Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
2xek9kqTURBXy82YjFhYTdiZjBhYTI4MWNlMDhhMTMxY2YyYjQwN2U0ZC5qcGVnkZQCzQSwAMKBoTEC


valjevsko do kraja života
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Uf, Amansio, milina. Samo, ovaj ti nešto šatiran, šta znam.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Zamisli ovo valjevsko do kraja života i šatirani se vrati a ja drugar sa Sensom 4ever:D.
jedna od najmoćnijih fotki i to još od bljuca:D
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Hm, valjevsko, to sam više u afektu rekao, al' ajde, neka bude.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Kiselo grožđe :D, stvarno nemam mogućnost nabavke istog, ali što se mora nije teško. Samo nemoj po glavi, druže Sens.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Pojačanja ili otkaz

http://mondo.rs/a1070194/Sport/Fudbal/Slavisa-Jokanovic-ljut-na-Fulam.html

Srpski trener nezadovoljan klupskim planovima za zimski prelazni rok.

"Razočaran sam informacijama koje dobijam ovog januara. Nemamo određene mete kada su u pitanju pojačanja i, koliko sam mogao da čujem, u klubu veruju da nam novi igrači nisu potrebni. Ja ne verujem u to i iskreno se nadam da će se to mišljenje promeniti"

"Ne znam, ali ako trener nije uveren da ima tim dovoljno kvalitetaan da ispuni očekivanja, onda je verovatno jedna od najboljih opcija za klub da mu da otkaz" jasan je Jokanović.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Dugo godina dam trazio Ćirin jedini gol za Barselonu. Konacno sam naleteo na njega u ovoj emisiji.

https://youtu.be/kuOoUSf4AOM

Verovatno moj najomiljeniji igrac Partizana i čovek koji je definitivno mogao uraditi dosta više u karijeri da je želeo, ali Ćira je svakako poseban.
Sreo sam ga početkom decembra na Zemunskom keju, pitao za razloge napuštanja funkcije u FK, reko je: "Nisam to bio ja", a na moje pitanje kakvo je po njegovom mišljenju sada stanje u FK, kazao je da ne veruje da je sjajno.
Ćira, ljudina, legenda, bogotac, on je fudbal!

Jedan dobar intervju sa njim:

http://www.mozzartsport.com/vesti/stvari-lagane--dragan-ciric/854
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Sto se tice Tumbakovica, 'sami po sredini' nacin igre, je kritike pretrpeo, i posle smo postali, klub, koji pobedjuje lako, navodno, to je razlog.
Ideologija igre bese, prepoznatljivost, koja je nato snagama, dala boljitak, ne Partizanu. Sto ne znaci, da se treba odreci, ni da je to tacno. Sve sto nam izreknu trofejni, cak i netrofejni treneri, treba, uvrstiti u Partizanovu fudbalsku igru.

U kosarci sad, prave zapazeni Partizan, gde varsavski pakt trenira svoje, sile.
Sto je usmereno, ka liku i delu Ljubise Preletacevica.

I to jedna, u nizu podvala, gde treba Savu Milosevica da uspavaju, sa svetskom titulom omladinaca, a Lucica, kosarkasa, milje, da mazoretkinjama titraju. Isto je vaterpolo klub, super Partizan. Ljubisa Trgovcevic, verovatno, deluje, odatle, gde Dusana Mandica, trotizuju,
I Nedja Jovanovic, za rukometni napredni Partizan, je nepovoljan. Gde je Ljubisa 4. drzavni neprijatelj. A, samo Ljubisa Ristic valja? A, nikad nije vidjen u Partizanu, razmislite malo.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Verovatno moj najomiljeniji igrac Partizana i čovek koji je definitivno mogao uraditi dosta više u karijeri da je želeo, ali Ćira je svakako poseban.
Sreo sam ga početkom decembra na Zemunskom keju, pitao za razloge napuštanja funkcije u FK, reko je: "Nisam to bio ja", a na moje pitanje kakvo je po njegovom mišljenju sada stanje u FK, kazao je da ne veruje da je sjajno.
Ćira, ljudina, legenda, bogotac, on je fudbal!

Jedan dobar intervju sa njim:

http://www.mozzartsport.com/vesti/stvari-lagane--dragan-ciric/854

Meni je on bio idol - prvi put smo se upoznali u Mladosti 1998, a 15 godina kasnije smo se i sprijateljili.

On je bukvalno igrao fudbal iz zajebancije i danas dan vise prati tenis nego fudbal. On je sa takvim pristupom dogurao do ekipe u kojoj igra jedan Figo, Rivaldo, De la Penja, Giovanni, Luis Enrike, Gvardiola, Anderson...

Mogao je da napravi mnogo vecu karijeru da je hteo
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ako ce Ivica da garantuje za tog decka onda nema problema.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Kako je nakaradna ta 96 generacija. Na kraju ce Pantic da ispadne najbolji, zato sto su ova dvojica teski debili. A mogli su da cine opasan trio i da se uzmu dobre pare. Ubuduce, treba to sjeci u korijenu...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ni sam ne znam kako zavrsih kod Leonarda na instagramu, opet iste probleme ima kao kod nas.

Svi su peotiv njega, on se moli Bogu i veruje da dobro pobedjuje zlo. Moli se za navijace, bicu uz klub na tribinama itd
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.872
Reaction score
10.931
Јовицином малом, срећне новогодишње и божићне празнике, уз жељу да остатак каријере проведе на трансфер листама и да у овој 2018. покида предње укрштене лигаменте оба колена, жели batakpudla

:celebrate
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
I od mene, ali da mu svaka sledeca bude jos gora, pa na kraju nek baulja po podu neke kafanchuge na jugu.
 
Top