Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Kruger

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
48
Reaction score
0
Локација
Manaus
Scepovic dao go za pobedu Majorke u gostima. Izgleda da familijarno prorade kad odu iz Partizana.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
na odgovarajucoj temi da odgovorim PARTIZAN STYLE

da babun je strasan igac.
nije bio ni u 18 u saragosi koja je glat ispala iz lige.
odigrao ukupno jednu ipo utakmicu.
da ne pricam sto je nula od coveka, a ti bi voleo da se vrati.
neke tvoje postove nikad necu razumeti.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Dobri su i on i Neca, treba i iz slobodnjaka gol dati, kakvih smo se sve igrace nagledali u nasem dresu ova dvojica su jos i dobri
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Играч који пола сата пре утакмице у свлачионици (када је чуо да је у стартних 11) каже тренеру: "јеботе шефе, па где ме стави да играм по овом сунцу" - није за дрес Партизана, без обзира што је био сматран за великог талента тада.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Dobri su i on i Neca, treba i iz slobodnjaka gol dati, kakvih smo se sve igrace nagledali u nasem dresu ova dvojica su jos i dobri

I šta sad zato što je tu igrao neki Malbašić ja treba da cenim Tomića koji je dobio šansu da igra u LŠ i LE kao starter, da igra pored Ilića, Moreire, Vukića, Ilieva i da deluje kao da ima 40 godina, da se sprda i pljuje na klub svojim ponašanjem i fizičkom spremom.

Neka se nose tavkv igrači u tri lepe, živim za dan kad kad će u Partizanu takve individue da budu maksimalno sankcionisane i maltretirane na treninzima do iscrpljenosti, pa i ako to ne upali noga u dupe a ne da gledamo njihovu sprdnju po par sezona.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Dobri su i on i Neca, treba i iz slobodnjaka gol dati, kakvih smo se sve igrace nagledali u nasem dresu ova dvojica su jos i dobri

Zato sto su igrali jos gori igraci treba da vracamo ove sto su samo malo losi? Nema logike brate.
Neka tresu mreze, samo sto dalje od Partizana. Iako mislim da bi nam Neca bio itekako koristan u danasnjem Partizanu..
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Video sam sinoc Marka Jovanovica na ulici (zivi u mojoj zgradi), zna li neko sta se desava sa njim? Vidim da slabo igra u Poljskoj poslednjih par sezona, jel neka povreda u pitanju ili ne racunaju na njega?
S obzirom ko nam igra stopera trenutno, dobro bi nam dosao.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
neke tvoje postove nikad necu razumeti.


Meni nije cilj da kontriram, iako mi lepe takve etikete, ali ovde se ide u teske krajnosti i to je ono sto mi smeta, a osoba sam koja ne zna da precuti.

Da ti pojasnim, znam mnogo momaka koji su igrali sa njim i licno sam igrao protiv njega kao klinac i notorna je glupost da je njega cale progurao svuda, njega je naravno cale gurao, pa svako bi to radio za svoje dete ako moze i on to jeste bahato koristio i stoga ga i mnogi ne vole, ali je isto tako tacno da je on bio stvarno jedan od najboljih igraca od cele svoje generacije i cak dominantniji od dosta njih starijih i to je istina i nije je tesko dokazati i ovde postoje mnogi koji to znaju 100% (iz postova se moze zakljuciti da dosta njih poznaje licno ljude koji su u i oko Partizana i nemoguce je da to ne znaju) ali niko jednostavno ne zeli to da kaze jer je to nepopularno, a mene to jednostavno nervira i onda ne mogu da cutim.

Takodje je bezobrazno i nefer reci sabotaza u Genku, to su trostruki arsini iskljucivo zato sto je to on, sabotaza znaci nesto sasvim drugo, da je namerno izminirao ekipu, a on to nije uradio , on je jednostavno napravio glupost, gresku koja je kostala, pa Kezman je posle minut na terenu zaradio direktan crveni, pa ni cigani to nisu nazvali sabotazom

Ne branim ja njega zbog svojih postupaka, pravio je on gluposti svesno, jednostavno je takav, nek se on bori sa tim, ne zanima me, ali ljudi svesno iskrivljuju cinjenice, samo zato sto je on svojim ponasanjem koje nema veze sa fudbalom to zasluzio.

Imali smo situaciju, odusevljenje na forumu Tesovicevim analizama igre Partizana i onda kada je covek rekao par puta, kako je Babovic pokretac igre Partizana i najbolji pojedinac, to se jednostavno preskoci a neki su nam cak dali do znanja da Tesovic ustvari i nije neki strucnjak.

