvu, a nekada je bio najmlađi prvotimac u istoriji Partizana. Debitovao je za prvi tim 22. oktobra 1989. protiv Vardara sa 16 godina, 4 meseca i 26 dana. Naravno, stariji ga se sećaju, on je Dejan Marković.
Deki se nalazi sa svojom ekipom Naters (Švajcarska) na pripremama u hotelu Titanik u Antaliji i iskoristio je priliku da se sretne sa svojim prijateljima iz kluba.
- Trener sam već 5 godina u ekipi FC Naters, koji igra u 3. ligi Švajcarske. Za vreme boravka u Natersu završavao sam trenersku školu u Španiji i na kraju dobio Profi licencu. Na početku boravka u Natersu bio sam istovremeno i igrač i trener i moram da istaknem da sam srećan što sam dobio priliku da radim u jednom inostranom klubu, gde imam sve uslove i mogućnosti za napredak u karijeri. Pored rada u mom sadašnjem klubu, imam zaduženja i u Fudbalskom savezu Švajcarske, a pomažem i klubu Tun, kao koordinator. Znači, imam dosta posla, a sve je to vezano za rad sa mlađim kategorijama.
Fudbalsku karijeru sam završio u Austriji, gde sam boravio 4 godine, i to trenutku kada sam shvatio da dolaze mlađi momci, koji su brži i stabilniji, a da ja nisam u mogućnosti da budem na nivou svojih igara iz najboljih dana, i rešio sam da završim karijeru i posvetim se trenerskom pozivu.

Na prvi pogled smo primetil da nosiš crno-belu opremu, a znamo da tvoj klub za zvaničnu boju ima crvenu?
- Da, naša zvanična klupska boja je crvena, ali sam uspeo da ‘izboksujem’ da makar trenerka i majice budu crno-bele. To je za sada dovoljno, jer ipak nije lepo da ih ja teram da odstupe od svoji tradicionalnih klupskih boja. Kada sam došao u hotel gde je smešten Partizan, videvši kako dominira crno-bela boja, proradile su mi emocije i podsetio sam se svojih mlađih dana i karijere u Partizanu. Teško je to ljudima objasniti, to je ljubav mog života i kada vidim dres Partizana, sav se naježim, evo i sada dok pričam to mi se dešava. Voleo bih jednog dana da se vratim u Partizan, jer to sam sebi postavio kao životni cilj.
Da li si u kontaktu sa nekim od bivših igrača Partizana koji su rasuti po Evropi?
- Jesam i to sa dosta njih, a u Švajcarskoj se često viđam sa Rojevićem, čak smo i vodili timove jedan protiv drugog. On je isto tako trener jednog kluba u našem rangu i ne želi da ide ‘gore’, pošto ima stalni posao u jednoj švajcarskoj firmi o kome mogu da sanjaju mnogi Švajcarci i ne želi da ga ostavi zbog rada u fudbalu.
Imaš li neku poruku za svoje Partizanovce?
- Srećan sam što sam pripadao i pripadam crno-beloj porodici, a gledajući kako Partizan poslednjih godina gazi sve po Srbiji, žao mi je što i ja nisam mnogo više tome doprineo, zbog raznoraznih okolnosti koje su me u tome sprečile. Veoma mlad sam kao igrač otišao u Logronjes (Španija) i propustio priliku da ostavim dublji trag u Partizanu. No, srce mi je ostalo u Partizanu i iako sam daleko od Beograda i Zemuna, pratim i navijam za moje crno-bele.


http://www.partizan.rs/27332-dejan-markovic-u-poseti-crno-belima/
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Има он налог и на Твитеру, па кога интересује, може да га запрати.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Posle skoro dve i po godine Slaviša Jokanović se vraća trenerskom pozivu. Prvi trener Partizana kome je pošlo za rukom da osvoji i odbrani duplu krunu, karijeru će nastaviti na Tajlandu.

jokan-tajland.jpg


Jokanović je potpisao jednogodišnji ugovor sa Muang Tong Junajtedom, koji je prošlu sezonu završio na trećem mestu tajlandske lige. Nekadašnji reprezentativac naše zemlje će na klupi ovog kluba zameniti bivšu zvezdu Liverpula, Robija Faulera, koji je kratko bio igrač i trener Muang Tong Junajteda.

- Nisam oklevao kada sam dobio ponudu Muang Tonga. Želim da pomognem da klub napreduje i osvoji tajlandsku ligu, rekao je Jokanović na predstavljanju.

Sportska centrala

Sve najbolje Jokanu pa da uzme titulu,inace dobar ugovor je napravio milion za godinu dana
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sportal

Bivši kapiten Partizana potpisao za klub iz Švedske

27 Februar 2012 | 23:51(3)

00069358.jpg


Nekadašnji kapiten Partizana Nenad Đorđević postao je novi član švedskog Kalmara. Tokom popodnevnih časova u ponedeljak Kalmar je predstavio svoje novo pojačanje, a Đorđević je potpisao ugovor na tri godine i braniće boje švedskog kluba do 2015.

Inače, bivši kapiten crno-belih se nije pojavio na predstavljanju već se tokom konferencije iz Beograda uključio putem video linka.

- Dve stvari su presudile što sam potpisao za Kalmar. To što mi je porodica ovde i što sam osetio prijatnu atmosferu u klubu. Sa ekipom sam ranije obavio nekoliko treninga i sa te strane imam pozitivan osećaj - rekao je Đorđević za zvanični sajt Kalmara.

Šveđani su na svom sajtu predstavili Đorđevića kao veliko pojačanje i objavili da je u klub stigao fudbaler koji je bio šampion države sa Partizanom, igrao Ligu šampiona i upisao 17 mečeva za reprezentaciju Srbije i Crne Gore, uz igranje na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj 2006. godine.

Ovaj 32-godišnji defanzivac posle odlaska iz Humske dve godine je branio boje ruskih Krila Sovjetov.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Posle skoro dve i po godine Slaviša Jokanović se vraća trenerskom pozivu. Prvi trener Partizana kome je pošlo za rukom da osvoji i odbrani duplu krunu, karijeru će nastaviti na Tajlandu.

jokan-tajland.jpg


Jokanović je potpisao jednogodišnji ugovor sa Muang Tong Junajtedom, koji je prošlu sezonu završio na trećem mestu tajlandske lige. Nekadašnji reprezentativac naše zemlje će na klupi ovog kluba zameniti bivšu zvezdu Liverpula, Robija Faulera, koji je kratko bio igrač i trener Muang Tong Junajteda.

- Nisam oklevao kada sam dobio ponudu Muang Tonga. Želim da pomognem da klub napreduje i osvoji tajlandsku ligu, rekao je Jokanović na predstavljanju.

Sportska centrala

Sve najbolje Jokanu pa da uzme titulu,inace dobar ugovor je napravio milion za godinu dana

Pise u novinama da je ugovor potpisan za milion tajlandskih bahta sto je 25 hiljada evra, da li je moguce?
 
Top