Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ma odlično je, ne vidim problem. Eto, još jedan kompletiran.

Ivano, jesi li skinuo program što sam ti poslao?

Jesam, u sustini je ok, mada ja ipak to u fotosopu sijem, navika jbga. Al za kragne je bomba :D

edit: treba li vam pomoc oko pakovanja sad to po godinama? Pricao sam nesto sa Davidom, ja cu najverovatnije uraditi nesto kao wallpaper, al bi valjalo da mi prosledis sve sto je uradjeno..
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
David će grupisati na nekoliko slika - po decenijama. Bilo bi super i da ti odradiš wallpaper, ali nekako ako je moguće da se ne umanjuju slike dresova. Pošalji mi e-mail adresu na PM i popodne ti šaljem sve do sada urađeno.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ja sam planirao meni da odradim ovako nesto, jos nisam samo odlucio na kakvu pozadinu da zalepim:
98plavi.png
dres98crno.png
fiaty.png
mance.png
mocag.png
mocavuk.png
tanke.png
vokado.png
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Моја сугестија...
Ако се буде радило нешто слично попут овог Јоциног предлога, да се на том јединственом волу (не животињи:D) групишу дресови по деценијама у којима су ношени...
То је мој предлог, ако неко има још неку своју идеју да дода па да људи који раде на свему овоме уваже неке од тих идеја за које они сматрају да су на месту
Што више предлога то боље како би ово што се ради испало што боље и квалитетније
Свака част свима који су на било који начин учествовали у свему овоме
Браво људи :clap
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Bar nesto da pomognem , ubacio sam logo Vokado na ovaj dres.
A Crno-beli se bas ispraksovao , svaka cast , ovaj Iskra bas mocno deluje.


dres1990beliaiwapng.png





unledcopyb.png


58814768.png




admiralgomacopy.png

Tek sad vidim ovo. Odlično. Ako možeš postavi ih ali bez ove pozadine, samo dres da se vidi, kao što smo mi ostali postavljali. Popodne kačim na ovoj temi GOMA logo pa ti ka opet nakači, malo lepši. Umanji ga po potrebi, za ovaj poslednji dres.
 

Zagor

Guest
Пошто полако али сигурно заглибљујете у професионализам, перфекционизам и ревнитељство, само да подсетим Ацу да је са сланином утакмицa у суботу, од 19. :D

Алал вам курац, једва чекам да видим коначни производ. Идеја, као и увек, немам. :D
 
Последња измена од уредника:

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Svaka cast za ovo, bas sam se odusevio kad sam video dresove. Ivano, tebi narocite pohvale, ovaj Vocado dres sa ovim rombovima mislim da ni proizvodjac ne bi mogao da precrta. :D

Bravo momci, jedva cekam konacnu verziju.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
OK, David je odradio - izrezao onih par dresova koje sam tražio, ja sam doradio kompletan Adidas program iz 80-ih do detalja i uskoro šaljem Davidu i Ivanu završnu verziju. Vocado - crveno/plavi, možemo i bez njega. Kao i bez NAAI koji je nošen samo 6 meseci.

Zaključujemo izbor, to je to.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ево, и да овде видите ако не проверавате мејл. Послати сви дресови Давиду и Ивану, као и још једном форумашу који ме је данас замолио да би и он направио волпејпер. Укупно има 77 дресова, ређајте хронолошки. Када дођете до два дреса Адидас Искра Делта, прво ставите онај са црним рукавима па онда са белим.

Нема потребе да журите, кад год стигнете - ок је. Ево сада пар дорађених Адидаса из 80-их као и дреса из 1992. (чувени дерби са сузавцем у смрдари) који је био без знака произвођача.

1975-1978 бели



1983-1985



1983 бели



1983-1985 бели алкохоличарски, ношен против Динама 1983, 2-2 пред 90.000 људи




1986



1987



1988



И онај из 1992...




Хвала свима који су помогли радом, цртањем, саветима, критикама...почео сам из зајебанције а онда се свидело и вама, па смо на крају урадили комплетан приказ дресова Партизана од оснивања до данас.

Када урадите волпејпере и слике по деценијама, биће постављено овде као и на блогу http://crno-bela-nostalgija.blogspot.com/
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Eh šta bih dao da imam ovaj vocado dres sa aiwa reklamom, baš mi je dobar iako sam tad imao 2,3 godine. i ovaj goma isto, to su prvi koje pamtim. :D

Svaka čast na trudu stvarno je sve perfektno nacrtano
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Просто невероватно колико смо савршених дресова имали кроз историју...
Шта бих дао да имам макар један од ових старих адидасових!
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Значи људи, свака вам част! :clap

Црно-бели и екипа су ово урадили озбиљније него неки велики енглески клубови.

Прелепи су дресови. Једва чекам да видим како ће испасти wallpaper-и.

Можда да се ставе и на wiki када све буде готово.
 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Ako nije kasno i ako bude odgovarao , evo ga i Naai.
dres200607kappavwprugas.png


dres19941996prugastigom.png


dres19941996beligomapng.png


1988vrnobeliadidasleeco.png


1983beliadidastankecrne.png


1988vrnobeliadidasleeco.png


drespfcmocacopy.png
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Što se mene tiče, neka postave, taman taj fali.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Napomena - smanjite veličinu Vocado dresa sa rombovima na 200 x 200 jer sam ja propustio da to uradim.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
То би било то. Хвала свима који су помогли при реализацији овог пројекта.



 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Могу на било коју позадину, имам сачуване радне верзије.
Ево са мало светлијом подлогом, прегледније је, мада је и онако прилично прегледно. Иначе, из објективних, техничких разлога, позадина мора да буде светлија и шарена.

 

Zagor

Guest
Можда не би било лоше када би за позадину служиле фотке које неко компетентан (Аца, Давид, Је-Не-А...) сматра фоткама које су обележиле ту деценију, или су по нечему специфичне. Да се онако дискретно провуку, мислим да би ок изгледало.

Међутим, пошто се не разумем у те дрангулије, не знам да ли је изводљиво...
 
Top