Napraviti karijeru u inostranstvu ne moze svako, nikako nije dovoljno da posedujes kvalitet za tu ligu, mnogo je nasih igraca koji su na svoju ruku i koji objektivno su mogli vise ali nisu zbog svoje licnosti, eto ja npr mislim da je Stojke jedan od 10 najboljih golmana u evropi, a on nigde nije odigrao vise od 2 utakmice, jer tebe u inostranstvu nece niko da trpi, osim ako nemas ledja, ali ti su retki, jednu glupost napravi i napolje si

Ja nemam problem sa ljudima koji pljuju Babovica, nije on meni nista, jebe mi se, ali imam problem kad neko moze neargumentovano da kaze da je neko 0 fudbaler, za njega, za Scepu, bilo koga, a ja nemam pravo da kazem da on nije 0 fudbaler jel jelte njega niko ne voli ovde.

Ne sporim da, kad kazem da bi voleo da dodje u Partizan, zbog nekih, to i jeste provociranje ustvari, s obzirom da znam kakvo je misljenje velike vecine na ovom forumu, ali to je ono jace od mene, volim ko i svako da budem u pravu, jer znam da bi opet bio jedan od najboljih igraca Partizana

I ovde na forumu postoje sigurno ljudi koji se dovoljno razumeju u fudbal da znaju da je Babovic za SM npr Cavi licno i da bi sa njim Partizan bio mnogo bolji nego sa SM, ali oni to nece reci, jer kao prvo ne vole ga kao licnost, a kao drugo nece da izazivaju lavinu nezadovoljstva
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@PartizanStyle

Nisam imao cast da igram sa ili protiv najtalentiranijeg kadeta starog kontinenta, pa ne mogu suditi kao ti.
Ali, gledao sam doticnog u dresu Partizana i nekih drugih domacih klubova.
Za inostranstvo ne znam, cujem da je skupio 50 minuta van srbije.

Jednom za svagda: neka je mitsko bice sa kvalitetima mesija, cr7 i maradone, zelim da bude dovoljno daleko od FKP.
Ostace: umisljena, nevaspitana, bezobrazna, sebicna bitanga.

A za ovo gore: go falus od fudbalera, spor, sebican, fizicki limitiran, bomba u svlacionici i na terenu, inspiracija za najmanje 500 ljudi samo na istoku JNA.
Bas ce ekipa da zivne sa njim, ceka ga ceo stadion na zicer.

Neka ide kod VV i neka mu izvodi prekide.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Babović svojim ponašanjem i prikazanim igrama u Evropi u dresu Partizana ne zaslužuje da se njegovo ime dovodi u vezu sa klubom. Ni u jednom kontekstu - čak ni kao sponzor.

Ja ga lično poznajem od kada je imao desetak godina. Ne dobro, ali dovoljno.

Jeste bio izuzetno dominantan u mlađim kategorijama, Brajda je iz Milana dolazio kod Milije da ga vodi u Italiju. Ali, jako bitno, njegov individualni rad u detinjstvu je stvorio kontra-efekat kod njega. Jeste mu omogućio potencijalno vrhunski igrački kvalitet, ali mu je ubio želju za fudbalom. Za sve roditelje koji svoju ambiciju žele da realizuju kroz decu - Babović je primer kako se greši.

Dvoglavi je poslednjim pasusom objasnio šta bi njegov dolazak učinio od kluba.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ma ok, ja u sustini ne zelim da raspravljam o njemu kao igracu, iako se ne slazem sa tobom, samo nekad ne mogu da precutim na neke stvari.

Ja sam u prvobitnom postu branio i Scepu od kritike kao nula igraca, ali to je izbrisano i ostavljen samo deo gde ispada kao da ja opet po ko zna koji put provociram braneci Babovica
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
...ali je isto tako tacno da je on bio stvarno jedan od najboljih igraca od cele svoje generacije i cak dominantniji od dosta njih starijih i to je istina i nije je tesko dokazati i ovde postoje mnogi koji to znaju 100% (iz postova se moze zakljuciti da dosta njih poznaje licno ljude koji su u i oko Partizana i nemoguce je da to ne znaju) ali niko jednostavno ne zeli to da kaze jer je to nepopularno, a mene to jednostavno nervira i onda ne mogu da cutim.

