Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Bravo jokane :)!

141018-sheff-wed-v-watford-4469-jokanovic-4x3286-2023968_478x359.jpg


REACTION: “A Perfect Day For Us”
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Momak koji je ponikao u nasoj omladinskoj skoli u debiju za Apolon iz Limasola postigao gol. U pitanju je Luka Stojanovic, profil igraca koji neverovatno fali ovoj ekipi. Igra na poziciji zadnjeg veznog (tzv box to box)
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
To je taj. Priča se za njega da je bio najbolji u svojoj generaciji ali menadžerske mutljavine prete da mu karijeru svedu na karijeru jednog Nikona Jevtića.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Evo ronimo suze zbog njega i slicnih koji su eto kidali u oml. kategorijama, a eto nesrecni zavrsili u nekim Sportinzima, Olimpijakosima i slicno. Neka momce bude zivo i zdravo i da mu karijera bude kao kod Bosancica npr. a da masta da dostigne jednog Grubjesica, Veselinovica ili Marinkovica.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ne držite me za reč ali meni nešto u sećanju da je on otišao iz Partizana zato što je bio ucenjen da potpiše za Šiptara ukoliko želi da igra, i da je zbog toga otišao, opet kažem ne držite me za reč ali tako se nečeg prisećam.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ne stoji mambi gurbetska kombinacija boja... baš nikako :/
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
“Sport”: Jokanovićev avion leti Čempionšipom
Želimo u elitu, istu želju, trenutno, ima pola lige, a, kome će da se posreći... Dugačak i neizvestan put je ispred svih – ističe srpski strateg na klupi Votforda

SP-Jokanovic-Getty_620x0.jpg


Pogled sa vrha Čempionšipa, Jokanovićev pogled... Sve se toliko lepo vidi, da bi, zaista, bilo šteta menjati položaj.

- Ne bih da silazim, sve dok, eventualno, ne budem morao – komentariše za “Sport” trener Votforda Slaviša Jokanović.

I dalje mnoge zaokuplja kako ste došli u Votford?

- Zar to niko nije javio?

Nije?

- Evo sad ću da kažem kako bih zadovoljio znatiželju svih: došao sam avionom! - nasmejao se nekadašnji strateg Partizana.

Neko je morao da predloži transfer i obezbedi karte za čeličnu pticu?

- Sad su jeftini letovi, za toliko imamo para.

Pre kupovine avionske karte pričali ste sa određenim ljudima?

- Razgovora nikad dosta.

Ko vas je kontaktirao?

SVAKOG DANA KUĆA - POSAO
Jokanović ne stanuje u centru Votforda (100.000 žitelja), izabrao je kuću u šumi, nedaleko od klupske trening baze. - Rukovodstvo mi je omogućilo izvrsne uslove za kvalitetan rad, otud najveći deo dana provodim u Sportskom centru. U mom programu sve je jednostavno, kuća-posao - kaže Jokanović.
- Porodica Poco me pitala da li sam zainteresovan da preuzmem Votford, odgovorio sam potvrdno, saradnja je mogla da počne. Cela priča.

Poco rukovodi Udinezeom, poseduje i veliki broj akcija u Granadi?

- Iz tih klubova dolaze igrači na pozajmicu u Votford. Daleko smo od najbogatijih sredina u Čempionšipu, ne možemo da angažujemo zvučna, skupa pojačanja, pa ipak, guramo. I to dobro. Želimo u elitu, istu želju, trenutno, ima pola lige, a, kome će da se posreći... Dugačak i neizvestan put je ispred svih, čak 31 kolo do kraja trke...

Proteklog vikenda pregrmeli ste utakmicu sa Milvolom u kojoj je gost vodio?

- Kako je bilo? Teško u početku, pa sve bolje, u poslednjih 30 minuta - rutinski. Za sigurnih, zasluženih 3:1.

Malo je vremena za odmor?

- U utorak smo u Birmingemu, zatim u subotu idemo na noge Ipsviču. Prognoza? Nema prognoze. Ko može i sme da prognozira rezultat utakmice u Čempionšipu? Hajde da vidim i čujem tog pametnjakovića - prokomentarisao je lider Slaviša Jokanović (dva boda prednosti).

Budući Premijer. Samo napred!

SAMO JEDANPUT U LONDONU
Votford je udaljen 40 kilometara od Londona, reklo bi se: dok dlanom o dlan, eto Jokanovića u glavnom gradu Engleske.

- Od kako sam stanovnik Votforda samo jedanput sam skoknuo do Londona, do starog kraja u kojem sam živeo kada sam igrao za Čelsi. A, biće, nadam se, u budućnosti više vremena za turističke posete... U mom poslu, ipak, nikad se ne zna rok trajanja na klupi. Toga sam svestan - otkrio je Jokanović.
Novosti
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.106
Локација
Žrnov
Penal nad Mitrom i gol u 90.min :respect

Može šiptar samo da mu se sagne sad...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
i to kakva golcina glavom... nimalo laka situacija..

Lazar igrao od pocetka, nista nije pokazao danas.
 
Top