Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

BORBA ZA PRAVDU!!!

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Onda sam lose informisan o njima... ali uglavnom msl da ce brzo i ove "nase" presude da budu OK...Mada mi ovo odlaganje ne uliva preveliku nadu ali nadam se najboljem !
Едит:
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=01&dd=26&nav_category=16&nav_id=577327
знам да је псотављено на тему сезона, али ово је права тема за ово !
Идемо још јаче до коначне побједе !
СЛОМИТЕ ЛАЖИ НЕСАЛОМИВИ !!!
 
Последња измена:

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Mislim da je moguće da im se smanje kazne.Ne zbog pravde već zbog predstojećih izbora.Valja se svima uvući.Tako je i mišiću smanjena kazna,povećana onom panduru za ubistvo Đorđa Zarića pa očekujem i da se i Grobarima umanje kazne.

Moj post od pre 6 meseci.Lepa vest,za mene i očekivana.
 

Zagor

Guest
Ја сам вам писао још и тада нешто што није била тајна.

Дакле, у првом степену их урнишу, онда у другом тобож смање казне, јер је у питању робијање за нешто што није учињено, али се у јавности ствара утисак да је истина дошла на видело!

Слобода је пресуда која њима следује (макар већини)!!!
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Дакле, у првом степену их урнишу, онда у другом тобож смање казне, јер је у питању робијање за нешто што није учињено, али се у јавности ствара утисак да је истина дошла на видело!

Управо тако... Проста ствар, и уобичајена за наше правосуђе!

Слобода је пресуда која њима следује (макар већини)!!!

Искрено се надам...

Борба се овом преиначеном одлуком никако не завршава!
 
Последња измена:

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Нисам успео да нађем шта се дешава са оним момком што није ни био тамо у време када се све дешавало, мислим да се зове Стефан Величковић.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Ево сад'видех, пажљивије сам прочитао. Ови дефинитивно нису нормални!
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
ДРУГОСТЕПЕНА ОДЛУКА

Апелациони суд у Београду, након већања, донео је 28. октобра 2011. године пресуду Кж1 3606/11 којом је преиначио првостепену пресуду, у погледу одлуке о казни, и то тако што је због извршења у саизвршилаштву, кривичног дела тешко убиство из члана 114, тачка 2. у вези са чланом 33. КЗ:

Citam sad nesto i jebote oni su donijeli odluku 28og kad smo je i svi ocekivali, i razvlacili su da je tek danas objave, sto je naravno jos jedan dokaz da to rade zbog izbora !
DO KONACNE POBJEDE !!!
Edit: ovo je moje misljenje, nikakav nisam strucnjak za ovo, ali mi ovo nikako ne izgleda legitimno, mada ko jos postuje zakon u Srb pogovoto ovi na celu.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Много је нелогичности у првостепеној пресуди, док је апелациони суд одлучио само да преиначи висину казне, иако сматрам да овде уопште нема елемената за кривично дело из члана 114- тешко убиство...
То је озбиљан проблем када суд који је хирерархијски изнад избегава да решава конкретне случајеве, ма колико год озбиљни они били. То је и основа вишестепеног суђења, али као што смо сви навели ово је Србија... у свом најгорем издању.

Едит: Рецимо, немачки Врховни суд има богату праксу укидања и појединих делова закона, ако сматрају да нису у складу са уставом. Нема потребе да говорим колико је Немачка озбиљна држава. Докле год наше "реформисано" страначко судство доноси овакве пресуде, неће бити од нас озбиљне државе. Овде су угрожени животи младих људи, а да ли од страха од избора или чега већ, нема одговарајуће пресуде. И немојте гледати цензурисане коментаре на б92. Оно је дно дна...
 
Последња измена:

Neimar

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
226
Reaction score
6
Локација
Beograd
Ma kakvi izbori, kakve to veze ima sa presudom, to je neozbiljno. Nikakve veze to nema. Presuda je morala biti daleko blaža!

Nije poenta da li je ovo teško ubistvo ili nije, poenta je da ovo nije ubistvo uopšte. A ako bi ovo posmatrali kao ubistvo (što ponavljam nije), definitivno bi bilo kvalifikovano kao teško, tu spora nema.


Takođe, legalno i legitimno nije isto. Nešto što je legalno ne mora biti legitimno, kao i obratno.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
После овога више се нема право на жалбу? Сад преостаје Стразбур...

Јао животе, зашто не могу да упознам само једног од идиота који остављају оне срамне коментаре на сајту б92!
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
После овога више се нема право на жалбу? Сад преостаје Стразбур...

Advokati Svetozar Vujačić i Zora Dobričanin Niodinović navode da razmišljaju o ulaganju vanrednih pravnih lekova Vrhovnom kasacionom sudu jer, kako tvrde, sud nije ni tačno ni potpuno utvrdio činjenično stanje, kao i da je na osnovu novopribavljenih dokaza morao da otvori glavni pretres.


http://www.mondo.rs/s231977/Info/Hronika_i_Drustvo/Prepolovljene_kazne_za_ubistvo_Tatona.html
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Takođe, legalno i legitimno nije isto. Nešto što je legalno ne mora biti legitimno, kao i obratno.
Obrni okreni ponovo mi nije jasno zasto su odlagali ako nisu u pitanju izbori(dje nam nisu ista misljenja).. ja makar ne viidm drugi razlog zasto se cekalo ovolko kad znamo da je sve pocelo 24og oktobra 2011 i trebalo je da pretres traje 4-5 dana.
sa ostalim se slazem, da su kazne PREVISOKE, i da NEMA govora o ubistvu !!!
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Ma kakvi izbori, kakve to veze ima sa presudom, to je neozbiljno. Nikakve veze to nema. Presuda je morala biti daleko blaža

Све што се тренутно дешава се мери кроз то како ће деловати на бираче. Да не буде да причам без података. Парада-отказана, увлачење у дупе навијачима звезде кроз изјаве представника власти и то оних који представљају сам врх истих, просечна плата у Србији скочила на 414 евра или чак 440 евра и слично... Само пратите вести и видећете шта се ради и како се утиче на јавност и које су то методе.

Ништа није случајно, јер је првобитна пресуда разбеснела већину грађана ове земље, што се види свуда осим наравно у коментарима цензурисаних медија, који пуштају само поједине коментаре, а сви знамо да иза тога стоји 5 људи у редакцији који ставе неки кретенски коментар типа "Осудити и родитеље", "Селим се из Србије сутра", " Све бих ја хулигане у Хрватску" и слично...

Ништа није случајно. Све се мери, гледа, броји. Људи, фрка им је свима на власти.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ma kakvi izbori, kakve to veze ima sa presudom, to je neozbiljno. Nikakve veze to nema. Presuda je morala biti daleko blaža!
Pa što onda nisu objavili ovo kad je trebalo nego tek sad?

Ценим да их и нема више од једног.:D

Grešiš.Pun ih je kurac,poznajem dovoljno takvih idiota.Nažalost sa nekima sam primoram da delim prostor 5-6 sati dnevno i odlično znam kako razmišljaju.A ima ih baš mnogo,previše za ovako malu Srbiju.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Брате ја заиста не познајем ни једног јединог човека који размишља на тај начин...
Људи или немају никакво мишљење, или су на правој страни...
Ја просто не могу да замислим те испране мозгове!
 
Top