Takodje je bezobrazno i nefer reci sabotaza u Genku, to su trostruki arsini iskljucivo zato sto je to on, sabotaza znaci nesto sasvim drugo, da je namerno izminirao ekipu, a on to nije uradio , on je jednostavno napravio glupost, gresku koja je kostala, pa Kezman je posle minut na terenu zaradio direktan crveni, pa ni cigani to nisu nazvali sabotazom

Не знам зашто уопште водимо ову дискусију с тобом, јер је очигледно да си млађи од мене, Двоглавог и Лазара, и не можеш услед своје младости да сагледаш неке ствари. Ипак...

Какав је татин син био играч у младим категоријама, није тема, ми овде причамо о његовој сениорској каријери. Све и да је био најбољи као јуниор, то ништа не мора да значи.

Његов гест у Генку можда није саботерски по намери али јесте по ефекту који је произвео. Ако тренер на полувремену каже играчу који има жути картон да се припази, и он и поред тога направи старт на 70 метара од сопственог гола без икакве потребе, опасности по сопствени гол, итд, и тиме анулира нашег играча више, онда је такав играч потпуни кретен.

Ne branim ja njega zbog svojih postupaka, pravio je on gluposti svesno, jednostavno je takav, nek se on bori sa tim, ne zanima me, ali ljudi svesno iskrivljuju cinjenice, samo zato sto je on svojim ponasanjem koje nema veze sa fudbalom to zasluzio.

Његово понашање нема везе са фудбалом? Саможивост, бахатост, себичлук се не одражавају на терен? Због таквог става нам периодично и излазе све безобразније и огавније појаве из омладинске школе, баш због тог става како је довољно да је неко добар фудбалер, а јебеш психу, јебеш понашање. Бабовић, М. Шћеповић, онај мали дегенерик Радоњић и Нинковић су класични појавни облици.

Napraviti karijeru u inostranstvu ne moze svako, nikako nije dovoljno da posedujes kvalitet za tu ligu, mnogo je nasih igraca koji su na svoju ruku i koji objektivno su mogli vise ali nisu zbog svoje licnostii

Је ли ја то добро разумем да је С.Б. направио каријеру у иностранству? :buhaha

Двоглави и Лазар су лепо објаснили, ја бих само додао - можда сам и дупло старији од тебе. Памтим играче за које си ти чуо само преко новина. Причам ово не да бих се хвалио већ да схватиш да је мени играч Партизана светиња, да не можеш ти од мене боље да схватиш шта треба да представља играч Партизана и да ћу играча првенствено ценити по томе не колико зна фудбал, већ колико поштено обавља свој посао на терену и колико поштује клуб и навијаче. Тек онда долази квалитет.

Али од тог правила има изузетака. Вермезовић, Бабовић и М. Шћеповић су особе којима бих декретом забранио приступ на ближе од 1 км Хумској улици. Мада има сад још један који им се опасно приближава. Огроман број навијача мисли исто, јесмо ли сви ми луди и неправедни према тим бившим играчима или је проблем у њима и њиховом односу према дресу и клубу?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Moram da iskoristim sledeću konstataciju

...Због таквог става нам периодично и излазе све безобразније и огавније појаве из омладинске школе, баш због тог става како је довољно да је неко добар фудбалер, а јебеш психу, јебеш понашање. Бабовић, М. Шћеповић, онај мали дегенерик Радоњић и Нинковић су класични појавни облици...

da napravim poređenje dvojice naših igrača, Marka Šćepovića i Petra Škuletića.

Sličnih su godina i sa istim trenerima su stasavali u našoj školi. Šćepović, nesumnjivo veliki talenat, odlične fizike, na moje veliko razočarenje neće postati i veliki, čak sumnjam ni osrednji, fudbaler. Zbog svog karaktera. Da li je razlog lenjost, bezobrazluk, izostanak psihologa ili nešto potpuno deseto, nije važno. On je svoju priliku proćerdao.

Sa druge strane, Škuletić koji je u Partizanu proglašen viškom i nedovoljnim potencijalom, igrač prosečne tehnike, odlične fizike, ali prvenstveno radnik i borac, korektan prema saigračima, protivnicima i navijačima, postaje najsjajniji deo našeg tima.

