Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ja se secam Umbro dresova, mislim da smo ih nosili 1994. godine, eventualno 1995.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Firme sportske opreme sa losim kvalitetom materijala vise ne postoje u 21 vijeku. Ne znam koliko je svima jasno ali na ovakvom gustom trzistu ne mozes opstati ako nemas kvalitet. E sada je samo do toga ko pravi elegantniji i ljepsi dres... sva ostala polemika je bez veze...jos sam nesto naucio da ako npr. Porto ima odredjen izgled dresa nema sanse da isti naprave za Partizan...NB je poprilicno cool...vidjecemo.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Umbro je u vlasništvu Nike-a ako se ne varam. Znam da su bili, ne znam da li je to i dalje tako.

Meni je isto nebitno koji su dresovi, biće crno-beli, bitno je ko ih nosi.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Računica je jasna. Što jedan tim proda više dresova, što je kupovna moć ciljane grupe ljudi jača, to će se firma više cimati da im napravi što unikatniji dres.

Adidas je svakako iznad svih, a ovaj New Balance nije loš. Za nadati se da će biti nešto od bordo plave garniture.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Ovakav Umbro bi bio skroz ok, jedino nikako ova staromodna patetična kragna na njemu. Po meni, to ga baš kvari. Rezervna garnitura super! Romantičarska. Vraća u neka stara vremena. Ipak, nekako mi lepše, a i modernije izgleda NB. A ima i pruge na leđima!:D:
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ja se secam Umbro dresova, mislim da smo ih nosili 1994. godine, eventualno 1995.

Tad smo menjali dresove ....92/93 i 93/94 Admiral,ali smo nosili i Diadoru.Konsultovao sam crno-belog,i ispalo je da si u pravi.Jedini put smo nosili Umbro na 95 derbiju,27 februar 1994,1-0 za nas(postoji snimak na you tube).A te sezone 94/95 koristimo dresove bez imena proizvodjaca,obicni crno-beli,posle dolazi Asics,(nekoliko utakmica dres Umbra pa crne traka kod znaka,pa zalepljeno Asics),pa kasnije original Asics,pa 96/97 Nike...
Kako god,tih godina je Jugoslavija bila pod sankcijama pa smo nosili sta smo nasli i kupili,nismo imali sponzora u klasicnom smislu,kao danas.Zato se desavalo da na jednoj utakmici igramo Admiral,na drugoj Diadoru,pa na derbiju Umro,a naredne utakmice dres bez oznake .Haos.:D
PS Nikola_G,Nike ih je kupio ,ali ih je brzo i prodao nekoj americkoj kompaniji.
 

Legion

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
54
Reaction score
2
Локација
Wien
Sto se mene tice najbolji sponzor nam je Adidas, nekako nas najbolje prestavi, a kao zamenu ne bih voleo da nam bude Umbro ili NB.

Nike je ipak nesto sasvim drugo, provereno svetski brend, moj prvi favorit za sponzora.

Macron bi bilo nesto slicno tipa LEGEA ili KAPPA sto je sasvim u redu.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
S obzirom da smo u losoj finansijskoj situaciji iako smo zaradili kakve takve pare od prodaje igraca i ucestvovanja u evropi, a opet nemamo predsednika kome je Predsednik drzave prekinuo sudski proces par dana pre izricanja visegodisnje zatvorske kazne, ili pak sportskog direktora ciji je je sudski proces "u toku" a covek se bavi poslom zbog kojeg je i zavrsio na sudu, te nemamo mogucnosti da ne placamo struju, imamo dug od 50 miliona evra, dovedemo 30 fudbalera od kojih 15 stranih i jos dajemo izjave "sa dva tri superpojacanja iz inostranstva napadamo ligu sampiona", predlazem da se ne razmecemo velikim imenima te da ovih par godina dok smo u krizi koristimo manje poznate proizvodjace.

recimo Varteks iz Varazdina. Jeste da se ne bave sportskom opremom ali mozda bi nam izasli iz susret u ime starih dobrih vremena sa sredine 40ih godina gde smo u blizini osnovani, kako pisu po ovdasnjoj stampi i uopste medijskom prostoru

mozda bela sport hrvatska, imaju sjajne prugaste modele.
http://www.bela-sport.hr/kategorija...spa/sportska-odjeca/dresovi-kratkidugi-rukav/
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
261
Reaction score
1.050
Zaslu¿ili su oni "domaćice" ali one sive sa prugama. A umesto kopački da dobiju maljeve pa da jedno pola godine tucaju kamen, posle bi im i mamini dresovi bili Adidas.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Najke poslao ponudu za tehnickog sponzora. Zao mi je sto nece vise biti Adidas nekako meni kao germanofilu to je najbolji brend, ali sta da se radi. 200K koliko su davali godisnje mislim da je to malo, nadam se da ce Najke dati vise.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Eh da je srece da bude takav..
Ne znam koliko su ciganima pravili kvalitetne dresove kada su im bili sponzori ?
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Odakle uopšte ta informacija?

Čuo sam da su u igri Nike, Umbro i New Balance ali to je bilo još pre.

U svakom slučaju, biću srećan kad promene ove dresove. Gore davno nismo imali a kad se pravi "rekonstrukcija i revolucija" celog tima, lepo je promeniti i dresove.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
261
Reaction score
1.050
Tako je objavio B92, vesti i još par medija. Kažu da je za sada Najki samo poslato ponudu i da još nije potpisan nikakav sporazum.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Da, evo pišu i Mozzart i ostali.

Kako kažu, ugovor će biti potpisan u narednih mesec dana. Izabrali su Nike zbog raznih pogodnosti, organizacije omladinskih turnira kao i zbog plaćanja svih putovanja omladinskih selekcija.

Lepo je čuti ovo, samo da ne gledam više one crne krpice :D
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Adidas dres je neraskidivi deo istorije fudbalskog kluba Partizan, naš znak raspoznavanja i jedan od stubova na kojima počiva naša "avangardnost"...
Sve osim Adidasa je potpuno neprirodno, kada je naša fudbalska sekcija u pitanju...
 
Top