Ovo poređenje je primer za razvoj svih budućih igrača u našoj školi. Karakterne mane koje utiču na igru pojedinca kao dela ekipe, moraju se što ranije prepoznati, kako bi i igrač i klub imali najviše koristi. Ukoliko pojedinac nema pravi karakter - nije za Partizan, makar mu se lopta lepila za nogu.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Морам да се надовежем - понашање фудбалера, његов однос према околини, карактер и психа су у најдиректнијој вези са играма на терену. Ко то не види, нема појма о фудбалу.

Грешка Партизана као клуба је што се многе ствари раде аматерски и на дилетантском нивоу (не само ових 6 година под овом бандом).

Сетите се оног покушаја Партизанове телевизије. Тада су, почетком прошле деценије, бесомучно пуштани снимци тада малолетног Бабовића, клинца од 13-14 година, како дрибла, доминира, спрда се са ривалима (ма страну то праисторијско уверење у омладинској школи да је модеран играч онај који протура лопту ривалу кроз ноге)...

Замислите у којем правцу иде ментални развој клинца који себе гледа на тв у тој улози а узгред слуша хвалоспеве о себи, од кафе-куварице до људи из омладинске школе. Не морамо ни да замишљамо, видели смо.

Невероватан аутогол у одгајању играча, класичан пример прављења саможивог и бахатог, умишљеног створа од детета. Мени је и сада ужасавајућа чињеница да је оно дегенерично створење од малог Радоњића уопште саставило два тренинга у Партизану.

Ово је више тема за омладинску школу, али кад већ дискутујемо о томе...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Вермезовић, Бабовић и М. Шћеповић су особе којима бих декретом забранио приступ на ближе од 1 км Хумској улици. Мада има сад још један који им се опасно приближава. Огроман број навијача мисли исто, јесмо ли сви ми луди и неправедни према тим бившим играчима или је проблем у њима и њиховом односу према дресу и клубу?[/QUOTE]

Slažem se sa tobom, Radonjić debilini je tek boldovan u tom društvu.
Ipak, Babovića ne bih u isti koš sa njima !!
Em je igrač za sve njih, em ima srce ! Njegov osnovni problem je vaspitanje, a uz porodicu, za to je zaslužna i naša omladinska škola, dobro si primetio.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Је ли ја то добро разумем да је С.Б. направио каријеру у иностранству? :buhaha

Ne, bas suprotno, tipovi kao Babovic ne mogu da naprave karijeru u inostranom timu, ja sam to isto rekao i za Scepu, on mora da ima mnogo srece sa trenerom da bi napravio karijeru, isto to pocinjem da mislim i za Mitra.

Nastasic ce napraviti karijeru, on cuti i radi, trpi budalu kao sto je Pelegrini, Babovic bi ga iznapusavao, on ce biti pametan, sacekati da oteraju idiota i docekati opet svoju sansu

Ne sporim ja sve negativne aspekte njegovog bitisanja u Partizanu, ali to sto je on sebican, samoziv, bahat ne znaci da nije uvek davao maksimum igrajuci u Partizanu.

Zasto pominjem mladje kategorije, pa nije fer reci za njega da je nula igrac, on to nije, on rekreativno sto sad igra je jedan od najboljih igraca u ligi, mozda to vise govori o ligi ali je tako, smesno mi je takodje da slusam kako je on nula igrac a u timu nama igra Sasa Markovic, koji tacan pas moze da odigra samo nakon 6 kontakata sa loptom i samo ako ima dovoljno vremena da se iskrene namesti na unutrasnju i odigra, da ne pricam o pasu kad je pod pritiskom, videli smo kakav pas zna da odigra protivnickim napadacima, dupli pas i da ne pominjem, kod njega dodavanje na prvu ne postoji.

Pa Babovic je kod nas imao po 3 asistencije na jednoj utakmici, taj sebicni, velika vecina iz naseg tima, to ne moze za celu sezonu

Svako ima svoje vidjenje, ja bi npr oprostio svu bahatost Babovicu da ne gledam SM, vi ne bi i to je ok

да не можеш ти од мене боље да схватиш шта треба да представља играч Партизана и да ћу играча првенствено ценити по томе не колико зна фудбал, већ колико поштено обавља свој посао на терену и колико поштује клуб и навијаче. Тек онда долази квалитет.

Zasto je pljuvan Miljkovic, kad je bas dobar decko?

Ja cenim igrace prevashodno po tome koliko znaju fudbal, a trener mora da bude sposoban da proba da istakne vrline svog igraca, a sakrije mane, koliko fudbalske, toliko i mentalne, Stanojevic je to znao sa Scepom, Rasovic sa Mitrom...
 
Top